Dobri frajeri

Jok cveće ću ti šaljem za svo onu pljuvanje koje si izrekao.

Ti si jedan mali iskompleksirani lik, to se vidi iz tvog pisanja, jer samo kompeksi boje ove tvoje bedne postove.

Da porasteš, ne možeš, ebi ga :lol: al nađi bar nešto korisno i radi, samo ne kmeči više. Daviš.

Bla,bla,bla,bla,TONTO-potrosna roba,kako ispadas neinteligentna,pa mene si prva provocirala da sam poreklom iz INDIJE,sto je rasisticki ispad i da je PRAVDE trebalo bi da popijes bancinu,mozes da vredjas,sudis i etiketiras me do mile volje,iako mi nisi oci nikada videla,nisi jedina,jos tvojih materijalnih-istripovanih-iskompleksiranih koleginica su tako plitko i prizmeno skrabale pre tebe ovde na forumu,znaj ovo bolji sam frajer od svih tvojih proslih i buducih sponzora,COMPRENDE.Samo me iskuliraj,kada bi sve takve kvazi zenske osobe kao ti otisle iz Evrope tamo gde zelite,mi Evropljani bi procvetali,realno.Samo ignore i tutto finito. ;) .

- - - - - - - - - -

Dereru saljes cvece.:ljutko:

Hahaha,ma Derer bi je naucio tek pameti,kada bi je video uzivo kako se ponasa, kao neka gangsta BITCH,hahaha.
 
To je ono kad si svestan da si zamimljiv i poželjan :lol:

- - - - - - - - - -

Ili na bukvalnom primeru ja:mrgreen:

A jel? :think: Ja sam mislio da se to kaze - narcisoidan ali znaci nije. :lol:
Zezam se.

Zbir iznad 50 poena

A kako se to boduje? Da znam i ja bar koliko mi treba poena do 50 mada mi se po svemu sudeci smesi ispadanje iz lige :(

Nije, "ono nešto" se meri u cm.
Harizma je kad te vole iako ne znaju koliko ti je "ono nešto"

Ja sam mislio na ono kad zene kazu "ono nesto" a ni same ne znaju sta je "ono nesto". Znaci to je ipak ono drugo. Moj citav zivot je bio laz :(
 

Back
Top