Zasto Sabac nema dobru Tv i Radio Stanicu

Glavni:
Cujem da se Rtv AS preselio u partizansku sta mislite da li ce nesto uraditi posto najvljuju novu Rtv As televiziju

ma kad bi neko preselio taj studio na otpad gde ce sigurno zavrsiti slusaoci i gledaoci pomenutog medija .

kad cujem glas tog marinka najezim se za bukvar bi ga trebalo staviti da se deca uce kako izgleda sund i neukus sramota za grad i region koji ljudi su
dosli u situaciju da nas reprezentuju ubih se od sramote objasnjavajuci da nismo svi takvi . ne slusajte nista od njega niti placajte oglase pa taman da su dzabe to je jedini nacin da ga bojkotom eliminisemo i sprecimo da nas brukaju takvi likovi
i kvare generacije .posledice delovanja tog lika ce biti katastrofalne ako se prosiri u medijskom haosu koji nas je sve oruzio i degradirao sve sto je iole vredno u gradu.
 
U pravu si totalno za marinka on je debil,Tv Sabac mi je gori od Tv As oni su jo veca nekultura za sabac.Sto se tice programa tv sapca ne znaju da naprave ni jednu normalnu emisiju sve je debilsko a tv as je za niansku malo bolji od njih ali su i oni ocajni nekulrura ,civija je nova televizija ali i oni su majmunska televizija
 
Pozdrav svima! Ja sam iz TV Sapca i mogu da vam kazem za ljude koji ne znaju da mi jedini imamo informativni program i verovali ili ne nase reportaze pobedjuju na mnogim takmicenjima gledaoci nam zameraju sto nemamo mnogo filmova ali tu su Vikom Civija i AS koji tu rupu popunjavaju pustajuci koje kakve filmove! Druga stvar je da TV Sabac ima 12 godina rada i da je drzavna televizija! Dok Civija ima nekih godinu dana!
 
Gde ste sapcani!
Vidim ovde kolegu iz TV ''Sabac'', pa je red da se cuje i druga strana.
Iako ''gradski servis'' postoji toliko godina, na tehnickom je nivou kao, recimo ''Vikom''. Iako su kolege jednom prilikom od opstine dobile dobru tehniku, da li usled neznanja ili cega vec, gledaoci ne mogu osetiti cari opstinskog poklona.
Sa druge strane, privatna televizija ''As'' postoji nesto krace od ove opstinske i jeste da je u pocetku programska sema bila koncipirana da udovolji ''ukusu naroda'', sada se postepeno mogu videti pomaci u kvalitetu programa. Interesantno je da su sredstva zaradjena sopstvenom mukom, tj., opstina nikada ovoj televiziji nije dala ni dinar, ali eto, uspeli smo da tehnicki budemo bolji od kuce koja je svake godine na dnevnom redu lokalne Skupstine.
Takodje, na RTV ''As'' prioritet imaju gradjani, goruce teme se ne cenzurisu i televizija je, iako jos uvek nema informativu, objektivnija od opstinske. Uskoro cete, kada se steknu tehnicki uslovi, moci pogledati zaista kvalitetan program, koji ce raditi u interesu gradjana, a ne opstine.
 

Back
Top