STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.260
STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC
Petorica drugova iz razreda na silu su odvela S. B. u toalet i nasrnula na nju, ko zna šta bi se desilo da nije naišla nastavnica, priča Stevan Blagojević
SOMBOR - Moju ćerku S. B. (15), koja pohađa osmi razred u OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Somboru, petorica dečaka iz njenog razreda na silu su odvela u muški toalet u nameri da je seksualno zlostavljaju.

Nasrnuli na devojčicu

Kada su počeli da je skidaju, naišla je dežurna nastavnica - kaže njen otac Stevan Blagojević. On je ogorčen na školu jer ni njega ni policiju nisu obavestili šta se dogodilo, pa je juče prijavio ovaj nemili događaj policiji.

Stevan kaže da se napad dogodio 5. februara, oko 18.30 časova u školi.

- Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica držala od nazad, ostala trojica su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević.

Pored strahote koju je doživela njegova ćerkica S. B., otac je razočaran u školu.
- Plakala je i bilo je sramota da mi priča šta se dogodilo. Otišao sam do škole sam jer se nisu udostojili da me pozovu i obaveste me šta se dogodilo. Još gore, oni nisu pozvali ni lekara, niti su obavestili policiju. Tada su mi rekli da je psiholog razgovarao sa decom i da su ti dečaci rekli da su to uradili „zato što je ona lepa i zgodna“. I pored toga što su priznali psihologu, policija do dana današnjeg slučaj nije prijavila policiji, a i rekli su mi da oni ne žele da prijavljuju policiji. Kada sam shvatio da oni to neće ni uraditi, juče sam otišao u policiju i prijavio slučaj - kaže Blagojević.

Tužilaštvo obavešteno

Mirjana Cvijanović, portparol PU Sombor, kaže da su oni odmah započeli istragu i navodi da ovaj slučaj škola do sada nije prijavila. Zamenik tužioca Višeg suda u Somboru Zoran Divljak kaže da ga je juče policija upoznala sa slučajem.

- S obzirom na to da se otac danas obratio policiji, oni su mene zvali. Inspektoru koji radi na tom predmetu rekao sam da se slučaj ispita. Do sada je to radila samo škola, a od danas smo i mi uključeni - rekao je tužilac za Kurir.
Direktor škole
U TOKU JE DISCIPLINSKI POSTUPAK

Zoran Borak, direktor OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Somboru, rekao nam je da je tačno da se incident dogodio.- Zasad ne mogu da vam kažem ništa, s obzirom na to da vodimo vaspitno-disciplinski postupak prema toj grupi učenika, koji će biti okončan naredne nedelje - rekao je direktor. Na pitanje zašto nisu obavešteni roditelji, kao ni policija, on je rekao da jesu, iako nam je iz policije potvrđeno da škola nije prijavila slučaj.
http://www.kurir.rs/crna-hronika/st...ali-su-da-siluju-u-skolskom-wc-clanak-1681896
Skola nije prijavila slucaj policiji, a laze da jeste ???!!!:eek:
 
још једно ЈЕВРoпско лупетање од теме...:lol:,страхота и језа:roll:

дечија посла:rtfm:,да је почела плакати(или глуматати плач)ти клинци би се уплашили,збунили и престали да је гњаве:rtfm:,не би им било више занимљиво:rtfm:,али је највероватније" неустрашива "мала Фагина почела да пружа физички отпор...:think:,као што већ искуцах-дечија посла:hvala:
 
Koliko god da je kretenski sto su ovi momci uradili, takva "vatanja" se desavaju pa u svakom razredu, mada to obicno nikada nema upotrebu prisile, obicno je to kradom ili sta vec. No to ne umanjuje sto su ovi momci uradili, i jos njih 5-orica, sramota stvarno.
Ne znam sta je adekvatna kazna za ovo, jer kazem takvi nezeljeni kontakti se desavaju u 90% skola, ali to retko kada ukljucuje silu, pa se to prepisuje decackim nestaslucima i koliko se ja secam skole, nikada nije doslo do ovakog neceg.

Ako se oni ovako ponasaju sa 15 godina, ko zna sta ce raditi sa 20.
 
Mnogo je pet da bi se zvalo peting....
Da je stara milicija, u SFRJ, profani bi zvali miliciju , ali milicija ne bi otvorila karton nego ih zapamtila i posteno preplasila.
Sadasnja milicija nema tih nivoa zapisivanja, znaci interne beleske, preuzimanje i na kraju zvanicne beleske i kriminal.
Zato se danas dozvoljava i ono sto ne bi smelo....
- Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica držala od nazad, ostala trojica su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević.


па,да,"неустрашиве"мале Фагине поседују night vision:roll: :hahaha:
 
Žao mi jer je klinka.

U principu, da vidim kako nasred ulice drndaju nekog fuxona tipa Ana Marija, JK, Soraja i slične, ne bih A rekao ( još bih im piće poslao) ali mi žao kad je u pitanju klinče do 15-16 godina .
Čak sam i plakao za Tijanom što me baš iznenadilo


Šta li raditi sad sa ovim klincima ?

Prebiti i u toku ih non stop pitati sta misle kako je njoj i sl.
 
још једно ЈЕВРoпско лупетање од теме...:lol:,страхота и језа:roll:

дечија посла:rtfm:,да је почела плакати(или глуматати плач)ти клинци би се уплашили,збунили и престали да је гњаве:rtfm:,не би им било више занимљиво:rtfm:,али је највероватније" неустрашива "мала Фагина почела да пружа физички отпор...:think:,као што већ искуцах-дечија посла:hvala:

Ne bi tako pricao da se to desilo tvom clanu porodice.:rtfm:¸
Onda ne bi pricao da su to bila ''decija posla'':rtfm:
 
Ne branim ih,ali mislim da to nije tek tako odjednom.
Mozda je mala bila poznata kao neka koja se smeska i kikoce kad je pipkaju,stipkaju za erogene zone,dozvoljavala sve vise i sama izazivala i ovi se dogovore da probaju nesto vise.
Tako i Dzejna Dzejmson kao fina bila,slucajno kao zalutatala u musku svlacionicu oni je silovali i posle slucajno postade najpoznatija ''glumica''

Mozda, su ta petorica od ranije poznati nasilnici, a skola zatvara oci ( posto policiji nije prijavila slucaj, a rekla je da jeste ) , da ne izadje na los glas. Mozda ovo nije ni prvi slucaj seksualnog zlostavljanja koji su oni pocinili. Devojcica je sigurno ''izazivala'' posto je bila zgodna i lepa .
 
Mozda, su ta petorica od ranije poznati nasilnici, a skola zatvara oci ( posto policiji nije prijavila slucaj, a rekla je da jeste ) , da ne izadje na los glas. Mozda ovo nije ni prvi slucaj seksualnog zlostavljanja koji su oni pocinili. Devojcica je sigurno ''izazivala'' posto je bila zgodna i lepa .

Ok,moz da bude,a opet ne mora.
Ja znam kad sam ja isao u osnovnu, da je bila jedna koja je zesce volela da je ''vataju'' i izazivala a kao vice Ne ne da ne ispadne fanfulja.I onda jednom usla u ucionicu gde su svi ti napaljeni sedeli i lupi neku glupost zbog cega dosla,kao nisi mi vratio gumicu (koju joj nije ni uzeo) i oni je opkole krenu da je vataju ona se smeska,crveni vice Ne ne,ali nema da se otima da hoce da izadje i oni je skinuli do struka u tek onda pokrila grudi rukama,pocrvenela i to joj bilo dosta...Ima gi razni zenski
 
Ok,moz da bude,a opet ne mora.
Ja znam kad sam ja isao u osnovnu, da je bila jedna koja je zesce volela da je ''vataju'' i izazivala a kao vice Ne ne da ne ispadne fanfulja.I onda jednom usla u ucionicu gde su svi ti napaljeni sedeli i lupi neku glupost zbog cega dosla,kao nisi mi vratio gumicu (koju joj nije ni uzeo) i oni je opkole krenu da je vataju ona se smeska,crveni vice Ne ne,ali nema da se otima da hoce da izadje i oni je skinuli do struka u tek onda pokrila grudi rukama,pocrvenela i to joj bilo dosta...Ima gi razni zenski

neka je i najveca fuksetina, da je dotaknes smes tek posto ti dozvoli... toliko valjda znas ne?
 
Mozda, su ta petorica od ranije poznati nasilnici, a skola zatvara oci ( posto policiji nije prijavila slucaj, a rekla je da jeste ) , da ne izadje na los glas. Mozda ovo nije ni prvi slucaj seksualnog zlostavljanja koji su oni pocinili. Devojcica je sigurno ''izazivala'' posto je bila zgodna i lepa .

Не да не изађе на лош глас, већ су то, изгледа, опет нечији татини синчићи који, опет, неће бити кажњени. :rtfm:

Него, мени није јасна једна друга ствар - када је то било, односно, јел' се то десило на одмору, кад су сви ђаци могли да виде шта се дешава а нису одреаговали (јер је ова група насилника, претпостављам, већ 'позната' у школи, те им се сви склањају с пута), или је то било за време часа (с обзиром да је наишла дежурна наставница), што би значило - шта? - слободно вршљање те групе по школи за време часа при чему праве сачекуше? Што, даље, значи да ово можда и није први случај? Да ли се зна за раније и, ако се зна, како је реаговано до сад? А очигледно је да је изостала икаква реакција.

Друго, није ми чудно што школа није звала полицију, јер су данас овим европским законима просветним радницима везане руке у много чему (зато се и појављују овакви случајеви), али је била дужна да обавести девојчицине родитеље. Самим тим што није, опет наводи на помисао да штити нечије 'синчиће'.

У сваком случају - одвратна прича...
 
Ovih 5 baraba treba dobro nalupati i poslati u dom za vaspitno zapuštene. Direktora smeniti i zbog toga što se uopšte desilo ovo seksualno zlostavljanje i zbog toga što nije blagovremeno, odnosno odmah obavestio roditelje devojčice i policiju.

Nekada su i tetkice bile autoriteti u školama, a domar, proferori i direktor da ne govorimo.
 
Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo:rtfm: i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica:rtfm: držala od nazad, ostala trojica:rtfm: su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević
???!!!
 

Back
Top