Srecan rodjendan...........

e hvala vi narode ,,,,, ali izgleda da imam samo VAS prijatelje sa mreze ,,,,, i tatu i mamu što mi čestitali a klinci me pitali šta ću da im kupim za moj rodjendan ,,,,, a muž namešta veštačku vilicu pa se nismo poljubili (bljak) ,,,,, švaler čestitao preko SMS-a ,,,,, tako ,,,,, aj živi mi bili
 
,,,, ljudi divni ste ,,,ajde mi još čestitajte ,,ipak to je samo danas ,,,,,,

evo čestitala mi koleginica ,,,, dakle imam i rl prijatelje ,,,,,

inače odbili mi kredit u delta banci i smanjili minus na računu----DANAS ,,,,,, valjda neće ništa gore od ovoga ,,,GLB
 
supertajni yebote ---rekla sam švaler preko SMS-a a ti si to lepo iskoristio gade jedan perverzni ,,,,, AAAAAAAAA nisi mogo da odoliš jel da ??????? kada bi ti video kako mi izgleda švaler odma bi odustao od ideje da si ti taj ,,,,,, miiiiiiislim ---nije neki
 
avesic:
supertajni yebote ---rekla sam švaler preko SMS-a a ti si to lepo iskoristio gade jedan perverzni ,,,,, AAAAAAAAA nisi mogo da odoliš jel da ??????? kada bi ti video kako mi izgleda švaler odma bi odustao od ideje da si ti taj ,,,,,, miiiiiiislim ---nije neki

Znaš bre da je ljubav u pitanju...........Volim te A..... AVESIC.........eto jel si sad srećna.......****** pa reko sam javno......šta više od toga treba da uradim....sem da te oženim...he he he....
 
Happy rodjos to tebi
sweet_kiss.gif
 
avesic:
ma nije jači od tebe ,, onako i manji je ,,,, e da izgleda kao onaj is NISKE STRASTI ,,, jel znaš onaj što radi u osiguravajućem društvu ,,,kada uleće kao treći u krevet ---- e tako nešto

Onda znači sex.........e dal će jednom da bude onako ti i ja sami pa sve po redu.......***** li ga.......ma danas ti rođendan........ma kako bude nema veze.......važno je da me voliš.......
 
zovnem ja jutros oko pola osam mog tatu na posao da mu cestitam rodjendan. kazu: ne radi danas. hm, dobro. zovnem ja kuci, javlja se on, ja sva srecna: srecan rodjendan tata! on ce ti na to: kome? a, hvala, ali nije meni rodjendan! u tom delicu sekunde setim se ja da nije zadnji dan septembra nego oktobra! valjda nije prerano, bitno da nisam zakasnila!
p.s. srecan rodjendan svima!!!
 

Back
Top