lek za smirenje

Jel zna neko neki blagi lek za smirenje i nesanicu koji se moze kupiti bez recepata u apoteci???

Moja je majka koristila bromazepan . Pošto je bilo zahebancije sa receptima ubijedio sam je da će joj persen forte imati isti efekat .
Za sada funkcioniše . Ja nisam nikada koristio tablete za spavanje ili smirenje . Na tvom bih mjestu radio neke vježbe iz joge pred spavanje .
Prouči malo hatha jogu . Znam da tamo ima odredjenih vježbi za opuštanje a ti se malo potrudi i pronadji ih .
 
Probacu taj persen ... Ma nisam dotle dosao da moram uzimati lekove bas bas neke da bi se smirio nego eto cisto da imam kod sebe kada ne mogu da spavam ili kada me neko iznervira.Cesto se desi da me neko jako iznervira na poslu pa ne mogu raditi posao kako treba ili neko me iznervira pred spavanje pa ne mogu da zaspim,zato mi treba blago sredstvo.Za jogu i ostalo stvarno nemam vremena ma da je to jako jako dobro za um.U svakom slucaju hvala.
 
Probacu taj persen ... Ma nisam dotle dosao da moram uzimati lekove bas bas neke da bi se smirio nego eto cisto da imam kod sebe kada ne mogu da spavam ili kada me neko iznervira.Cesto se desi da me neko jako iznervira na poslu pa ne mogu raditi posao kako treba ili neko me iznervira pred spavanje pa ne mogu da zaspim,zato mi treba blago sredstvo.Za jogu i ostalo stvarno nemam vremena ma da je to jako jako dobro za um.U svakom slucaju hvala.

Ne znam u kakvom si stanju , ovako kako pišeš, o nervozi na poslu, pa ne možeš da radiš, ja bih ipak preporučila tebi psihijatra, ali da insistiraš na psihoterpiji, razgovor, pre svega!, a oni su svi odreda skloni tome da pišu lekove i tako uđeš u začarani krug. Malo proguglaj o lekovima za spavanje/smirenje, teško ih se odviknuti, a posežeš polako za njima sve više i više :(...
Moj ti je savet, jepo je neko ispred napisao joga, pošto nisi u tako bašš teškom stanju. Imaš vremena za jogu, ..to sigurno, samo nemaš volje za to, kao, predpostavljam ni za šta drugo.
Možda sam te pogrešno procenila. Izvini, ako je tako...pozdrav i sve najbolje.
Što se tiče lekova koji se kupuju u apoteci , oni su preskupi, a najbitnije što nemaju nikakvog efekta, ...ima ih dosta i raznih proizvođača i kapi i tablete, kapsule, tipa Persen, itd, valerijana...
 
Probacu taj persen ... Ma nisam dotle dosao da moram uzimati lekove bas bas neke da bi se smirio nego eto cisto da imam kod sebe kada ne mogu da spavam ili kada me neko iznervira.Cesto se desi da me neko jako iznervira na poslu pa ne mogu raditi posao kako treba ili neko me iznervira pred spavanje pa ne mogu da zaspim,zato mi treba blago sredstvo.Za jogu i ostalo stvarno nemam vremena ma da je to jako jako dobro za um.U svakom slucaju hvala.

solja mlakog mleka sa kasicicom meda
ili caj od majcine dusice sa medom
 
solja mlakog mleka sa kasicicom meda
ili caj od majcine dusice sa medom

:rotf:

- - - - - - - - - -

Jel zna neko neki blagi lek za smirenje i nesanicu koji se moze kupiti bez recepata u apoteci???

ROC02790.JPG
idi kod psih. ako ti ne pomaze persen i toplo mleko
 
bolje nabavi ovaj lek i pocni da ga pijes kad god neko pokusa da te iznervira pred spavanje..

Pogledajte prilog 346839
pretece me sad htedoh to da mu kazem :zcepanje:

za postavljaca - stvarno, resi probleme to ti je zdravije nego da juris recepte za lekove za smirenje

- - - - - - - - - -

Ti si doktor da ljudima prepisujes lekove ?
Molim moderaciju da ovog laznog doktora, sto napamet prepisuje lekove ljudima, najstroze kazni !

uvecaj sliku pa vidi sta pise na kutiji
 
Evo,bio sam kod psihologa i rekao mi je neke stvari koje su totalno tacne.
- Dan se sastoji od 24h,vrlo je vazno da se uspostavi neki balans u toku dana.Vrlo je vazan raspored koji radis u toku dana,rad,red i disciplina i da se pridrzavas toga ako zelis kvalitetan san,zivot i manje stresa.Stres je neizbezan,ako te neko iznervira na poslu seti se toga da ides kuci da kuliras,seti se toga da moras raditi bolje da bi pre zavrsio i da ti niko ne bi dubio nad glavom,okupiraj se poslom da bi ga sto pre i sto kvalitetnije uradio i samim tim ces i sebe poboljsati i dati samom sebi priznanje a pored toga bice i drugi zadovoljni.
Sto se tice dana od 24h sve je lepo rasporedjeno i po pravilu 3x8=24.
8.sati rada
8.sati raditi sta volis (setati,baviti se hobijem,kulirati sa prijateljima ili sta god)
i sto je najvaznije 8.sati sna (lazu koji kazu da je 6h dovoljno za dobar san) ishrana i sport je takodje jako bitan ko nije lenj da se bavi time.Dati sebi disciplinu i inat i terati tako,u pocetku je tesko dok se ne naviknes i prekines lenji zivot koji vodis.Kada to uspes da izbalansiras sve ide kasnije kao po loju.
ETO,TO SU NJENE RECI I MISLIM DA JE ZENA TOTALNO U PRAVU! Nije me zao sto joj dadoh 3000.dinara.Zena mi je dala tako dobar savet da sam morao da podelim sa drugima.Malo mi je frka meni jer radim u 3.smene i stalno se menja.Te prva pa druga pa treca ali ok je nadjem vremena za sve po malo kada bolje razmislim.Vrlo je vazno da legnes i ustanes kada si planirao,manite se odlaganja alarma.
Nikako kafu i cigare,pre spavanja popiri caj od kamilice,nane ili koji god ili solju toplog mleka.Vecerati nesto lagano i ne piti sokove ili vodu previse da ne bi se budili u po noci da idete da piskite :) to vam ubije san.I na kraju svega,verujte mi da necete imati vremena ni da pomislite na neke pilule za smirenje ako se pridrzavate svega ovoga.
Moramo imati neki balans u svemu.Apsolutno u svemu!
 

Back
Top