Bosko Obradovic - 2014. Srbi su prvi put u svojoj istoriji glasali za izdajnike !?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.260
Bosko Obradovic na skupu u Zrenjaninu je porucio (1,24) : 2014. godine Srbi i Srpski narod je prvi put glasao u svojoj istoriji za izdajnike.
Dveri vredjaju ceo Srpski narod. Srpski narod glasao za ''izdajnike'' ?! Narod je glasao kako je glasao, narodna volja mora da se postuje, a ne ko ne razmislja kao ja taj automatski dobija etiketu ''izdajnika''.
Cak i Seselj kada izgubi, kaze narod je tako glasao, narod nije bio zadovoljan sa nama, a nece poceti da vredja Srpski narod kao dveri.
Mislim da Srpski narod nece oprostiti ovakve uvrede dveri i da ce ih kazniti na sledecim izborima. Da ti nazivas ''izdajnikom'' nekog ko ne razmislja isto kao ti...:eek::eek::eek:
 
Samo nemoj ti da mi pricas o etiketiranju ljudi...Ti kao vegan psujes i vredja sve zive po ovom forumu jer jedu meso i oni su za tebe i glupi i strokavi i mentalno poremeceni..Nazivas nas mesozderima,glupanima,jedemo mleko sa gnojem i leseve zivotinja..I ti stavljas primedbu oko etiketiranja???Naravno da je narod glasao za izdajnike,vidi se sta isti rade od kako su dosli na vlast..Bravo Bosko!!
 
10991186_791165457599481_8196623906137359625_n.jpg
 
Нико не вређа српски народ. А ова власт јесте издајничка, то је чињеница.

I onda Putin dolazi u posetu - izdajnickoj- vladi. Po dverima - izdajnicka vlada, izdajnicki narod i izdajnicki Putin. Svi su izdajnici sem njih. Za njih nece niko da glasa.
 
I onda Putin dolazi u posetu - izdajnickoj- vladi. Po dverima - izdajnicka vlada, izdajnicki narod i izdajnicki Putin. Svi su izdajnici sem njih. Za njih nece niko da glasa.

Нико никада није рекао да је српски народ ,,издајнички", не лупетај. Бошко је рекао да је ова власт издајничка и ту је 100% у праву.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top