КОЈЕ ЕМИГРАНТЕ ЖЕЛИТЕ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Срба Србић

Domaćin
Banovan
Poruka
4.007
Повремено на телевизору бацим поглед на рекламе. Те рекламе се формирају како би задовољили циљну групу, а пошто је Србија земља стараца на Србским телевизијама су углавном рекламе препарата за пробаву, простату, потенцију, хемороиде, ишијас, спондилозу, зглобекс кабсуле и тако то.

Србски народ је стар и непокретан. На улицама Отечества све виђам старије људе, слабо има младих.

Србија је стара. Стара баба.

Видите ови Шибтари како су ратоборни и како је код њих патриотизам и борбеност велика, то је зато што су млади и они имају крви за бацање, а ми немамо, јер смо стари и зато мир нема алтернативу.

Али, да би постигли економски раст потребна нам је радна снага и свежа крв.

Ове Сиријце и Афганистанце нећете, буните се против њих. Роми вам не ваљају исто. Ево сад се блашите и Шибтари да вам дођу.

Па кога ћемо онда да доселимо?

Видим ови Руси вам се свиђају што су се доселили у села око Краљева. Такође примећујем да се радујете кад год неки Вранцуз, Немац или Јенглез дођу овде да живе, а има и њих што су дошли, ђа по Београду ђа по неким Врмџама и Пичкојевцима.

Оћемо ли њих онда?

Или Кинезе, они су вредни, вредно раде, гледају свој посо и не праве проблеме? Или неког трећег?
 
Пазите, емигранти морају да долазе, јер те приче о јачању наталитета можете да окачите мачку о реп.

Ево баш сам гледо неки документарац, Јужна Кореја има исто проблем са тим, становништво је екстремно старо, скоро као Србско, улажу силне паре да побољшају наталитет али резултата нема.

Дакле мораће емигранти да се усељавају ако мислимо да нешто буде од нас у будућности.
 
Srbija je zemlja s ogromnom nezaposlenoscu tako da nam ne trebaju nikakvi emigranti.

Да, кад извеземо све младе незапослене онда можемо да размишљамо о увозу. Дотле, власт да се потруди и још брже извози! Мало је 30.000 годишње који се извезу. Може то брже и ефикасније!
 
Повремено на телевизору бацим поглед на рекламе. Те рекламе се формирају како би задовољили циљну групу, а пошто је Србија земља стараца на Србским телевизијама су углавном рекламе препарата за пробаву, простату, потенцију, хемороиде, ишијас, спондилозу, зглобекс кабсуле и тако то.

Србски народ је стар и непокретан. На улицама Отечества све виђам старије људе, слабо има младих.

Србија је стара. Стара баба.

Видите ови Шибтари како су ратоборни и како је код њих патриотизам и борбеност велика, то је зато што су млади и они имају крви за бацање, а ми немамо, јер смо стари и зато мир нема алтернативу.

Али, да би постигли економски раст потребна нам је радна снага и свежа крв.

Ове Сиријце и Афганистанце нећете, буните се против њих. Роми вам не ваљају исто. Ево сад се блашите и Шибтари да вам дођу.

Па кога ћемо онда да доселимо?

Видим ови Руси вам се свиђају што су се доселили у села око Краљева. Такође примећујем да се радујете кад год неки Вранцуз, Немац или Јенглез дођу овде да живе, а има и њих што су дошли, ђа по Београду ђа по неким Врмџама и Пичкојевцима.

Оћемо ли њих онда?

Или Кинезе, они су вредни, вредно раде, гледају свој посо и не праве проблеме? Или неког трећег?

Kineze! Ja bih otvorio slobodan ulaz u Srbiju za Kineze. Vidis da je Srbija propala. I ovo malo sto ima radno sposobnih ne radi. A vecina styanovnistva su starci.

Zato Kineze i svi da ucimo kineski. Buducnost je svakako njihova.
 
Шта мислите о азијатским женама, ваљају ли оне?

Да ли је девојкама из нпр Северне Кореје уобште дозвољено да се удају у Свилајнац или Жагубицу, као и сва Србска села и насеобине?

Азијатске жене су веома одане, скромне, труде се да угоде мушкарцу... Зато се ЕУрупејци жене Тајланђанкама. западна жена постала је хладна, неуротична, презаузета, себична и ретко се смеје.
 
Требало би можда да се фокусирамо на стручњаке који ће донети нове технологије и њихову примену, а националност тих људи и није толико битна.

To je već pametno.Naprimer Švajcarska je nekada uvozila i običnu radnu snagu,sada više stručnu radnu snagu.Znam jednoga što je uzeo Bugarina i Bugarku i hvalio se da ne seda dok ne počisti prozore a bila je učiteljica.Dobijao je dozvolu od Milicije jer mu je otac
star.Neznam kako je danas jel isti sistem?
 
To je već pametno.Naprimer Švajcarska je nekada uvozila i običnu radnu snagu,sada više stručnu radnu snagu.Znam jednoga što je uzeo Bugarina i Bugarku i hvalio se da ne seda dok ne počisti prozore a bila je učiteljica.Dobijao je dozvolu od Milicije jer mu je otac
star.Neznam kako je danas jel isti sistem?

А шта је радио Бугарин, док је Бугарка прала прозоре? Шашољио јајца Швајцарцу?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top