Ovo sam danas proöitao

franak

Buduća legenda
Poruka
27.549
Evo jedne zanimljive biznis ideje

Dušan Kovačević, direktor EXIT-a

„Srbija bi trebalo da reklamira jedan turistički program koji bi se zvao ’svadba’ ili ’slava’. Svako ko pravi svadbu ili slavu trebalo bi da ostavi jedan slobodan sto za par turista i to naplati 1.000 evra ili funti, jer takav proizvod ne postoji nigde na svetu. To stranci hoće. Oni hoće energiju. Mi stalno mislimo da smo gori. Mi smo egzotika koju oni mogu da razumeju i koja ipak liči pomalo na njih, jer smo u Evropi. Nismo neka daleka destinacija poput Afrike, Azije ili Južne Amerike, mi smo nešto između.“
*Izvor: Nedeljnik
 
Evo jedne zanimljive biznis ideje
Svako ko pravi svadbu ili slavu trebalo bi da ostavi jedan slobodan sto za par turista i to naplati 1.000 evra ili funti
Тотално си промашио суштину. Није православље ил слава помодарство и гозба. Чуј, да славиш славу и да зарађујеш. Одавно нисам чуо толико глупости.
 
Evo jedne zanimljive biznis ideje

Dušan Kovačević, direktor EXIT-a

„Srbija bi trebalo da reklamira jedan turistički program koji bi se zvao ’svadba’ ili ’slava’. Svako ko pravi svadbu ili slavu trebalo bi da ostavi jedan slobodan sto za par turista i to naplati 1.000 evra ili funti, jer takav proizvod ne postoji nigde na svetu. To stranci hoće. Oni hoće energiju. Mi stalno mislimo da smo gori. Mi smo egzotika koju oni mogu da razumeju i koja ipak liči pomalo na njih, jer smo u Evropi. Nismo neka daleka destinacija poput Afrike, Azije ili Južne Amerike, mi smo nešto između.“
*Izvor: Nedeljnik

Dabogda se ti meni lepo ozeni i dabogda ti se svadba pretvorila u turizam hahahahahahaha!
 
Dabogda se ti meni lepo ozeni i dabogda ti se svadba pretvorila u turizam hahahahahahaha!

Nisam razumeo ,jel Vi to meni il ovom direktoru.Ovo je njegov predlog ja drugačije predlažem konkretno predlažem.Primer možete pročitati i sliku pogledati na forumu tehničke nauke.Nažalost niko nije zainteresovan jedino mlaćenje prazne slame.Mišljenja sam kada bi se
vicevi prodavali bili bi najbogatija zemlja na svetu.
 
Nas covek izmislio festival Mudijada,napisao knjigu o tome, procuo se po celom svetu da bi ga pozvali juznokorejanci da gostuje u show programu koji gleda 500 miliona ljudi ali sta to vredi kad su ga u Srbiji proganjali i zabranjivali tu manifestaciju.
Tesko prolaze neke stvari u ovoj drzavi opanaka i partijskih mobilnih telefona.Ja sam mislio da organizujem Picijadu (pravljenje specijaliteta od zivotinjskih zenskih polnih organa) ali sam odustao, mogu da me proglase neuracunljivim Srbija je ovo nije se igrati sa budalama.
 
Ja bih možda mogao da se ženim jednom nedeljno samo da budu mlade zgodne i lepe a što bi i stranci dolazili na svadbu to mi nebi smetalo ako dobro plaćaju.
Film o spavanju sa mladom naravno dobijali bi gratis da gledaju kući..
 
Evo jedne zanimljive biznis ideje

Dušan Kovačević, direktor EXIT-a

„Srbija bi trebalo da reklamira jedan turistički program koji bi se zvao ’svadba’ ili ’slava’. Svako ko pravi svadbu ili slavu trebalo bi da ostavi jedan slobodan sto za par turista i to naplati 1.000 evra ili funti, jer takav proizvod ne postoji nigde na svetu. To stranci hoće. Oni hoće energiju. Mi stalno mislimo da smo gori. Mi smo egzotika koju oni mogu da razumeju i koja ipak liči pomalo na njih, jer smo u Evropi. Nismo neka daleka destinacija poput Afrike, Azije ili Južne Amerike, mi smo nešto između.“
*Izvor: Nedeljnik

Ideja je glupa i neizvodljiva.

Sledeci put ostavi link.
 
Evo jedne zanimljive biznis ideje

Dušan Kovačević, direktor EXIT-a

„Srbija bi trebalo da reklamira jedan turistički program koji bi se zvao ’svadba’ ili ’slava’. Svako ko pravi svadbu ili slavu trebalo bi da ostavi jedan slobodan sto za par turista i to naplati 1.000 evra ili funti, jer takav proizvod ne postoji nigde na svetu. To stranci hoće. Oni hoće energiju. Mi stalno mislimo da smo gori. Mi smo egzotika koju oni mogu da razumeju i koja ipak liči pomalo na njih, jer smo u Evropi. Nismo neka daleka destinacija poput Afrike, Azije ili Južne Amerike, mi smo nešto između.“
*Izvor: Nedeljnik

Samoponižavajuće. Ako stranci žele da gledaju majmune, preporučite im da svrate do zoološkog. Mada, potpuno razumem da ima dosta lokalaca koji shvataju svoj život kao krajnje majmunski, te bi se iznajmljivali ljudima gladnim nastranosti. Siguran sam da nisam jedini koji ih sreće svakodnevno. Tako da. '48 sati majmun'. Ima neki prizvuk, krajnje evropski rekao bih.
 
Samoponižavajuće. Ako stranci žele da gledaju majmune, preporučite im da svrate do zoološkog. Mada, potpuno razumem da ima dosta lokalaca koji shvataju svoj život kao krajnje majmunski, te bi se iznajmljivali ljudima gladnim nastranosti. Siguran sam da nisam jedini koji ih sreće svakodnevno. Tako da. '48 sati majmun'. Ima neki prizvuk, krajnje evropski rekao bih.

Bolje recite ovome Dušan Kovačević, direktor EXIT-a
Ja nemam ništa stim.Ja nisam direktor. Pretplata za pet (5) mesečnih izdanja. Cena 10 evra u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije.
Pretplata za deset (10) mesečnih izdanja. Cena 18 evra u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije. Pozdrav franak
 

Back
Top