Propast Borbe .

Glasilo SKJ je neslavno propalo kao i hrvatski Vjesnik. Zasto su ti ozbiljni listovi propali ? Premalo zutila ?

U kom smislu je to bio ozbiljan list?

Sticajem okolnosti znam da su se novinari presaltovali na Nasu borbu, bez problema i imalo stida, da na klik dugmeta vrte dijametralno suprotnu pricu.

Da rezimiram: shljam od lista, za istu takvu ideologiju ubica i lopova. Ne da ne zasluzuje suzu, vec bi trebao neko na robiju da ide, sto je uopste postojao takav list.
 
Коме то недостаје гласник СКЈ?

Југословенима. Но овај постављач је хрват. хрвати југосносталгичари су свакако најпоштеније што се у хрватској рађа, за разлику од југонсталгичара српског порекла ( мало'-хрвата) који су нај штетније што се у Србији родило. Све то из простог разлога што покојна југослваија није исто за србе и за хрвате. Њима је све а нама ништа. Њима мајка, нама маћеха. Они су кроз југославију добили све, а ми смо све изгубили... и тако даље.
 
Па да, али која је сврха гласника СКЈ кад више не постоје ни СКЈ, ни СФРЈ, ни систем, ни ништа? Шта тамо да оглашавају?

Или је "недостаје ми Борба" само увијен начин да се каже "недостаје ми Тито"?
 
Sigurno ima dosta jugofuturista ljevicara koji bi to citali.

Што се тиче ове хрватске, такве тамо треба неговати, јер могу да допринесу да се хрвати од људождера начине нечим човеколикијим. Што се тиче Србије и Срба, такве треба одмах трпати у одговарајуће установе као што је губеревац или Ковин, без права на посете. Истог момента и за увек.
 

Back
Top