PUTIN OBECAVA AMERICI

PLP

Poznat
Banovan
Poruka
9.849
http://www.kurir.rs/planeta
PUTINOVA NAJVEĆA PRETNJA: Objaviću satelitske snimke i dokazati da je rušenje kula STC režirano!

Rusija sprema objavljivanje dokaza da su Vlada SAD i američke obaveštajne službe umešane u napad 11. septembra 2001. godine na Svetski trgovinski centar u Njujorku
Američki stručnjaci tvrde da uprkos činjenici da su odnosi između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država najlošiji još od hladnog rata, ovo je samo početak nastavka problema i nevolja. Dešavanja u svetu predstavljaju ”zatišje pred oluju”, kako tvrde analitičari.
Rusija sprema objavljivanje dokaza da su Vlada SAD i američke obaveštajne službe umešane u napad 11. septembra 2001. godine na Svetski trgovinski centar u Njujorku, kako piše ruska “Pravda”. U dokaze će biti uključeni i satelitski snimci.
Kako navodi ruski list, u dokazima se jasno vidi da je američko rukovodstvo organizovalo čitav napad, kao i kasniju manipulaciju javnog mnjenja.
Dokazi će biti toliko ubedljivi, da će u potpunosti razbiti objašnjenje američke vlasti za napad u Njujorku, navodi isti list. Rusija na taj način želi da dokaže da SAD odavno koriste lažan terorizam kako bi držale svoje građane u strahu i kao povod za ratne operacije u stranim zemljama.

Konacno ce svet saznati, ono sto se vec godinama, objavljuje kao "teorija zavere".Da li ce to biti amerikancima dovoljno da se povuku od plana za Ukrajinu, ostaje da se vidi.
kule-bliznakinje-.jpg
 
PORUKA ŠOKIRALA ZVANIČNIKE U EU

PUTINOV ČOVEK UPOZORIO EVROPU: Budite uz Rusiju ili sledi smrt, jad, patnja i uništenje!

Sergej Nariškin, Foto: AP
Predsednik donjeg doma ruske Dume, Sergej Nariškin, poslao je, navodno, ovih dana pismo na razne adrese po Evropi, među njima i Evropskom parlamentu i Savetu Evrope, u kom tvrdi da je rat u Ukrajini borba protiv nacizma i da je Rusija spremna “da mobiliše sve snage”, ne bi li odbranila evropsku stabilnost
O pismu je ovog vikenda pisao ugledni Newsweek, koji navodi da je poruka pre nekoliko dana osvanula u švedskim medijima i da je dočekana s podsmehom, ali i besom.
Poznato je da je Nariškin Putinov čovek, a u pismu upozorava na “komadanje Evrope” i kaže da sankcije protiv Rusije, kriza u Ukrajini i januarski napadi u Parizu “dovode u pitanje mogućnost mirnog života za više od 800 miliona Evropljana”.
U pismu europarlamentarcima, on poziva da zaustave krizu, a pritom pominje pojmove iz Drugog svetskog i Hladnog rata.
- Nećemo dopustiti naslednicima te kriminalne ideologije (nacizma) da seju neslogu i udaljavanje u porodici evropskih naroda. Takav je raskol jednom u našoj zajedničkoj istoriji imao za posledicu smrt i jad, patnju, glad i uništenje – stoji između ostalog u pismu.
- Velika odgovornost za budućnost našeg kontinenta koju nose članovi parlamenta navodi nas da mobilizujemo sve snage i sva sredstva kako bi Evropa ostala kontinent stabilnosti i prosperiteta. Pozivamo vas, dame i gospodo, da shvatite u kakvoj je svet situaciji trenutno – piše još Nariškin.
Newsweek navodi da je pismo poslato svim nacionalnim evropskim parlamentima, Evropskom parlamentu, Parlamentarnoj skupštini Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) i Savetu Evrope, no sadržaj se dosad pojavio isključivo u švedskim medijima, nakon što ga je ruska ambasada u Stokholmu prosledila tamošnjim političarima. Napisano je još 23. januara, no osvanulo je tek sada, a u službama za odnose s javnošću Evropskog parlamenta i Saveta Evrope kažu da o pismu pojma nemaju.
Nekoliko švedskih političara izrazilo je ljutnju zbog pretećeg tona u pismu, neki su to čak doživeli kao ratnu pretnju, kamufliranu u diplomatski rečnik. Slučajno ili ne, pismo je procurelo iste nedelje kada je u Minsku postignut mirovni sporazum za Ukrajinu, a u Švedskoj ga vide kao svojevrsno upozorenje čitavoj Evropi da rešavanje situacije u Ukrajini prepusti Moskvi.
Urednik politike u švedskom listu “Hudiksvalls Tidning”, Patrik Oksanen, kaže da pismo “indirektnim rečnikom predstavlja pretnju Trećim svetskim ratom u Evropi”.
- To nije direktna pretnja, nego još jedan instrument ruske propagande - kaže Oksanen koji zabrinuto dodaje da ta propaganda uzima maha među ljudima u njegovoj zemlji, ali i u ostatku Evrope među običnim ljudima, posebno onima razočaranima establišmentom.
http://www.kurir.rs/planeta/putinov...di-smrt-jad-patnja-i-unistenje-clanak-1683348
********************************
Одавно нису били Светски ратови а намножили смо се.



 
Ne vidim tu nikakvu pretnju, čovek je lepo kazao da se mora stati na put povampirenom nacizmu.
Uzgred, svako može da šalje pisma svakome, pitanje je koliko je to pismo verifikovano od ruske vlade. Imaju oni i onog Žirinovskog, koji je devedesetih javno govorio "da treba odmah zaratiti sa amerikom, osvojiti evropu i rumune proterati jer su to italijanski cigani"

Uprkos što je član vlade, niko ga naravno nije shvatao ozbiljno...


Mislim da Putinovo objavljivanje istine o WTC neće zaživeti; ameri će mu omogućiti neke ustupke samo da ne zucne, a ako ipak bude obelodanio naći će neke dokaze da su dokumenti falsifikovani i pripisaće to ruskoj propagandi i mržnji.
Poricanje je njima glavni adut.
 
Poslednja izmena:
Smejurija jedna, kad je već rekao to mu dođe kao da je i objavio dokaze.

Ko kad komšija u kafani traži da mu platim pivo ili će kazati mojoj ženi da se švaleram sa komšinicom
 
Poslednja izmena:
..ma znam, al kad to dolazi od jednog Putina nije isto kao kad dolazi od komšije pijanca.....;)

Ruski medved, se usparvio na obe noge, i izvukao kandze.Sda se priprema da ih ostri, :mrgreen:
Posto svi znamo ko je Putin je li tako(KGB), ond ace se resiti "zagonetka", unutar same severne Amerike, da bi se i sami ameri uverili u neefikasnost vladinog sistema, u vezi Miki Maus demonokratije,koja je uspela da ih "omami", i da ubedi kako su najaci u svetu,:hahaha:
Ameri jako dobro znaju da Putin ima raketu zvanu "Satana', od koje nema odbrane, tako da nece igrati mnogo prljavo, ali ce se potruditi da i dalje ubedjuju svet u svoju prevednost.
Setimo se samo kako je Bus junior, igrajuci se sa decom, veoma Mirno primio vest, kao da je bio pozvan na rucak, pa ko veli, sacekacu da se deca izigraju, da im jos ponesto ispricam, pa da krenem da se nakrkam.
Pa koji bi normalan predsednik, sedeo tako mirni, umesto da je odmah napustio to mesto i krenuo da se kompletno obavesti, on je sacekao da se kule sruse( pitamo se od cega, jer ako su avioni i udarili u kule, udarili su u gornjoj polovini, kako je moguce da padnu , sta ih je "prodrmalo ispod?), pa da tek onda objavi kako je Bin Laden, zapoceo teroristicki rat, protiv Amerike.
Pogledajte sledeci film u 4-ri nastavka, i kada cujete rec Strucnjaka , donosite sud.
 
Poslednja izmena:
Putin vodi defanzivnu inostranu politiku, neće čovek da bude pokretač 3. sv rata, ne treba mnogo pameti da se to vidi po njegovim akcijama. Iznosi on pritajene pretnje zapadu, ali isključivo za smirivanje tenzija, sa ciljem da se ne dira rusija. Mnogo puta sam čuo od svojih prijatelja i kolega izjave tipa "Šta čeka, što ne satre celu Ukrajinu" i ti kontovi su jako pogrešni. Posledice bi bile dramatične, čak i niko sa zapada ne reaguje na rusku vojnu intervenciju, zauvek bi bila pod sankcijama. Naravno, energenti bi i dalje šibali iz rusije, kao što su uredno šibali sve vreme posle drugog rata, čak i u najhladnijim danima hladnog rata, ali to bi bilo nedovoljno za progres zemlje. Naravno, ne bi rusi pocrkali od gladi, ali ne bi ni napredovali.

Putin je lider koji de fakto brine o rusima, pa čak i o ukrajincima, Nije amrička budala koja šalje žive vojnike diljem sveta da se vrate u sanducima, 24h instant dostava pa da se laže i zataškava o broju poginulih. Dan danas lažu o broju mrtvih sa raznih ratišta. Njihova sloboda govora i tako... no, kako god, neće Putin tek tako da objavi te dokaze. Ovo je samo da malo zatalasa, da se američka javnost (60 odsto njih i dalje veruje u zvaničnu verziju) počeše po tintari i počnu postavljati razna pitanja. Moj kont je da će Putin to upotrebiti da izvuče smirivanje tenzija ili ustupaka.
Mnogo me iznenadilo kada je nedavno obelodanjeno da su rusi prodali raketne motore amerima. Prva reakcija mi je bila "koji klinac im daje svoju (zastarelu) tehnologiju, odebaus bi oni meni dobili), a onda mi je sinulo. Prvo, uzeo im je milijardu dolara za to, radnici rade i primaju plate.. Drugo, pokazao im je da su tehnološki mnogo napredniji i da američki svemirski program zavisi od rusa (ti raketni motori su za jednokratnu upotrebu, kada ispucaju tih 30 kom, eto ih po još, a u najboljem slučaju njihove sramote, iskopiraće ih) i treće, da nisu ratoborni, da ne mrze amere i da ih interesuje čist biznis i duga ljubav.

Sve je to u interesu ruskog naroda i države. Nasuprot, francuzima nije dozvoljeno da isporuče Mistrale i time samo utvrđuju svoj kaubojski stav, po kojem francuzi gube ugled u svetu (brodovi su plaćeni) i sami sebi lepe epitet prevaranata, ucenjivača i lopova.
Mnogi se pitaju šta Putin čeka sa objavom dokaza, a evo šta ja mislim o tome:

Dan kada dokazi budu osvanuli, biće prvi dan rata rusije i zapada. Putin tu informaciju, koja može da totalno destabilizuje ameriku i još više pojača gnev islamskih zemalja, čuva ne u osvetničke i ofanzivne svrhe, nego za igru "ti meni ovo, ja tebi ono", dakle, da se odnosi poboljšaju, da se oružje vrati u magacine i da se nastavlja sa poslovima.

A ako amri isporuče, ipak, ukrima naoružanje, eto i javne objave dokaza, a za njim odmah i svetski belaj. Sve će se amerima vratiti ono što su sami činili. Njihov metod je destabilizacija i demonizacija neke vlade, pa protesti i na kraju promena te vlade. Upravo to će se desiti beloj kući ako Putin javno objavi dokaze, pod uslovom da su ti dokazi neoborivi, Nikada ni jedna vlada nije učinila toliko zla sopstvenom narodu na sopstvenoj teritoriji, a posledice osvešćenja amera bi mogle da budu katastrofalne.

Putin je majstorski igrač, brilijantan u svojim delanjima. Njemu ne treba svetski rat, a ameri ne bi, kao što sada nemaju, izlaz nego nastaviti sa svojim kaubojisanjem. Putin je odlučan po svaku cenu da očuva državu i narod, pa će se tu evropa najviše pitati. A nešto mi govori da im se ne ratuje sa rusima, mnogi su polomili zube jurišajući na nju.
 
Putin vodi defanzivnu inostranu politiku, neće čovek da bude pokretač 3. sv rata, ne treba mnogo pameti da se to vidi po njegovim akcijama. Iznosi on pritajene pretnje zapadu, ali isključivo za smirivanje tenzija, sa ciljem da se ne dira rusija. Mnogo puta sam čuo od svojih prijatelja i kolega izjave tipa "Šta čeka, što ne satre celu Ukrajinu" i ti kontovi su jako pogrešni. Posledice bi bile dramatične, čak i niko sa zapada ne reaguje na rusku vojnu intervenciju, zauvek bi bila pod sankcijama. Naravno, energenti bi i dalje šibali iz rusije, kao što su uredno šibali sve vreme posle drugog rata, čak i u najhladnijim danima hladnog rata, ali to bi bilo nedovoljno za progres zemlje. Naravno, ne bi rusi pocrkali od gladi, ali ne bi ni napredovali.

Putin je lider koji de fakto brine o rusima, pa čak i o ukrajincima, Nije amrička budala koja šalje žive vojnike diljem sveta da se vrate u sanducima, 24h instant dostava pa da se laže i zataškava o broju poginulih. Dan danas lažu o broju mrtvih sa raznih ratišta. Njihova sloboda govora i tako... no, kako god, neće Putin tek tako da objavi te dokaze. Ovo je samo da malo zatalasa, da se američka javnost (60 odsto njih i dalje veruje u zvaničnu verziju) počeše po tintari i počnu postavljati razna pitanja. Moj kont je da će Putin to upotrebiti da izvuče smirivanje tenzija ili ustupaka.
Mnogo me iznenadilo kada je nedavno obelodanjeno da su rusi prodali raketne motore amerima. Prva reakcija mi je bila "koji klinac im daje svoju (zastarelu) tehnologiju, odebaus bi oni meni dobili), a onda mi je sinulo. Prvo, uzeo im je milijardu dolara za to, radnici rade i primaju plate.. Drugo, pokazao im je da su tehnološki mnogo napredniji i da američki svemirski program zavisi od rusa (ti raketni motori su za jednokratnu upotrebu, kada ispucaju tih 30 kom, eto ih po još, a u najboljem slučaju njihove sramote, iskopiraće ih) i treće, da nisu ratoborni, da ne mrze amere i da ih interesuje čist biznis i duga ljubav.

Sve je to u interesu ruskog naroda i države. Nasuprot, francuzima nije dozvoljeno da isporuče Mistrale i time samo utvrđuju svoj kaubojski stav, po kojem francuzi gube ugled u svetu (brodovi su plaćeni) i sami sebi lepe epitet prevaranata, ucenjivača i lopova.
Mnogi se pitaju šta Putin čeka sa objavom dokaza, a evo šta ja mislim o tome:

Dan kada dokazi budu osvanuli, biće prvi dan rata rusije i zapada. Putin tu informaciju, koja može da totalno destabilizuje ameriku i još više pojača gnev islamskih zemalja, čuva ne u osvetničke i ofanzivne svrhe, nego za igru "ti meni ovo, ja tebi ono", dakle, da se odnosi poboljšaju, da se oružje vrati u magacine i da se nastavlja sa poslovima.

A ako amri isporuče, ipak, ukrima naoružanje, eto i javne objave dokaza, a za njim odmah i svetski belaj. Sve će se amerima vratiti ono što su sami činili. Njihov metod je destabilizacija i demonizacija neke vlade, pa protesti i na kraju promena te vlade. Upravo to će se desiti beloj kući ako Putin javno objavi dokaze, pod uslovom da su ti dokazi neoborivi, Nikada ni jedna vlada nije učinila toliko zla sopstvenom narodu na sopstvenoj teritoriji, a posledice osvešćenja amera bi mogle da budu katastrofalne.

Putin je majstorski igrač, brilijantan u svojim delanjima. Njemu ne treba svetski rat, a ameri ne bi, kao što sada nemaju, izlaz nego nastaviti sa svojim kaubojisanjem. Putin je odlučan po svaku cenu da očuva državu i narod, pa će se tu evropa najviše pitati. A nešto mi govori da im se ne ratuje sa rusima, mnogi su polomili zube jurišajući na nju.

Ček - pa nije valjda da veruješ, da su Ameri inscenirali Jedanaesti septembar?
Ma gde - to su islamski fundamentalisti, malo prošli obuku, pa maznuli nekoliko aviona i ......
Bum.
Srušiše onolike zgrade.

Obama moze u ovom slucaju da duva Putinu u duduk, a to je sprava, slicna fruli koja stize iz Armenije.
Obama takodje zna da Putin poseduje Satanu,a sta je to vidite i sami, pa prema tome, Obami se ne isplati da caka mecku, vec ce se sa Putinom "obracunati preko ukrainaca, koji jos uvek ne znaju sta ih ceka, ako ne dozvole pro-rusima da budu slobodni.
 
Šalim se malo sa Džekom.
On upravo i zastupa tvrdnju, da je američka zvanična verzija tačna.


A što se tiče Putina - nije on još do kraja jasan.
Treba mnogo više od dosadašnjeg - da bi mene ubedio, da nije samo još jedan sovjetski potrčko bankara sa zapada.
Recimo da bi istina o 11.-tom septembru bila nešto u tom pravcu.
A mnogo više (za mene presudno) i istina o američkom "sletanju" na Mesec.
 
Obama moze u ovom slucaju da duva Putinu u duduk, a to je sprava, slicna fruli koja stize iz Armenije.
Obama takodje zna da Putin poseduje Satanu,a sta je to vidite i sami, pa prema tome, Obami se ne isplati da caka mecku, vec ce se sa Putinom "obracunati preko ukrainaca, koji jos uvek ne znaju sta ih ceka, ako ne dozvole pro-rusima da budu slobodni.

Klempo je dobio dve šklempe od čika Putina. Prvu u Siriji drugu u Ukrajini! Mada ovo u UKR je bila šamarčina, i to ona zidarska!

Putin: Niko ne treba da ima iluziju da može biti vojno superiorniji od Rusije :mazipsa:
 
Уколико има снимак зрачења у гама спектру приликом пада једне, или обе близнакиње био би то необорив доклаз употребе тактичке нуклеарке мале снаге.
Само фисионе&фузионе бомбе одају емисију гама зрачења и неутрона приликом експлозије.
 
Šalim se malo sa Džekom.
On upravo i zastupa tvrdnju, da je američka zvanična verzija tačna.


A što se tiče Putina - nije on još do kraja jasan.
Treba mnogo više od dosadašnjeg - da bi mene ubedio, da nije samo još jedan sovjetski potrčko bankara sa zapada.
Recimo da bi istina o 11.-tom septembru bila nešto u tom pravcu.
A mnogo više (za mene presudno) i istina o američkom "sletanju" na Mesec.


Američka verzija jeste tačna. Avioni jesu udarili u zdanja. Pilotirali su ih arapski teroristi.

Ali, ono što američka verzija ne govori je ko je u stvari obučavao te teroriste, stvorio Al Kaidu i ISIL?
Ne treba mnogo mozga da čovek skonta ko ima, dugoročno, najviše interesa od te ujdurme.

Treba uneti i malo racionalnosti. Ko je toliko lud da žrtvuje svoj život zarad budalaštine? Ameri sigurno nisu. Ali jesu teroristi. Da bi se očuvala njihova vera i volja za žrtvovanjem, treba spinovati da ti idioti fakat veruju da napadaju ameriku, da je to njihova odluka i izvršenje.
Navukli su ih i pustili da to odrade. Sve onako fino, iz senke su vukli konce.
 
Poslednja izmena:
Američka verzija jeste tačna. Avioni jesu udarili u zdanja. Pilotirali su ih arapski teroristi.

Ali, ono što američka verzija ne govori je ko je u stvari obučavao te teroriste, stvorio Al Kaidu i ISIL?
Ne treba mnogo mozga da čovek skonta ko ima, dugoročno, najviše interesa od te ujdurme.

Treba uneti i malo racionalnosti. Ko je toliko lud da žrtvuje svoj život zarad budalaštine? Ameri sigurno nisu. Ali jesu teroristi. Da bi se očuvala njihova vera i volja za žrtvovanjem, treba spinovati da ti idioti fakat veruju da napadaju ameriku, da je to njihova odluka i izvršenje.
Navukli su ih i pustili da to odrade. Sve onako fino, iz senke su vukli konce.

Gde je tu racionalsnost, avuoni udaraju u gornje delove zgrada,a one se obrusavaju ravnomerno, komad po komad, i to je tako jasno , da su avioni posluzili za "zamagljivanje " situacije, da bui kule mogle rucno da se sruse.
 
Ako je ne vidiš, šta ću ti ja. Nisam pisao usled čega su kule pale, a u nekoliko postova sam spomenuo da je to u stvari sasvim nebitno ako znamo ko stoji iza toga.

Zaista, koji vam je da se prepirete da li su kule pale usled udara aviona ili usled kontrolisanih eksplozija? Masa ljudi je izginulo, ratovi su pokrenuti i ameri su svoje ostvarili.
 
Ako je ne vidiš, šta ću ti ja. Nisam pisao usled čega su kule pale, a u nekoliko postova sam spomenuo da je to u stvari sasvim nebitno ako znamo ko stoji iza toga.

Zaista, koji vam je da se prepirete da li su kule pale usled udara aviona ili usled kontrolisanih eksplozija? Masa ljudi je izginulo, ratovi su pokrenuti i ameri su svoje ostvarili.

Tacno tako, i ameri su posluzili onom novom poretku i cine i dalje sve da se smanji populacija, bilo cija, i na bilo koji nacin.
Ali, ima jedna zackoljica, vise se ljudi radja nego sto umire, te tako neumitna brojka povecava broj ljudske populacije, te ce morati da se pronadju jos zesci elementi, da se "osvetla obraz" Nju Ejdza.
 

Back
Top