Beograd - groblje za muskarce i raj za udovice

Infanteer

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.096
Prckao sam po podacima iz Srbije za svoj neki gros i kapric licnog finansijskog interesa, guglao okolo i naokolo u vezi srpske demografije, i zahvaljujuci kolegi radyu5 njegovom topiku dosao do podataka iz 2012-e, izvor se ne navodi nazalost. mene je interesovala cista demografija gradova i gde treba staviti shapu na nekretnine i spekulisati i glej, izadje bas krstarica sa ovim jezivim podatkom:

u Beogradu zivi 120 000 udovica?
7% stanovnistva Beograda su udovice? ako se sabere i oduzme, ispada da u je beogradu svaka cetvrta zenska osoba udovica.

udovci sa druge strane su oko 29 hiljada na grad od 1.7 miliona po ovim podacima.

http://arhiva.24sata.rs/vesti/beogr...z-partnera-34-zena-i-39-muskaraca/83973.phtml

nigde na zalost podaci za celu srbiju u vezi udovaca/udovica po polovima.

imao sam topik o babama kao velikom ekonomskom i socijalnom problemu srbije, steta sto onda nisam imao ove podatke, ali izgleda da je beograd prekardasio i ovo je zrelo za novu temu.


hteo sam da komentarisem ali bih time samo doveo do situacije da mi zatvore topik.
za sad - kolege, znaj sebe i svog neprijatelja - pobedices u hiljadu bitaka.
 
Poslednja izmena:
Ne smem ni ja da komentarisem, tj nema svrhe ako time zatvore temu i posle je obrisu...
Puno muskaraca umire oko 40 tih i 50tih u Beogradu.
Obicno naprasno , znaci ili srce ili vezano kao posledica od srca.

Ako se doda broj zenskih zanimanja, tj tamo gde se vise traze zene, Beograd normalno ima sve vise zena i sve manje muskaraca.
Raste broj udovica, raspustenica i starih devojaka.
Neko bi rekao da je to raj za ono malo muskaraca sto su u BG, ali samo ako su jako perverzni i porocni.

A posto sigurno nisu svi takvi, desava se jaka nestasica za starije devojke uoci zenskih praznika...nova godina, dan zaljubljenih i 8 mart.
Npr za novu godinu cak i kres sheme ne mogu da zadovolje, jer se pred novu godinu i oko nove godine potrose zalihe i onih koji bi stalno , samo da mogu...

Ali da ne rusimo iluzije potpuno , jer zene uvek igraju neku dramsku igru, u kojoj nije tako lose , one su vec zamislile da nije onako kako jeste nego je onako kako su one zamislile.
Ako vam se ucini da nije tako , sledi iskaljivanje....cudno , taj pojam je jako cest u americkim filmovima i serijama...i kao primer i bas izgovoren...

Razvoj dogadjaja ce ici dalje, to niko ne sumnja....prilagodjenje i nove reakcije nas cekaju , kao na filmu...

- - - - - - - - - -

Da nije univerzitetski centar, pa se udovice ispomazu studentima za stanarinu i na drugi nacine, Beograd bi kukao iz ugla zena....vec bi se culo nadaleko...
 
Ne smem ni ja da komentarisem, tj nema svrhe ako time zatvore temu i posle je obrisu...
Puno muskaraca umire oko 40 tih i 50tih u Beogradu.
Obicno naprasno , znaci ili srce ili vezano kao posledica od srca.

Ako se doda broj zenskih zanimanja, tj tamo gde se vise traze zene, Beograd normalno ima sve vise zena i sve manje muskaraca.
Raste broj udovica, raspustenica i starih devojaka.
Neko bi rekao da je to raj za ono malo muskaraca sto su u BG, ali samo ako su jako perverzni i porocni.

A posto sigurno nisu svi takvi, desava se jaka nestasica za starije devojke uoci zenskih praznika...nova godina, dan zaljubljenih i 8 mart.
Npr za novu godinu cak i kres sheme ne mogu da zadovolje, jer se pred novu godinu i oko nove godine potrose zalihe i onih koji bi stalno , samo da mogu...

Ali da ne rusimo iluzije potpuno , jer zene uvek igraju neku dramsku igru, u kojoj nije tako lose , one su vec zamislile da nije onako kako jeste nego je onako kako su one zamislile.
Ako vam se ucini da nije tako , sledi iskaljivanje....cudno , taj pojam je jako cest u americkim filmovima i serijama...i kao primer i bas izgovoren...

Razvoj dogadjaja ce ici dalje, to niko ne sumnja....prilagodjenje i nove reakcije nas cekaju , kao na filmu...

- - - - - - - - - -

Da nije univerzitetski centar, pa se udovice ispomazu studentima za stanarinu i na drugi nacine, Beograd bi kukao iz ugla zena....vec bi se culo nadaleko...

prilagodjavanje i nove akcije - o da. ono sto se na zapadu zahuktava i poprima sve ozbiljniji i ozbiljniji karakter gde muskarci izbegavaju brak, docice prvo u najrazvijeniji srpski kraj - Beograd. zakoni trzista ce nekima doci po svoje, precenjeno ce biti potcenjeno a potcenjeno precenjeno. na ovakve statistike drzavni temelji krckaju. drzava i zene ce morati da se promene i postanu ono sto se od njih ochekuje, prva da brani interese nacije i slobodu stanovnika a druga da pomaze muskarcu da to izvede.

za sad tog muskarca oboje, i sistem i zene rokaju kako stignu sechuci granu na kojoj sede - nece dugo da traje.

hvala kolega na tvom postu, cenim
 
Prckao sam po podacima iz Srbije za svoj neki gros i kapric licnog finansijskog interesa, guglao okolo i naokolo u vezi srpske demografije, i zahvaljujuci kolegi radyu5 njegovom topiku dosao do podataka iz 2012-e, izvor se ne navodi nazalost. mene je interesovala cista demografija gradova i gde treba staviti shapu na nekretnine i spekulisati i glej, izadje bas krstarica sa ovim jezivim podatkom:

u Beogradu zivi 120 000 udovica?
7% stanovnistva Beograda su udovice? ako se sabere i oduzme, ispada da u je beogradu svaka cetvrta zenska osoba udovica.

udovci sa druge strane su oko 29 hiljada na grad od 1.7 miliona po ovim podacima.

http://arhiva.24sata.rs/vesti/beogr...z-partnera-34-zena-i-39-muskaraca/83973.phtml

nigde na zalost podaci za celu srbiju u vezi udovaca/udovica po polovima.

imao sam topik o babama kao velikom ekonomskom i socijalnom problemu srbije, steta sto onda nisam imao ove podatke, ali izgleda da je beograd prekardasio i ovo je zrelo za novu temu.


hteo sam da komentarisem ali bih time samo doveo do situacije da mi zatvore topik.
za sad - kolege, znaj sebe i svog neprijatelja - pobedices u hiljadu bitaka.

Ako 7 posto od ukupnog broja stanovnika čine udovice kako si izračunao da je svaka 4-ta žena udovica :think: ?

Inače žene žive duže u proseku par godina,takva je biologija, tako da je to sasvim normalan broj. Na grafikonu u tom linku ti lepo piše da je prosečna starost udovica 73 godine.
 
Ko ima stomak a mlad je, student, moze da zaradi za dzeparac.

Ne znam za zaradjivanje, ali ih i oblikuju , treniraju, znas ono , tetka, bomba, matorka zna sve i slicne gluposti, a studentu na drugoj strani stoje studentkinje koje potajno lezu sa profesorima, prodaju nevinost i "nevinost" u Beogradskim javnim kucama, prvo je stvarno a drugo je ono kad je sveza roba pa ima tarifu i kao studentkinja koja ne zna A da kaze do 300e.
Inace za tarife od 1000e a tutke, to treba da zna i da se ponasa i da govori sta treba i kako treba....
Za zigola od 1000e ne vaze takva pravila, vec iskljucivo body tekstura i vestina izludjivanja u krevetu....pa zakljucite sami sta kupuje koji pol i sta su afiniteti kad placas pa hoces da dobijes bas ono sto hoces...
 
Ako 7 posto od ukupnog broja stanovnika čine udovice kako si izračunao da je svaka 4-ta žena udovica :think: ?

Inače žene žive duže u proseku par godina,takva je biologija, tako da je to sasvim normalan broj. Na grafikonu u tom linku ti lepo piše da je prosečna starost udovica 73 godine.

kako da ne
1.7 miliona stanovnika ne chini sve zene zrelog starosnog doba.
pola zenskog roda je 850 000, od toga ko zna koliko 18+. aj da kazemo i lupimo - 600 000 a od toga 120 000 udovica.
racunaj sam.
 
Studentkinje nisu previse zahtevne sto se novca tice, i njima odgovara brza shema, samo drame za ono koliko mu je stalo...
Ali zato kad zavrse faks, ooooo, to je druga prica...

- - - - - - - - - -

pa ja ne znam ko bi to yebo osim za pare
ja udovicu ne bi ni da mi plate al ima valjda muskih kurvi

E dereru , da ti vidis sta se radi po BG, krstio bi se i levom i desnom...
To je savatavanje samo tako....
Doduse ima tu i novih tendencija, mnoge starije zene obozavaju devojcice....lezbo prilicno cveta u BG...
Tako se ne oseca onoliko koliko bi se osecao manjak muskaraca...
Kad kazem starije, mislim na 40+
 
i šta sad...beograd mu dođe merilo za celu srbiju
misim jeste sve živo pobeglo za bege što je moglo, ali u unutrašnjosti stvari nisu tako crne

beograd, chetvrtina a mozda i vise srbije po stanovnistvu, glavni grad, ekonomski, obrazovni, politicki centar srbije je svako merilo. tu su podaci doduse bez adekvatnog izvora.
sto se unutrasnjosti tiche, podatke nisam nasao po polovima, samo gro, oko 700 000 udovica/udovaca.
stvari su izgleda chak i gore mozda bas u unutrasnjosti, za koji procenat vise nego Beograd. ali o kom polu se radi, ne znamo
 
kako da ne
1.7 miliona stanovnika ne chini sve zene zrelog starosnog doba.
pola zenskog roda je 850 000, od toga ko zna koliko 18+. aj da kazemo i lupimo - 600 000 a od toga 120 000 udovica.
racunaj sam.

Čak i tako je svaka 5-a 600/120=5 :lol:

Mislim da maloletnih nažalost ima mnogo manje u toj strukturi a penzionera previše pa je realno da je svaka 6-ta žena udovica što u ovakvoj demografskoj situaciji je očekivano.

73 godine je prosečna starost udovice. Dakle problem je u lošem natalitetu i demografiji.
 
Poslednja izmena:
Čak i tako je svaka 5-a 600/120=5 :lol:

Mislim da maloletnih nažalost ima mnogo manje u toj strukturi a penzionera previše pa je realno da je svaka 6-ta žena udovica što u ovakvoj demografskoj situaciji je očekivano.

ne bih rekao da je normalno i ochekivano niti je prihvatljivo. zgrozen sam kompletno al ajd sad, nechemo o tome jelte.
a chini mi se bas da beograd je taj gde ima najvise mladih zena sobzirom na beg devojaka iz centralne i juzne srbije u beograd.

i bez toga, stvari su na jadnom nivou, bez zdravih muskaraca, jakih dugovecnih muskaraca necemo imati naciju. ovo sto se sad desava je gore nego bilo koji rat
 
Prckao sam po podacima iz Srbije za svoj neki gros i kapric licnog finansijskog interesa, guglao okolo i naokolo u vezi srpske demografije, i zahvaljujuci kolegi radyu5 njegovom topiku dosao do podataka iz 2012-e, izvor se ne navodi nazalost. mene je interesovala cista demografija gradova i gde treba staviti shapu na nekretnine i spekulisati i glej, izadje bas krstarica sa ovim jezivim podatkom:

u Beogradu zivi 120 000 udovica?
7% stanovnistva Beograda su udovice? ako se sabere i oduzme, ispada da u je beogradu svaka cetvrta zenska osoba udovica.

udovci sa druge strane su oko 29 hiljada na grad od 1.7 miliona po ovim podacima.

http://arhiva.24sata.rs/vesti/beogr...z-partnera-34-zena-i-39-muskaraca/83973.phtml

nigde na zalost podaci za celu srbiju u vezi udovaca/udovica po polovima.

imao sam topik o babama kao velikom ekonomskom i socijalnom problemu srbije, steta sto onda nisam imao ove podatke, ali izgleda da je beograd prekardasio i ovo je zrelo za novu temu.


hteo sam da komentarisem ali bih time samo doveo do situacije da mi zatvore topik.
za sad - kolege, znaj sebe i svog neprijatelja - pobedices u hiljadu bitaka.

Auh...ako je ovaj podatak tacan onda je to bas zabrinjavajuce.I to nema neke veze sa zenama konkretno vec sa time da se zivotni vek prosecnog Srbina u poslednjih par godina drasticno smanjio.Ljudi od 50,40 pa i 30 godina umiru tek tako.To je zato sto je zdravstvo spalo na uzasno niske grane.
Ljudi u punoj snazi i najboljim godinama masovno umiru.Lekari samo konstatuju da mu je ostalo 5-6 meseci zivota i sede skrstenih ruku.Dok se te bolesti lece bez problema u normalnim drzavama.
Dakle problem lezi u generalno nesposbnom zdravstvu a ne u zenama.

- - - - - - - - - -

i šta sad...beograd mu dođe merilo za celu srbiju
misim jeste sve živo pobeglo za bege što je moglo, ali u unutrašnjosti stvari nisu tako crne

Da,mislim da u unutrasnjosti stvari nisu tako crne.Jos su crnje!!!
 

Back
Top