najjeftinije avio karte

Mislim da moze, ali samo u odredjenim periodima, mislim da su karte jeftine negde kraj oktobra - pocetak novembra, ali to se raspitaj po nekim agencijama znam da ih je tesko naci jer se razgrabe skoro odmah. Znam da je prosle godine karta (povratna) do Dubaia bila 180 e i do Rima 140 e....To je sve sto znam....
 
neko je vec postavio ranije slicno pitanje...Postoji vise avio kompanija koje rade po low cost sistemu...raspitaj se za Wizzair,Ryanair,Easy jet... oni polecu iz Budimpeste,ne znam da li ti je to problem,ali ako uzmes u obzir da do Amsterdama mozes stici za 60 eura,nekad i manje,a i za ostale destinacije sirom Evrope je slicno-isplati se.
 
ja samo znam da je sa lufthansom dobro poslovati... puknesh pare, ali brate mili znash zashto si platio... a i ne puknesh neshto posebno vishe nego shto bi inache pukao...
ja znam da mi je za miami preko frankfurta bila karta 970 evra sa svim taxama (sama karta je 700 evra) i to 2 nedelje pre puta... dodushe van sezone (njihove)... jedino shto sam nahsla jeftinije bilo je nehsto air france ili alitalia, i to bude pedesetak evra jeftinije a udobnost - uzas blagi...

imash njihovo predstavnishtvo na terazijama.. mislim da je ulaz broj 3 pa se raspitaj...

e da... i imash ono sabiranje kilometraze, pa na svakih 15 000 milja imash besplatnu povratnu kartu po evropi...
 
Obrati paznju!

Zahteva malo cimanja ali je neverovatno isplativije. www.easyjet.com

Cimanje podrazumeva:
- polazna tacka je aerodorm u budimpesti ili zagrebu (bud jeftinija i bliza i naravno pozeljnija)
- uglavnom moras da presedas, npr za amsterdam preko zeneve ili u spaniju preko italije ili minhena ali karte su neuproedivo jeftinije....
- letove sam moras da uklopis ali posto su u evropi male razlike u vremenskim zonama to i nije neki problem. (pokrivaju samo letove u evropi)
- zahteva internet placanje i kartu pokupis na aerodromu

Pogledaj sam da bi video o cemu se radi jer aspolutno vredi.

Cena npr budapest- geneve je retko kad vise od 60 eur i nek je do amst jos 40 eur to ti je ne vise od 100 jedan pravac.... toliko ni bus nije......

pozzzzz
 
pa ne znam koliko su inache cene po evropi... koliko se ja setjam do londona npr bi trebalo da je bilo oko 200 evra... tako bi bilo oko 150, a sad svo cimanje presedanje na pola sata... mislish da je vredno toga? (chisto mi treba tvoja procena)
 
butterfly:
Gde nade kartu za Dubai od SAMO 180 evra????? Ja sam povratnu sada pocetkom septembra platila 540 evra,uracunate sve aerodromske takse,Alitalia avio prevoznik.A koji je to prevoznik i gde se preseda..moilim te potrebno mi je da znam jer ce mi trebati u decembru

Ej, vidi, imamo isti nick samo na razlicitim jezicima :)
Nemam pojma preko koje je to agencije bilo, nisam ja putovala. I ne znam ni da li cu se setiti ko je to isao pa da se raspitam....Ali je sigurno neko isao, oktobar-novembar prosle ili pretprosle godine. Joj, nemam pojma nista :roll:
 
Terorista:
avioni su ok

zagreb je bio samo predlog, uglavnom svi idu do budimpeste, fudexovim busom za 25 eur
Easyjet ne leti za Zagreb. Jedini ex-YU grad gde slecu je Ljubljana. Samim tim, Budimpesta postaje jedina ozbiljna opcija, s obzirom na udaljenost glavnog grada Slovenije.

Iz BP se do Londona, uz raniju rezervaciju, moze i za 50-60 evra u oba smera. Letovi za Berlin Schonefeld (koji je easyJetov hub - odatle se leti bukvalno svuda) su nesto jeftiniji.

Sto se tice letova iz Beograda, ako neko bas zeli da placa pet puta vise, British Airways vec godinama leti za LHR za 210 evra plus takse. Jat je uvek bio malo skuplji.

Inace, Lufthansa i Swiss sada imaju promocije za neke destinacije, pa su tako Madrid, Barcelona, i jos neki evropski gradovi 139 evra + takse, Johannesburg je 449, a LAX 520 evra plus takse.

Pozdrav, Milos.

P.S. Za jeftine letove proveravajte i www.aeroflot.ru - prosle zime se letelo do Tokija za 310 evra (povratna), a u septembru se za 360 evra moglo ici u Mumbai ili Delhi.
 
Jao, taj berlinski Schonefeld je mrak zivi! Na njega idu avioni iz "rizicnih" zemalja, znaci, JAT, pa azerbejdzanski, pakistanski, iranski. Kad izlazis iz aviona, prvo ti likovi sa puskama gledaju u pasos, na samim vratima aviona, pa tek onda ides dalje. I osoblje je mrak, samo gledaju u fazonu "vidi ovaj trash"... Not a nice memory...A i najdalji je od grada.
 
Najjeftinije ti je iz Istanbula sa AirArbiom do Mumbai-ja (Bombaja) ili Jaipur-a, povratna 300 eur sa taksama, plus imas po jedan dan stop-over u Dubaiju u odlasku i povratku za koje dobijas besplatnu tranzitnu vizu od avio kompanije
 
Dali neko zna kako najjeftinije doci avionom do Barselone? Po mogucstvu sa beogradskog aerodroma,mada ni ostale opcije nisu iskljucene.
Jos bitnije,da li neko zna kako se moze najlakse doci do vize i sta je u sustini sve potrebno od papirologije i ostalih stvari (koje samo sluze da bi te odvratile od putovanja :) )?
Trebam sredinom avgusta da putujem,a u ambasadi imam zakazan termin 12 jula.
... A ja ne upucen u te stvari tako da... POMAGAJTE!!!
 
Vladislav86:
Dali neko zna kako najjeftinije doci avionom do Barselone? Po mogucstvu sa beogradskog aerodroma,mada ni ostale opcije nisu iskljucene.
Jos bitnije,da li neko zna kako se moze najlakse doci do vize i sta je u sustini sve potrebno od papirologije i ostalih stvari (koje samo sluze da bi te odvratile od putovanja :) )?
Trebam sredinom avgusta da putujem,a u ambasadi imam zakazan termin 12 jula.
... A ja ne upucen u te stvari tako da... POMAGAJTE!!!


Pokusaj sa alitaliom na http://www.alitalia.com/en_en/home/index.aspx

Moja drugarica je pre mesec dana kupila povratnu kartu iz Beograda za Barsu (preko Milana) za 200 evra.
Ne zaboravi da kod alitalie rucni prtljag sme da bude 5kg a za svaki kg preko meni su trazili oko 12 evra :shock:
 

Back
Top