"Trazim decka" i ponasanje devojaka koje je odbojno muskarcima

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Mala napomena: Ova devojka ne trazi decka vec je novinarka koja vrsi socijalni eksperiment, tj. zeli da vidi da li ce joj muskarci prici (i kakvi) ako stavi do znanja da je solo i da trazi nekog.

Dan-zaljubljenih-Trazim-decka-Dunja-15-620x350.jpg


Tema je inspirisana ovim tekstom, pa koga zanima neka procita.
http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1435465-trazila-sam-decka-na-dan-zaljubljenih-evo-sta-mi-se-sve-desilo-foto

Meni je ovo privuklo paznju:

Kući sam došla prepuna utisaka. Pozitivnih i prelepih. Još uvek ima pravih džentlmena, muškaraca koji svojim šarmom mogu da osvoje nečije srce. Nisu zatvoreni, čak naprotiv.

Ovo će me dobro naterati da razmislim koliko je ustvari presudno ponašanje devojke i da li smo možda mi te koje nekada znamo da budemo odbojne

Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)
 
Poslednja izmena:
Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)?

Nazalost da, nase devojke (ne sve naravno ali prilican broj) su postale veoma odbojne jer pre svega precenjuju svoj fizicki izgled i previse polazu na materijalnu stranu kod muskarca. Precenjen fizicki izgled i potenciranje materijalne strane imponuje nasim "novopecenim seljacima" i onima koji bi zeleli da se prikljuce ovoj grupi ali kod normalnih momaka to izaziva odbojnost.
 
kad sam bio mlađi, imao sam nulti uspeh kod devojaka. kasnije, kako godine prolaze, popravi se i prosek. I danas devojke znaju da se ********** ali sad me boli *****, pa, kao i pravom ribolovu, kad se umore izvučem ih na napolje. Mislim da je neiskustvo onaj muški neprijatelj protiv koga se treba boriti. Što više pokušavaš, više vidiš, učiš i napreduješ. Samo treba prelomiti strah i početi muvati.
A što se tiče devojaka, obično biram one kod kojih mogu da imam uspeha. tako da bi po tom pitanju devojke trebale da se zapitaju kakav utisak šire oko sebe.
No i za to je potrebno iskustvo, ako se devojka smeška, ne znači da se smeška tebi.
 
Dan-zaljubljenih-Trazim-decka-Dunja-15-620x350.jpg


Tema je inspirisana ovim tekstom, pa koga zanima neka procita.
http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1435465-trazila-sam-decka-na-dan-zaljubljenih-evo-sta-mi-se-sve-desilo-foto

Meni je ovo privuklo paznju:



Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)?

Ne mogu da verujem da je ovo iko čitao dalje od trećeg reda.
 
Deluje mi kao lepa devojka, baš me čudi da ne može da nadje dečka. Možda ne izlazi ???? Možda bi i ja trebao da pokušam da na taj način nadjem devojku:hahaha:

a mozda je samo i kreten. vis kako ti ne valja polazna tacka i kriterijumi
zato ce celog zivota zene da te zajebavaju

sto ti mislis da je dovoljno da bude lepa d abi bila sa tobom.
to i onako nije njena zasluga
 
Dan-zaljubljenih-Trazim-decka-Dunja-15-620x350.jpg


Tema je inspirisana ovim tekstom, pa koga zanima neka procita.
http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1435465-trazila-sam-decka-na-dan-zaljubljenih-evo-sta-mi-se-sve-desilo-foto

Meni je ovo privuklo paznju:



Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)?

misim da su nam isprani mozgovi spanskim serijama(hoce princa na belom konju) i fuksama na tv(hoce princa u belom mercedesu),a i da ako odma kazes da(tipa pridje ti lik u kaficu i hteo bi da izadjete neki sl dan) ispasces radodajka,sto nema veze,jer tako moz da propustis nesto lepo u zivotu...

- - - - - - - - - -

Ne traze one decka vec love decka.

- - - - - - - - - -

Da ga traze nasle bi ga kad god zele.
evo ja bi da
:koto: nekog ko je dobar :kuvar5: voli da :zurka: i kupuje mi :cvet: :lol:

sifra::butkice:
xaxaxxaaa
 
Dan-zaljubljenih-Trazim-decka-Dunja-15-620x350.jpg


Tema je inspirisana ovim tekstom, pa koga zanima neka procita.
http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1435465-trazila-sam-decka-na-dan-zaljubljenih-evo-sta-mi-se-sve-desilo-foto

Meni je ovo privuklo paznju:



Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)?

ma laže...
kad je startuje neko ona izigrava ludilo, a ovamo traži dečka...
 
misim da su nam isprani mozgovi spanskim serijama(hoce princa na belom konju) i fuksama na tv(hoce princa u belom mercedesu),a i da ako odma kazes da(tipa pridje ti lik u kaficu i hteo bi da izadjete neki sl dan) ispasces radodajka,sto nema veze,jer tako moz da propustis nesto lepo u zivotu...
To nije primenljivo na forumase pretpostavljam?:ceka::lol::fdlan::lol:
Mislim nije da sam zainterevan za muvkanje nego mi se tako cini...:lol:
 
misim da su nam isprani mozgovi spanskim serijama(hoce princa na belom konju) i fuksama na tv(hoce princa u belom mercedesu),a i da ako odma kazes da(tipa pridje ti lik u kaficu i hteo bi da izadjete neki sl dan) ispasces radodajka,sto nema veze,jer tako moz da propustis nesto lepo u zivotu...

Ima istine u ovome. Igranje princa i princeze, drzanje kao malo vode na dlanu jer je to "ah, romantika :zaljubljena:" mi je bljutavo. Ona trepce okicama, a ti joj skidaj zvezde sa neba, a ona samo da ti kaze "da" i super, a u vecini slucajeva skidas zvezde i cimas se i izvisis ko niko. Pazi da se na naljuti, udovoljavaj svakom hiru, hvala lepo, ali neka hvala.

Ove druge su osobe bez mozga kojima je jedini kvalitet (ili prioritet) fizicki izgled i koje misle da su zbog fizickog izgleda bog i batina i da zasluzuju nesto. Mi smo krivi kao drustvo jer negujemo takve, ali sta da se radi, korov je pustio korenje odavno a sada gledamo kako cveta.
 
Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)

Devojka sa osmehom je daleko privlacnija od namrgodjene devojke.
Ako su slobodne ne znaci da ne mogu da se sale, bar sa drugaricama. Tada mogu i da ocekuju da im neko pridje i mozda to bude covek njihovih snova sa kojim ce stvoriti porodicu.
 
Ima istine u ovome. Igranje princa i princeze, drzanje kao malo vode na dlanu jer je to "ah, romantika :zaljubljena:" mi je bljutavo. Ona trepce okicama, a ti joj skidaj zvezde sa neba, a ona samo da ti kaze "da" i super, a u vecini slucajeva skidas zvezde i cimas se i izvisis ko niko. Pazi da se na naljuti, udovoljavaj svakom hiru, hvala lepo, ali neka hvala.

Ove druge su osobe bez mozga kojima je jedini kvalitet (ili prioritet) fizicki izgled i koje misle da su zbog fizickog izgleda bog i batina i da zasluzuju nesto. Mi smo krivi kao drustvo jer negujemo takve, ali sta da se radi, korov je pustio korenje odavno a sada gledamo kako cveta.

ne znam menije romantika potrebna i pozeljna al ne toliko na pocetku veze koliko kasnije.na pocetku mi deluje nekakoljigavo ako ga preteruje,tj ko da me kupuje i laze(dobro svi lazuckaju na pocetku:lol:)...
al aksnije sam apsolutno za gestove paznje i to uzajamne..recimo i da riba nekad priredi neko khm khm zadovoljstvo decku,ili da joj on donese hranu sa cvetkom u krevetu..

naravno ni u cemu ne treba preterivati,al povremeni znaci paznje su bitni,jer ljudi najcesce odlaze kad imaju osecaj da dr nije vise stalo..tj cesto u zivotu imas sitaciju da recimo neko zna da je voljen ali t ne oseca,al dobro sad idem u dr temu na zanemarivanje...
 
Autorka teksta se pita jesu li mozda devojke odbojne, a opet nezadovoljne i stalno traze decka, a mi cemo probati da odgovorimo na pitanje.
Jesu li devojke odbojne i na koji nacin, koje je to ponasanje muskarcima odbojno (i da li zbog tog ponasanja oni ne prilaze)

Kada te pravi budalom zato sto joj pises hot i zelis da svrsi i ponizava te zbog toga :aha:

Cini da see osecas lose i gresno jer si je pozeleo za sex ili hoces da se zezas na temama sa njom u vezi sexa :mrgreen:

Stvara osecaj da pricas sa devojkom koja nikad nece da se krese :mrgreen: da je uvreda ako flertujete i sl.

To ponizavajuce glediste ili stav me najvise odbija :manikir: :lol:

Zato me ne privlace forumashice :lol: tj odbojne su :whistling:
 

Back
Top