Da li se ljudi menjaju?

sokvisnja

Iskusan
Poruka
5.885
Postoji ona izreka "vuk dlaku menja ali cud nikada".

Da li ste bili svedoci da se odredjeni ljudi promene nekada na bolje a nekada na gore?

Zasto se ljudi promene i da li se zaista promene ili pocnu da pokazuju svoje pravo lice?

Sta mislite o tome?

Ja mislim da je moguce da se neko promeni i na gore i na bolje. Kao recimo brak ili neka veza, kada ljudi provedu mnogo godina zajedno i onda dodje do velike promene, da jedno drugo ne mogu prosto da prepoznaju. Neko ce reci da je u pitanju bilo foliranje, ali da je moguce folirati se godinama pa nekada i decenijama? Ili prosto, neke okolnosti promene coveka i ucine da se promeni i postane drugaciji.

Da li vam se desavalo da vas neko posle mnogo godina poznanstva, druzenja, veze iznenadi promenom?
 
naravno, draga

menjamo se svi na dnevnom nivou a kamoli na višegodišnjem
sazrevanje, iskustvo, mudrost, novi ukusi i mirisi, nove ljubavi, druga iskušenja, spoznaje
jednostavno jesmo drugačiji od tamo nekog perioda
to je kao kada sa 15 čitaš neku knjigu, pa sa 25, 35 itd...uvek ćeš imati različito iskustvo
nešto će ti biti jako jednostavno(smešno) dok druge spoznaje sasvim predvidive

tako to ide i prijateljima, ljubavima..život je to tako hoće svima
 
Poslednja izmena:
Једна моја (бивша) другарица је пре удаје била повучена, ћутљива, склона депресији. Мени је ипак била симпатична и драга.

Онда се удала и постала машина за млевење меса - говорљива, амбициозна, хиперактивна. Ништа ми није било јасно.

Одавно се више не дружимо.
 
imala sam ja drugaricu koja je sa svakim momkom bila drugacija...tj kakv je on ona je takva...posle neke ebem li ga koje po redu promene momka i karaktera ja sam odustala od nje...ne mogu bre da se mlatim sa nedorecenim personama, neizgradjena licnost postaje lako povodljiva i sklona promenama
izgradjena licnost nece menjati karakter tako lako
to dal volis danas pitu s visnjama a sutra ne nije deo te price....osobine su nesto drugo
 
Једна моја (бивша) другарица је пре удаје била повучена, ћутљива, склона депресији. Мени је ипак била симпатична и драга.

Онда се удала и постала машина за млевење меса - говорљива, амбициозна, хиперактивна. Ништа ми није било јасно.

Одавно се више не дружимо.

Masina za mlevenje mesa hahahah genijalna si
 
Postoji ona izreka "vuk dlaku menja ali cud nikada".

Da li ste bili svedoci da se odredjeni ljudi promene nekada na bolje a nekada na gore?

Zasto se ljudi promene i da li se zaista promene ili pocnu da pokazuju svoje pravo lice?

Sta mislite o tome?

Ja mislim da je moguce da se neko promeni i na gore i na bolje. Kao recimo brak ili neka veza, kada ljudi provedu mnogo godina zajedno i onda dodje do velike promene, da jedno drugo ne mogu prosto da prepoznaju. Neko ce reci da je u pitanju bilo foliranje, ali da je moguce folirati se godinama pa nekada i decenijama? Ili prosto, neke okolnosti promene coveka i ucine da se promeni i postane drugaciji.

Da li vam se desavalo da vas neko posle mnogo godina poznanstva, druzenja, veze iznenadi promenom?
nikog ne znam na bolje da se promenio
 
Drasticno, ne, moguce je da jedino kanalisu sebe, ali u sustini ostaju isti. Moguce je mozda i da se postepeno menjamo, spontano, pa da se to i ne primeti, ili da je to neka druga nasa nijansa, ali promene od 180 stepeni, ne verujem. Mozda se spozna svoje pravo lice, nista vise.
 

Back
Top