On - Off Erorror

Već duže vreme zapažam da mi ostane uključen nalog na Forumu, iako sam izašao, i isključio internet.

Može li neko nešto reči o tome? :)

Zahvaljujem na pitanje
Biću kratak

Microsoft je izveo mnogo uspešnih psiholoških eksperimenata nad masom za cedjenje.
Tako su svi navikli da kompjuter gase na "START - SHUT DOWN" pa gledaju u odjavnu špicu
Adrenalin im proradi kad se na kraju ekran zacrni.
E sad, kompjuter je nešto drugo a koji operativni sistem imaš nebitno.
Ako to znamo onda ćemo znati i da u momentima kada imamo nestabilan napon u stanu (restrikcije, došli ovi da gase opet, loše povezano na komšiju itd.) e tada ne treba ići na START - SHUT DOWN
pošto se Windows dugo gasi za razliku od Lajnuksa, a struja kao struja brza.
To znači da dok se Windows gasi može struja da nam spali komp pa posle nije bitno dal si imao Majkrosoft ili Lajnuks.
Dakle u tim momentima šteker iz utičnice mora da radi ako govorimo o gejmersim mašinama (jel da da je desktop izraz out?).

Isto tako je i sa forumom
Možeš da ideš kao Paja Patak na ODJAVI SE
a možeš ko gospodin čovek da ugasiš browser ili da ištekaš mrežni kabl.
Krstarica ima mnoge sisteme zaštite sem kontrolnog cook-ija za prisustvo koje se valjda refrešuje u dužem intervalu.
Sa druge strane ovaj kontrolni cookie se rigorozno kontroliše na kupoprodajnim sajtovima.
Nema veze što je sve u browseru, sekund te nema ti moraš opet da se loguješ.
A i zaštita je logična tamo je reč o parama a ovde o bespaltnom egzibicionizmu.

- - - - - - - - - -

koga mrzi da čita evo kraće:

no frustrato, no komplekso
utilite sekso, sekso
 
Zahvaljujem na pitanje
Biću kratak

Microsoft je izveo mnogo uspešnih psiholoških eksperimenata nad masom za cedjenje.
Tako su svi navikli da kompjuter gase na "START - SHUT DOWN" pa gledaju u odjavnu špicu
Adrenalin im proradi kad se na kraju ekran zacrni.
E sad, kompjuter je nešto drugo a koji operativni sistem imaš nebitno.
Ako to znamo onda ćemo znati i da u momentima kada imamo nestabilan napon u stanu (restrikcije, došli ovi da gase opet, loše povezano na komšiju itd.) e tada ne treba ići na START - SHUT DOWN
pošto se Windows dugo gasi za razliku od Lajnuksa, a struja kao struja brza.
To znači da dok se Windows gasi može struja da nam spali komp pa posle nije bitno dal si imao Majkrosoft ili Lajnuks.
Dakle u tim momentima šteker iz utičnice mora da radi ako govorimo o gejmersim mašinama (jel da da je desktop izraz out?).

Isto tako je i sa forumom
Možeš da ideš kao Paja Patak na ODJAVI SE
a možeš ko gospodin čovek da ugasiš browser ili da ištekaš mrežni kabl.
Krstarica ima mnoge sisteme zaštite sem kontrolnog cook-ija za prisustvo koje se valjda refrešuje u dužem intervalu.
Sa druge strane ovaj kontrolni cookie se rigorozno kontroliše na kupoprodajnim sajtovima.
Nema veze što je sve u browseru, sekund te nema ti moraš opet da se loguješ.
A i zaštita je logična tamo je reč o parama a ovde o bespaltnom egzibicionizmu.

- - - - - - - - - -

koga mrzi da čita evo kraće:

no frustrato, no komplekso
utilite sekso, sekso

Hvala, poznato mi je to, samo sam zaboravio na kolačiće, koji su na serveru Krstarice, da im je rifreš ko moja komšinka baba Zora... :lol:

Ali u svakom slučaju, bitno je ebati goste korisnike, zbog reklama, love, itd...

Kaj njih briga što utiču na realan život posetilaca...

- - - - - - - - - -

Ocisti kolacice :) Ko bi koristio tvoj nalog ? :mrgreen:

Ti još neshvataš, nisam ja Admin Krstarice! :lol:
 

Back
Top