То само у Србији може: "ПРАВЕ ИНДУСТРИЈСКУ ЗОНУ ПОРЕД ГРАДСКОГ ВОДОВОДА"

Poruka
20.103
Кинези и Амери граде крај Саве​


Градоначелник Београда СИНИША МАЛИ: Простор ће бити понуђен инвеститорима. Планирано и пристаниште за дистрибуцију робе

bg-kinezi1_620x0.jpg

БЕОГРАД ће ове године, на Чукарици, формирати нову индустријску зону величине 1.160 хектара, а око на ово атрактивно парче земље већ су бациле компаније из Кине и Сједињених Америчких Држава!

Заинтересованих за Макишко поље има. Према речима Срђана Коларића, председника општине Чукарица, пре свих из Кине и САД.

- Будућа пословна зона удаљена је само пет километара од Теразија - прича Коларић. - На овом потезу уз Савску магистралу већ имамо сву неопходну инфраструктуру, од струје, канализационих колектора, гаса, а повезани смо и са обилазницом, као и мостом преко Остружнице. Ту је железничка ранжирна станица у Железнику, а изградиће се и пристаниште на Сави, да би произвођачи лакше могли да дистрибуирају робу.


ПРЕДВИЂЕНИ И ШОПИНГ-МОЛОВИ​

ПРЕДСЕДНИК општине Чукарица сматра да је ова локација идеална за градњу пословног-индустријског комплекса.

bg-kinezi2.jpg

- Тај простор је празан, нема кућа, па немамо ни кога да селимо - објашњава Коларић. - Водићемо рачуна да се не отварају фабричке хале за тешку индустрију, због екологије. Две трећине простора предвиђене су за производњу, а једна за пословне зграде и шопинг-молове.

http://www.novosti.rs/вести/београд.491.html:533752-Kinezi-i-Ameri-grade-kraj-Save


**************************************************​



Па, ово је ТОТАЛНА лудница:dash:. Шта каже овај дилетант: "Тај простор је празан, нема кућа, па немамо ни кога да селимо..."
Па НАРАВНО да је празан скоро 50 година, ЗАТО ШТО НИКОМЕ НОРМАЛНОМ НИЈЕ ПАДАЛО НА ПАМЕТ, ДА ГРАДИ ИНДУСТРИЈСКУ ЗОНУ У БЛИЗИНИ ГРАДСКОГ ВОДОВОДА!!!

(ЕВО како је некада изгледао тај крај...

1.jpg




Хеееееј, а
Они ће да воде рачуна о ЕКОЛОГИЈИ....лелеее, да није страшно, од муке бих се сада насмејала. Па ЕКОЛОГИЈА је за ове незналице МИСЛЕНА именица, не само у Београду, него скоро у целој Србији. ПОГЛЕДАЈМО само на шта нам личе наше реке. Нема шта се не баца у њих, а на све стране се течни отпад испушта баш у реке...Могу да замислим какву ћемо воду тек тада да пијемо (ФЛАШИРАНУ, ОНУ КОЈУ НАМ БУДЕ АМЕР или КИНЕЗ продавао!!!!:rtfm:)

Баш сам се изнервирала када сам ово прочитала, јер управо креће у целом свету БИТКА за изворе здраве пијаће воде, која постаје право богатство за оне који је имају,...а ми ћемо да УПРОПАШТАВАМО и ово шта имамо. Паз` Бога ти `ШОПИНГ МОЛ` и ПРОИЗВОДНИ ПОГОНИ!!!
 
Да ли је могуће да у овој Србији нема никога ко ће да им каже:
- ДОСТА је бре са играњем "организовања" нечега у шта се НЕ РАЗУМЕТЕ!!!. Уништићете нам све што смо имали, и то више нико неће моћи да исправи.:besna:

Једно ме интересује, мисле ли ови паметњаковићи, властодржци, какву воду ће они да пију, какву храну ће да једу, ....:roll: МИСЛЕ ли они уопште на било шта сем на ЛОВУ:?: (али на ону у њиховом џепу)
 
Да ли је могуће да у овој Србији нема никога ко ће да им каже:
- ДОСТА је бре са играњем "организовања" нечега у шта се НЕ РАЗУМЕТЕ!!!. Уништићете нам све што смо имали, и то више нико неће моћи да исправи.:besna:

Једно ме интересује, мисле ли ови паметњаковићи, властодржци, какву воду ће они да пију, какву храну ће да једу, ....:roll: МИСЛЕ ли они уопште на било шта сем на ЛОВУ:?: (али на ону у њиховом џепу)

Ма не мисле - то је стока а не људи.... то су бригаде дилетаната, превараната, шибицара, тапкароша и џепароша......... нема нама спаса
док се не подигне "кука и мотика" ------ сваки дан имамо вести од којих се човеку диже коса на глави.....

п.с. Мени је из ове одлуке власти јасно ДА ЈЕ ЦИЉ ДА СЕ УНИШТИ ПИЈАЋА ВОДА ----- А ТО ФОРСИРАЈУ И РАДЕ ОНИ
КОЈИ ФЛАШИРАЈУ ВОДУ....... Е САД ТРЕБА ПОГЛЕДАТИ КО СУ ВЛАСНИЦИ ИЗВОРИШТА ВОДЕ У СРБИЈИ.......па ће нам бити јаснија позадина ове нацистичке одлуке у конц-логору који се зове СРбија.......

- - - - - - - - - -

Да ли је могуће да у овој Србији нема никога ко ће да им каже:
- ДОСТА је бре са играњем "организовања" нечега у шта се НЕ РАЗУМЕТЕ!!!. Уништићете нам све што смо имали, и то више нико неће моћи да исправи.:besna:

Једно ме интересује, мисле ли ови паметњаковићи, властодржци, какву воду ће они да пију, какву храну ће да једу, ....:roll: МИСЛЕ ли они уопште на било шта сем на ЛОВУ:?: (али на ону у њиховом џепу)

Ма не мисле - то је стока а не људи.... то су бригаде дилетаната, превараната, шибицара, тапкароша и џепароша......... нема нама спаса
док се не подигне "кука и мотика" ------ сваки дан имамо вести од којих се човеку диже коса на глави.....
јер, сетите се, Германи су још увек "на својој линији" која гласи СРБИЈА МОРА БИТИ УНИШТЕНА
 
Poslednja izmena:
Аман -Заман Људи....

Како и она Бајка Београд на води...тако је и ово......
За два живота не могу да реше имовинско-правне послове на тој локацији.....Жарковци су то (Рио Де Јарково).

Само пале народ немају шта више да трабуњју.

Платиће се Измена плана Деталјне Регулације и ГУП-а, Геодезија, Геомеханика, Геологија, урадиће се
Студија Утица на човекову околину....сликање и на крају ће да се чује само једно бућ а концентрични кругови на води
само ће неколико тренутака означавати локацију где је отишла докуметација.......

Кинези сигурно неће. Јер потписом Суверена на ММФ уговор 2 године им је овде блокиран пласман новца у Србији!!!!!!!!
Чак је и кредит за Костолац под вееееликим заноком питања!!!!!
 
Ма не мисле - то је стока а не људи.... то су бригаде дилетаната, превараната, шибицара, тапкароша и џепароша......... нема нама спаса
док се не подигне "кука и мотика" ------ сваки дан имамо вести од којих се човеку диже коса на глави.....

п.с. Мени је из ове одлуке власти јасно ДА ЈЕ ЦИЉ ДА СЕ УНИШТИ ПИЈАЋА ВОДА ----- А ТО ФОРСИРАЈУ И РАДЕ ОНИ
КОЈИ ФЛАШИРАЈУ ВОДУ....... Е САД ТРЕБА ПОГЛЕДАТИ КО СУ ВЛАСНИЦИ ИЗВОРИШТА ВОДЕ У СРБИЈИ.......па ће нам бити јаснија позадина ове нацистичке одлуке у конц-логору који се зове СРбија.......

Изгледа. И мени се чини да је тако. Пази, баш је нашао локацију где ће Амери или Кинези да граде "индустријску зону". И још тамо неки дрипац каже, како ће водити рачуна о екологији....:worth: Мислим, и до сада су водили рачуна!!? Све је дивно красно,...просто да искочиш из властите коже.



Аман -Заман Људи....

Како и она Бајка Београд на води...тако је и ово......
За два живота не могу да реше имовинско-правне послове на тој локацији.....Жарковци су то (Рио Де Јарково).

Само пале народ немају шта више да трабуњју.

Платиће се Измена плана Деталјне Регулације и ГУП-а, Геодезија, Геомеханика, Геологија, урадиће се
Студија Утица на човекову околину....сликање и на крају ће да се чује само једно бућ а концентрични кругови на води
само ће неколико тренутака означавати локацију где је отишла докуметација.......

Кинези сигурно неће. Јер потписом Суверена на ММФ уговор 2 године им је овде блокиран пласман новца у Србији!!!!!!!!
Чак је и кредит за Костолац под вееееликим заноком питања!!!!!


Па сад`, не бих ја била толико сигурна да се неће дрзнути да "ЗАГАДЕ" градски водовод. Ако пратиш ситуацију по Србији....Места која су имала најчистију пијаћу воду, бистри потоци, незагађене реке, ВИШЕ НЕ ПОСТОЈЕ. Питам се чијом заслугом :roll:

Сетимо се АКЦИЈЕ "ОЧИСТИМО СРБИЈУ" и Дулића? А где је он сада:?:

Ови су још милион пута гори и на нашу несрећу, "ПОТРУДИЋЕ" се да нам остану у сећању, али НАЈГОРЕМ!!!
 

Back
Top