STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Tema: STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC

Iskusan Nikita Kulganov (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC

STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC
    Petorica drugova iz razreda na silu su odvela S. B. u toalet i nasrnula na nju, ko zna šta bi se desilo da nije naišla nastavnica, priča Stevan Blagojević
    SOMBOR - Moju ćerku S. B. (15), koja pohađa osmi razred u OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Somboru, petorica dečaka iz njenog razreda na silu su odvela u muški toalet u nameri da je seksualno zlostavljaju.

Nasrnuli na devojčicu

Kada su počeli da je skidaju, naišla je dežurna nastavnica - kaže njen otac Stevan Blagojević. On je ogorčen na školu jer ni njega ni policiju nisu obavestili šta se dogodilo, pa je juče prijavio ovaj nemili događaj policiji.

Stevan kaže da se napad dogodio 5. februara, oko 18.30 časova u školi.

- Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica držala od nazad, ostala trojica su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević.

Pored strahote koju je doživela njegova ćerkica S. B., otac je razočaran u školu.
    - Plakala je i bilo je sramota da mi priča šta se dogodilo. Otišao sam do škole sam jer se nisu udostojili da me pozovu i obaveste me šta se dogodilo. Još gore, oni nisu pozvali ni lekara, niti su obavestili policiju. Tada su mi rekli da je psiholog razgovarao sa decom i da su ti dečaci rekli da su to uradili „zato što je ona lepa i zgodna“. I pored toga što su priznali psihologu, policija do dana današnjeg slučaj nije prijavila policiji, a i rekli su mi da oni ne žele da prijavljuju policiji. Kada sam shvatio da oni to neće ni uraditi, juče sam otišao u policiju i prijavio slučaj - kaže Blagojević.

Tužilaštvo obavešteno

Mirjana Cvijanović, portparol PU Sombor, kaže da su oni odmah započeli istragu i navodi da ovaj slučaj škola do sada nije prijavila. Zamenik tužioca Višeg suda u Somboru Zoran Divljak kaže da ga je juče policija upoznala sa slučajem.

- S obzirom na to da se otac danas obratio policiji, oni su mene zvali. Inspektoru koji radi na tom predmetu rekao sam da se slučaj ispita. Do sada je to radila samo škola, a od danas smo i mi uključeni - rekao je tužilac za Kurir.
    Direktor škole
    U TOKU JE DISCIPLINSKI POSTUPAK

Zoran Borak, direktor OŠ „Ivo Lola Ribar“ u Somboru, rekao nam je da je tačno da se incident dogodio.- Zasad ne mogu da vam kažem ništa, s obzirom na to da vodimo vaspitno-disciplinski postupak prema toj grupi učenika, koji će biti okončan naredne nedelje - rekao je direktor. Na pitanje zašto nisu obavešteni roditelji, kao ni policija, on je rekao da jesu, iako nam je iz policije potvrđeno da škola nije prijavila slučaj.
    http://www.kurir.rs/crna-hronika/strava-i-uzas-moju-cerku-pokusali-su-da-siluju-u-skolskom-wc-clanak-1681896
    Skola nije prijavila slucaj policiji, a laze da jeste ???!!!
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1247

Podrazumevano Re: STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC

zzz

Domaćin
    Učlanjen
    08.06.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: STRAVA I UŽAS U SOMBORU: Moju ćerku pokušali su da siluju u školskom WC

Otisla omladina u tri lepe.....

Legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5223

petorica na jednu zato sto je bila lepa i zgodna?
    i skola to tolerise kao deciji nestasluk?
    i onda se cudimo kad za nekoliko godina isti izgrednici siluju staricu drskom za metlu do smrti, siluju maloletnice i ako se opiru ubiju ih..
    e skolo, skolo..direktora zbgo skrivanja ucinjenog dela treba krivicno goniti
    Kosmos kaze moze!

Aktivan član againstallodds (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

још једно ЈЕВРoпско лупетање од теме...,страхота и језа

дечија посла,да је почела плакати(или глуматати плач)ти клинци би се уплашили,збунили и престали да је гњаве,не би им било више занимљиво,али је највероватније" неустрашива "мала Фагина почела да пружа физички отпор...,као што већ искуцах-дечија посла

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Koliko god da je kretenski sto su ovi momci uradili, takva "vatanja" se desavaju pa u svakom razredu, mada to obicno nikada nema upotrebu prisile, obicno je to kradom ili sta vec. No to ne umanjuje sto su ovi momci uradili, i jos njih 5-orica, sramota stvarno.
    Ne znam sta je adekvatna kazna za ovo, jer kazem takvi nezeljeni kontakti se desavaju u 90% skola, ali to retko kada ukljucuje silu, pa se to prepisuje decackim nestaslucima i koliko se ja secam skole, nikada nije doslo do ovakog neceg.

Ako se oni ovako ponasaju sa 15 godina, ko zna sta ce raditi sa 20.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Mnogo je pet da bi se zvalo peting....
    Da je stara milicija, u SFRJ, profani bi zvali miliciju , ali milicija ne bi otvorila karton nego ih zapamtila i posteno preplasila.
    Sadasnja milicija nema tih nivoa zapisivanja, znaci interne beleske, preuzimanje i na kraju zvanicne beleske i kriminal.
    Zato se danas dozvoljava i ono sto ne bi smelo....

Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Mnogo je pet da bi se zvalo peting....
    Da je stara milicija, u SFRJ, profani bi zvali miliciju , ali milicija ne bi otvorila karton nego ih zapamtila i posteno preplasila.
    Sadasnja milicija nema tih nivoa zapisivanja, znaci interne beleske, preuzimanje i na kraju zvanicne beleske i kriminal.
    Zato se danas dozvoljava i ono sto ne bi smelo....
    - Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica držala od nazad, ostala trojica su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević.

па,да,"неустрашиве"мале Фагине поседују night vision

Elita JeanColdHand (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    313

cemu se ti smejes nesreco?
    Нама Бог није дао мач и пушку да присиљавамо људе да нам приђу, nама је Господ дао реч. Пут Божији није лак, aли је частан-Патријарх Српски Павле

BGHighlander nije na forumu
    jedini na celom forumu koji nije opštio ni samakar jednom forumašicom
    Veoma poznat
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Žao mi jer je klinka.

U principu, da vidim kako nasred ulice drndaju nekog fuxona tipa Ana Marija, JK, Soraja i slične, ne bih A rekao ( još bih im piće poslao) ali mi žao kad je u pitanju klinče do 15-16 godina .
    Čak sam i plakao za Tijanom što me baš iznenadilo

Šta li raditi sad sa ovim klincima ?

Ističe se Kulkiver (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio BGHighlander Pogledaj poruku
    Žao mi jer je klinka.

U principu, da vidim kako nasred ulice drndaju nekog fuxona tipa Ana Marija, JK, Soraja i slične, ne bih A rekao ( još bih im piće poslao) ali mi žao kad je u pitanju klinče do 15-16 godina .
    Čak sam i plakao za Tijanom što me baš iznenadilo

Šta li raditi sad sa ovim klincima ?
    Prebiti i u toku ih non stop pitati sta misle kako je njoj i sl.
    ЈЕЛ МИ ЈЕ ЕКТРА ПОТПИС?!
    ЈЕЛ МИ ЈЕ СУПЕР УМОТВОРИНА?! А А А?!

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    334

Сви по 5 година да се науче реда
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Dejan_P Pogledaj poruku
    A sad ce Ni-KITA i Kamael da pojasne ovaj dogadjaj zasto je to zapravo bilo...Verovano zbog toga jer je ovaj mesojed i krv mu se ukiselila sa mokracnom kiselinom...??Jel tako??Da je bio VEGAN i da je jeo travu ne bi imao poriv da siluje??Hajde cekamo da se razmasete malo...
    Ajmo dejana...
    This is Turkish Air Forcing speaking on guard...You are approching Turkish air space...Change your heading south immediately

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio againstallodds Pogledaj poruku
    још једно ЈЕВРoпско лупетање од теме...,страхота и језа

дечија посла,да је почела плакати(или глуматати плач)ти клинци би се уплашили,збунили и престали да је гњаве,не би им било више занимљиво,али је највероватније" неустрашива "мала Фагина почела да пружа физички отпор...,као што већ искуцах-дечија посла
    Ne bi tako pricao da se to desilo tvom clanu porodice.¸
    Onda ne bi pricao da su to bila ''decija posla''

Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Sabonis Pogledaj poruku
    Ne branim ih,ali mislim da to nije tek tako odjednom.
    Mozda je mala bila poznata kao neka koja se smeska i kikoce kad je pipkaju,stipkaju za erogene zone,dozvoljavala sve vise i sama izazivala i ovi se dogovore da probaju nesto vise.
    Tako i Dzejna Dzejmson kao fina bila,slucajno kao zalutatala u musku svlacionicu oni je silovali i posle slucajno postade najpoznatija ''glumica''
    Mozda, su ta petorica od ranije poznati nasilnici, a skola zatvara oci ( posto policiji nije prijavila slucaj, a rekla je da jeste ) , da ne izadje na los glas. Mozda ovo nije ni prvi slucaj seksualnog zlostavljanja koji su oni pocinili. Devojcica je sigurno ''izazivala'' posto je bila zgodna i lepa .

Domaćin Sabonis (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Mozda, su ta petorica od ranije poznati nasilnici, a skola zatvara oci ( posto policiji nije prijavila slucaj, a rekla je da jeste ) , da ne izadje na los glas. Mozda ovo nije ni prvi slucaj seksualnog zlostavljanja koji su oni pocinili. Devojcica je sigurno ''izazivala'' posto je bila zgodna i lepa .
    Ok,moz da bude,a opet ne mora.
    Ja znam kad sam ja isao u osnovnu, da je bila jedna koja je zesce volela da je ''vataju'' i izazivala a kao vice Ne ne da ne ispadne fanfulja.I onda jednom usla u ucionicu gde su svi ti napaljeni sedeli i lupi neku glupost zbog cega dosla,kao nisi mi vratio gumicu (koju joj nije ni uzeo) i oni je opkole krenu da je vataju ona se smeska,crveni vice Ne ne,ali nema da se otima da hoce da izadje i oni je skinuli do struka u tek onda pokrila grudi rukama,pocrvenela i to joj bilo dosta...Ima gi razni zenski
    buongiorno Dio
    lo sai che ci sono anch'io

Elita JeanColdHand (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Sabonis Pogledaj poruku
    Ok,moz da bude,a opet ne mora.
    Ja znam kad sam ja isao u osnovnu, da je bila jedna koja je zesce volela da je ''vataju'' i izazivala a kao vice Ne ne da ne ispadne fanfulja.I onda jednom usla u ucionicu gde su svi ti napaljeni sedeli i lupi neku glupost zbog cega dosla,kao nisi mi vratio gumicu (koju joj nije ni uzeo) i oni je opkole krenu da je vataju ona se smeska,crveni vice Ne ne,ali nema da se otima da hoce da izadje i oni je skinuli do struka u tek onda pokrila grudi rukama,pocrvenela i to joj bilo dosta...Ima gi razni zenski
    neka je i najveca fuksetina, da je dotaknes smes tek posto ti dozvoli... toliko valjda znas ne?
    Нама Бог није дао мач и пушку да присиљавамо људе да нам приђу, nама је Господ дао реч. Пут Божији није лак, aли је частан-Патријарх Српски Павле

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1290

Citat Original postavio Nikita Kulganov Pogledaj poruku
    Не да не изађе на лош глас, већ су то, изгледа, опет нечији татини синчићи који, опет, неће бити кажњени.

Него, мени није јасна једна друга ствар - када је то било, односно, јел' се то десило на одмору, кад су сви ђаци могли да виде шта се дешава а нису одреаговали (јер је ова група насилника, претпостављам, већ 'позната' у школи, те им се сви склањају с пута), или је то било за време часа (с обзиром да је наишла дежурна наставница), што би значило - шта? - слободно вршљање те групе по школи за време часа при чему праве сачекуше? Што, даље, значи да ово можда и није први случај? Да ли се зна за раније и, ако се зна, како је реаговано до сад? А очигледно је да је изостала икаква реакција.

Друго, није ми чудно што школа није звала полицију, јер су данас овим европским законима просветним радницима везане руке у много чему (зато се и појављују овакви случајеви), али је била дужна да обавести девојчицине родитеље. Самим тим што није, опет наводи на помисао да штити нечије 'синчиће'.

У сваком случају - одвратна прича...
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Domaćin Tomic Toma (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2189

Ovih 5 baraba treba dobro nalupati i poslati u dom za vaspitno zapuštene. Direktora smeniti i zbog toga što se uopšte desilo ovo seksualno zlostavljanje i zbog toga što nije blagovremeno, odnosno odmah obavestio roditelje devojčice i policiju.

Nekada su i tetkice bile autoriteti u školama, a domar, proferori i direktor da ne govorimo.

Buduća legenda Kerkyra (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    665

Ocigledno je da stite neke povlascene, "tatine" sinove, jer opravdanja za ovakvo izivljavanje nema.
    "Svi smo mi u istoj provaliji, samo neki gledaju u pravcu zvezda"

Aktivan član aristokrata (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Rezultati i posledice politike tzv readmisije, inkluzije, dekade tzv roma i politike pozitivne diskriminacije prema istoj kategoriji. Ono što se nagrađuje i ohrabruje ne može se iskoreniti nego širi svoj uticaj direktno i na delu.

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    685

Direktoru treba dati otkaz i tretirati ga kao saucesnika.

Momke treba kazniti po zakonu i njihove roditelje jer ih nisu vaspitali.

Treba uvesti javno bicevanje knutom, mozda se narod uvede u red kada mu zarastu ledja.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Roditelje sve petorice razbojnika kazniti sa po 1.000.000 dinara i uslovnom kaznom zatvora od 5 godina ako do 18. godine mali razbojnici počine bilo kakvo krivično delo (napastvovanje, tuča, provala, krađa, oštećivanje tuđe imovine...).
    A tu petoricu kazniti strogim ukorom i obaveznim nedeljnim posetama psihologu u narednih godinu dana.
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Elita crni lepotan (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    575

Koliko ima drogiranih i obesnih klinaca dobro da nisu i ovu profesorku štrajkašicu što ih je primetila skinuli i zlostavljali...
    U prosveti nam se okuplja najveći talog društva, roditelji nemaju vremena za klince i onda se oni okreću ulici i televiziji.
    Najviše vremena za klince imaju lokalni narko dileri...

Učlanjen
    04.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Moje dete preživelo je tešku traumu. Kada su je uveli u toalet, ugasili su svetlo i počeli da je skidaju. Dok su je dvojica držala od nazad, ostala trojica su fizički nasrnula na nju, a ona se otimala. Tada su počeli da je skidaju i dodiruju po grudima i zadnjici. U tom trenutku je naišla dežurna nastavnica fizike, pa su se oni razbežali - kaže Blagojević
    ???!!!

Slične teme

1. Stihovi za moju dusu
    Autor **case-problem**SlatKis u forumu Romantika
    Odgovora: 7075
    Poslednja poruka: 22.09.2018., 16:46
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.07.2012., 18:17
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.07.2012., 00:35
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.07.2012., 14:33