Cigarilosi

Nema govora da su stetniji . Probao sam oko 30-tak različitih vrsta . Duvan je finijeg lista nego u tompusima , a aroma zavisi od marke. Neki su "pravi lek" dok je veliki deo bez-veze.Po mom ukusu prvo Dominikanski , pa Brazilski pa onda Quba , egzotična ostrva u Indijskom okeanu , i Kipra. Uvek se na netu raspitaj o kojim se tipovima duvana radi , da li su autohtone stare sorte ili neki hibridi.
Pa koliko , do 5 dnevno, mada je dovoljno i jedan do dva, i nema veze ako se ugasi , posle sat ponovo se pripali bez tipicnog smrada vezanog za cigare.
 
Poslednja izmena:
Handelsgold cigarilosi trenutno imaju najveci i najlepsi izbor, kod nas bar po mom misljenju. Svi se prodaju na komad i nisu ni preterano skupi cene od 80din mislim da nisu strasne. Ko voli sladunjave cigarilose cokolada i vanila imaju moju preporuku ????
 
Vidim niko ne piše pa moram opet ja .
Pojavili su se novi cigarilosi na našem tržištu, Mehari's ( Ecuador i Java) i Panter (Desert i Red). Trenutne cene, pa onako... Nisu baš ni jeftini ni skupi. S'tim što je Panter u pakovanju od 14 komada i sa filterom, za razliku od Mehari's-a, koji dolazi u pakovanju od 10kom i bez filtera. Za Panter se može reći da podseća na Moods cigarilose ali samo podseća. S'obzirom da je u poslednje vreme previše česta nestašica moods-a, neka alternativa se mora pronaći. Probao sam sve četiri vrste, definitivno moja preporuka za Panter Desert!!! Čim još malo istestiram pišem detaljnije
 

Back
Top