uznemiravači

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
iliti uznemiritelji
jel ti se desilo nekad da te dete vuče za rukav dok si jahao/la partnera/ku ?
znaš ono...mama mama oću kod vas u krevet, plašim se
i koja je vaša reakcija bila ?
blagodarim
 
misim ono jel ste propali u zemlju, jel ste pomislili da će dete možda da vuče traume ceo život il je bilo ono mrš nazad u krevet il je bilo ono uredu je sine, nemaš čega da se plašiš, ajde sad u krpe
 
iliti uznemiritelji
jel ti se desilo nekad da te dete vuče za rukav dok si jahao/la partnera/ku ?
znaš ono...mama mama oću kod vas u krevet, plašim se
i koja je vaša reakcija bila ?
blagodarim

ma zaboravi se to ili se samo secas da si banuo u nezgodnom trenutku..vece su traume od batina i slicno...
sto pitas inace,oce biti malog delta?
awwwwwww:lol:
 
iliti uznemiritelji
jel ti se desilo nekad da te dete vuče za rukav dok si jahao/la partnera/ku ?
znaš ono...mama mama oću kod vas u krevet, plašim se
i koja je vaša reakcija bila ?
blagodarim
Imao sam jednom komičnu situaciju sa bivšom . Ustanem iz kreveta i vidim da mi je popustila guma na gaćama .
Iz zajebancije poskočim uvis . Kad sam udario petama o pod gaće mi padnu padnu dole . Ponovim to par puta a ova moje se valja
od smijeha . Kad se odjednom čujem njenu ćerku od 16 godina kako trči niz hodnik . Znao sam da će uletiti u sobu da vidi zbog
čega je taj smijeh al nisam stigao da na vrijeme navučem gaće . Uhvatila me u pola pokreta .
Njena reakcija je bila - što se vi tako smijete ? I juuuuuu !!! .Ja u zemlju da propadnem od sramote a ova moja se zacenila od smijeha .
Olakšavajuća okolnost mi je bila da sam bio okrenut gujicom prema njima .
Inače , mala je bila uvidjavna i nikada nije ulazila u sobu bez kucanja ali ovo je bila specifična situacija .
 
Poslednja izmena:
iliti uznemiritelji
jel ti se desilo nekad da te dete vuče za rukav dok si jahao/la partnera/ku ?
znaš ono...mama mama oću kod vas u krevet, plašim se
i koja je vaša reakcija bila ?
blagodarim

nije, moje dete ne silazi iz kreveta nocu, bar do ove godine nije silazio, malo se plasi visine a ima krevet visok da ima mesta ispod za svasta nesto

al se to desilo sa svabicom, njeno dete uslo al smo srecom tek krenuli a nisam ga jos stavio pa je ispalo jos dobro srecom pokrivac preko nas
 
Imao sam jednom komičnu situaciju sa bivšom . Ustanem iz kreveta i vidim da mi je popustila guma na gaćama .
Iz zajebancije poskočim uvis . Kad sam udario petama o pod gaće mi padnu padnu dole . Ponovim to par puta a ova moje se valja
od smijeha . Kad se odjednom čujem njenu ćerku od 16 godina kako trči niz hodnik . Znao sam da će uletiti u sobu da vidi zbog
čega je taj smijeh al nisam stigao da na vrijeme navučem gaće . Uhvatila me u pola pokreta .
Njena reakcija je bila - što se vi tako smijete ? I juuuuuu !!! .Ja u zemlju da propadnem od sramote a ova moja se zacenila od smijeha .
Olakšavajuća okolnost mi je bila da sam bio okrenut gujicom prema njima .
Inače , mala je bila uvidjavna i nikada nije ulazila u sobu bez kucanja ali ovo je bila specifična situacija .

Mozda sam ja zatucana, ali ta tvoja bivsa mi je bozesakloniisacuvaj.... ne znam Sarvas, ne znam....
 

Back
Top