Dobri frajeri

Moja iskustva su totalno drugacija. Najlepsa udvaranja sam bas dozivela od prosecnih, a nekada i ruznjikavih muskaraca. Najlepsu vezu sa objektivno prosecnim momkom.

Cim je iole fizicki atraktivan, lep, zgodan, ima totalno drugaciji stav prema zenama. Ne preuzima inicijativu, ne osvaja, ne trudi se. Sto negde i ima smisla, jer prosecan treba da se dopadne, onda razvija taj pristup, razvija duh, dok se lepima vrata sama otvaraju bez mnogo cimanja. A posto su izraziti lepotani mnogo redji nego lepe zene, ima ih manje, pa je potraznja veca.Mozda lupam. Ispravite me :)

- - - - - - - - - -



Mozes da kazes da nije tvoj tip...ali ruzna zena ne moze bit ni pod razno. Ruzna je Karla del Ponte kao i Ketrin Eston, za ime boga :)

pa ima logike prica, al evo, ja sinoc bio sa jednim ljepotanom u kafani, bas lijep decko po svim mjerilima, normalno se ponasa prema zeni isto ko i mi skrndelji :))))))))
 
Zene, kakva su vasa iskustva u zivotu bila sa natprosecno lepim i zgodnim muskarcima?

Da li su bili umisljeni? Da li su bili zainteresovani da osvajaju ili su ocekivali da vi napravite prvi korak?

Da li fizicka lepota uvek ide u korak sa umisljenoscu i prevelikom sujetom? Da li su preterano lepi muskarci sujetniji od lepih zena? Zato sto ih je manje?

---

Mogu i muskarci da napisu svoja iskustva sa jako lepim zenama.


Ne pricamo o proseku, pricamo o ljudima koji se izdvajaju, ne samo za vas, vec i po komentarima okoline.

Ne znam šta znači lep ili lepa u ovom tvom slučaju. Stvarno lepih ljudi je jako malo na ovom svetu. Da smo mi lep narod ili da su srpkinje lepe je jedna obična budalaština. Dakle, možemo da razgovaramo o dve kategorije ljudi koje spominješ u uvodnom postu.
Prva kategorija su stvarno lepi ljudi, ali oni najčešće nisu primećeni kao takvi i oni se ponašaju neumišljeno, tj. sasvim normalno. Nemaju komplekse, a ponašanje im zavisi od životnoh okolnosti.
Druga kategorija su ljudi koji misle da su lepi i oni stvarno imaju problem sa ponašanjem. Sujetni su, nedozvoljavaju da im se suviše približiš, uvek traže neku maksimalu itd. Njihov problem je što misle da su u nečemu iznad ostalih i onda vrlo emotivno reaguju ako nešto nije po njihovoj zamisli.
Imao sam kontakta i sa jednima i sa drugima, ali ove druge zaobilazim u širokom luku, samo na pojavu navedenih osobina.
 
Zene, kakva su vasa iskustva u zivotu bila sa natprosecno lepim i zgodnim muskarcima?

Da li su bili umisljeni? Da li su bili zainteresovani da osvajaju ili su ocekivali da vi napravite prvi korak?

Da li fizicka lepota uvek ide u korak sa umisljenoscu i prevelikom sujetom? Da li su preterano lepi muskarci sujetniji od lepih zena? Zato sto ih je manje?

---

Mogu i muskarci da napisu svoja iskustva sa jako lepim zenama.


Ne pricamo o proseku, pricamo o ljudima koji se izdvajaju, ne samo za vas, vec i po komentarima okoline.

Uglavnom lepi ljudi naviknu na svoju lepotu, ona im se podrazumeva pa joj ni ne daju neki znacaj. I one osobe koje poznajem a koje su zaista lepe imaju jos mnooogo drugih kvaliteta.
Mnogo su umisljeniji oni bez pokrica za to.

A licno iskustvo? Pa, bitno mi je da mi je fizicki privlacan. A da li je to neki opsteprihvacen standard ili ne... Ja ne volim te sladunjave face. Na muskarcu volim visinu, ramena, jaku vilicu, zdrav osmeh, duzu kosu :zaljubljena:
 
Uglavnom lepi ljudi naviknu na svoju lepotu, ona im se podrazumeva pa joj ni ne daju neki znacaj. I one osobe koje poznajem a koje su zaista lepe imaju jos mnooogo drugih kvaliteta.
Mnogo su umisljeniji oni bez pokrica za to.

A licno iskustvo? Pa, bitno mi je da mi je fizicki privlacan. A da li je to neki opsteprihvacen standard ili ne... Ja ne volim te sladunjave face. Na muskarcu volim visinu, ramena, jaku vilicu, zdrav osmeh, duzu kosu :zaljubljena:

da, vazno je da zena ima velike sise, daje vitka i dugonoga.

a moze i samo jedno od toga
 
Uglavnom lepi ljudi naviknu na svoju lepotu, ona im se podrazumeva pa joj ni ne daju neki znacaj. I one osobe koje poznajem a koje su zaista lepe imaju jos mnooogo drugih kvaliteta.
Mnogo su umisljeniji oni bez pokrica za to.

A licno iskustvo? Pa, bitno mi je da mi je fizicki privlacan. A da li je to neki opsteprihvacen standard ili ne... Ja ne volim te sladunjave face. Na muskarcu volim visinu, ramena, jaku vilicu, zdrav osmeh, duzu kosu :zaljubljena:
a la stiven tajer fazon ?
 
U muskom svetu manje je ceni lepota, a vise muskost, dominacija, stoga ima manje lepih muskaraca. A da je crno beli svet, koga bi radije odabrale, muskarcinu neku, da zna sta hoce, musko pravo sto bi se reklo, ili nekog lepotana, ali da je kao strinica? Jednostavno lepota nije prioritet muskarcima, e sad ako su neki prirono lepi, takvi ce imati paznju zenskog roda vise, sam sam imao prilike da slusam tako neke price momaka koji su "smekeri" kako ih dosadjuju cure na FB, na mob, moguce je i da malo lazu, ali sve to isto zvuci kao one zenske price kada ih neko smara.

A kada ti stalno pricaju da si lep, kada te hoce, kada ti se nude, zna to da udari u glavu (ne svima naravno, ali mislim da se cesto desava). Znas da za tobom lude zene i da ce svake nedelje bar jedna-dve da te smaraju, muvaju, da ti prilaze. Zasto da se cimas, zasto da se trudis oko neke, da je juris, da se blamiras kada uvek ima neke devojke koja ce biti sa tobom? Cak i da nije nesto po tvome, ne moras nista da trpis, da pravis kompromise, jer uvek ima neka koja ce zeleti da bude sa tobom. Sedis, kuliras, uzivas, odbijes onu koja ti ne odgovara i idemo dalje (a samim tim odbijanjem cena ti jos vise raste).

E sad, to nece doveka trajati naravno.

Meni se ipak cini da je ova pojava rasprostranjena medju zenama, tj. da ima vise lepih zena, jer lepota je bitnija zenama (a i lepota zene je bitna muskarcima). E sad, muskarci tu imaju i relativno niske kriterijume, neki su jednostavno jadni i pokusavaju da im komplimentima i uvlacenjem udju pod kozu, ali to neretko samo dize ego, pa svakakve devojke umisle da su bog i batina i ko zna kakve lepotice. Jednostavno trziste je takvo, ima mnogo vise prosecnih, ili ruznjikavih muskaraca koji konstantno traze devojku, cimaju se, trude, a ne da pominjem pacenike koji bi sve uradili za vezu ili seks, tako da zene imaju daleko veci izbor, jer je potraznja zena veca. Da su muskarci podjednako lepi kao zene, da je zenama toliko zapelo da se cimaju oko muskaraca, sve bi bilo u balansu, zene bi se cimale oko muskaraca, muskarci oko zena i svima lepo, ovako, ponuda i potraznja, i ko moze on sedi i trepuce okicama ko ne, cima se, pokusava da impresionira.

Bravo za odgovor..bas mi se svidja :)

Ovako sa moje tacke gledista ima dosta muskaraca koji dobro izgledaju ili ono sto se kaze pristojno izgledaju. E sada, uvek je to plus crta karaktera nesto sto muskarca cini privlacnim nekoj devojci.

Zenama je prihvatljiviji raznorazni izgled ili "lepota" muskaraca te cak i "ruzni" muskarci mogu biti "lepi" ili muzevni kako bi neko rekao.

Sto se tice muskaraca, oni imaju jasnije i ostrije kriterijume kada je lepota zena u pitanju s tim sto ta crta karaktera nije izrazena kao neki bitan kriterijum kod mnogih.

Kod tebe se primecuje da je izgled muskarca jako, jako bitan ;), te zato i kazes da je lepih muskaraca manje nego lepih zena iako sa moje tacke gledista je upravo suprotno.

Jeste :rumenko:

Medjutim, moje iskustvo je takvo da jako retko sam nailazila na komplet. Ako mi se neko dopada fizicki, uglavnom mi se uopste ne dopada kao osoba. Ako mi se dopada kao osoba, ne dopada mi se fizicki, ili me uopste ne privlaci. Ali po pravilu. Ako me neko privuce samo fizicki, u pocetku i pomislim u sebi "jaoj kako je lep", taj je neki mentol ili je pasivan. Bitnije mi je ipak kakva je osoba i kad nekog stvarno zavolis, zavolis i izgled, osim ako ti nije bas skroz fizicki nedopadljiv. Mora barem malkice da ti se svidja.
 
Bravo za odgovor..bas mi se svidja :)



Jeste :rumenko:

Medjutim, moje iskustvo je takvo da jako retko sam nailazila na komplet. Ako mi se neko dopada fizicki, uglavnom mi se uopste ne dopada kao osoba. Ako mi se dopada kao osoba, ne dopada mi se fizicki, ili me uopste ne privlaci. Ali po pravilu. Ako me neko privuce samo fizicki, u pocetku i pomislim u sebi "jaoj kako je lep", taj je neki mentol ili je pasivan. Bitnije mi je ipak kakva je osoba i kad nekog stvarno zavolis, zavolis i izgled, osim ako ti nije bas skroz fizicki nedopadljiv. Mora barem malkice da ti se svidja.

Da, to je pametno. Ima dobrih momaka koji dobro izgledaju i nacices nekog takvog ne sumnjam.;)
 
Pošto si ljubazno ponudila da i muškarci iznesu mišljenje, mogu da iznesem utisak da se oni baš lepi muškarci koje poznajem ponašaju sasvim normalno; ili uopšte nisu svesni da su lepi, ili oni kojima je mnogo puta jasno dato do znanja da su lepi, ili su manekeni po profesiji - opet se sasvim obično ponašaju, zanemarujući tu priču i ignorišući famu. Ponašaju se u skladu sa pričom koja se u tom trenutku vodi, znanjem o situaciji u kojoj se nalaze i svemu ostalom. Takvi su u društvu uopšte, rekao bih i muškaraca i žena. Ti neki priznati Bred Pitovi su često stabilniji i sa većim razumevanjem posmatraju svet, staloženiji su i otvoreniji nego neki drugi; kad razmislim o temi takav mi je utisak. Ti vrhunski lepotani su se uglavnom skrasili pored manje zgodnih žena od onih sa kojima su bivali, ali pored osoba sa harizmom i karakterom, svakako zgodnih, i makar za mene, privlačnijim od drugih lepotica.
Što se žena tiče, ne znam šta bih rekao. Mislim da nema bitne razlike u odnosu na ono što sam rekao za lepe muškarce. Naravno, postoje razlike između muškaraca i žena koje se proporcijalno reflektuju i na lepe žene. Ima ih i vakih i nakih. Verujem da je ženama teško nositi breme lepote. Teže nego muškarcima. Većina koje sam upoznao se iznenađujuće pohvalno drži u tome.
 
Zene, kakva su vasa iskustva u zivotu bila sa natprosecno lepim i zgodnim muskarcima?

Da li su bili umisljeni? Da li su bili zainteresovani da osvajaju ili su ocekivali da vi napravite prvi korak?

Da li fizicka lepota uvek ide u korak sa umisljenoscu i prevelikom sujetom? Da li su preterano lepi muskarci sujetniji od lepih zena? Zato sto ih je manje?

---

Mogu i muskarci da napisu svoja iskustva sa jako lepim zenama.


Ne pricamo o proseku, pricamo o ljudima koji se izdvajaju, ne samo za vas, vec i po komentarima okoline.
pa za lepotane ne znam, oni su mi nekako dosadni
ali ima tih harimzaticnih muskaraca, koji su previse popularni kod zena..previse za sopstveno dobro.
 
Pošto si ljubazno ponudila da i muškarci iznesu mišljenje, mogu da iznesem utisak da se oni baš lepi muškarci koje poznajem ponašaju sasvim normalno; ili uopšte nisu svesni da su lepi, ili oni kojima je mnogo puta jasno dato do znanja da su lepi, ili su manekeni po profesiji - opet se sasvim obično ponašaju, zanemarujući tu priču i ignorišući famu. Ponašaju se u skladu sa pričom koja se u tom trenutku vodi, znanjem o situaciji u kojoj se nalaze i svemu ostalom. Takvi su u društvu uopšte, rekao bih i muškaraca i žena. Ti neki priznati Bred Pitovi su često stabilniji i sa većim razumevanjem posmatraju svet, staloženiji su i otvoreniji nego neki drugi; kad razmislim o temi takav mi je utisak. Ti vrhunski lepotani su se uglavnom skrasili pored manje zgodnih žena od onih sa kojima su bivali, ali pored osoba sa harizmom i karakterom, svakako zgodnih, i makar za mene, privlačnijim od drugih lepotica.
Što se žena tiče, ne znam šta bih rekao. Mislim da nema bitne razlike u odnosu na ono što sam rekao za lepe muškarce. Naravno, postoje razlike između muškaraca i žena koje se proporcijalno reflektuju i na lepe žene. Ima ih i vakih i nakih. Verujem da je ženama teško nositi breme lepote. Teže nego muškarcima. Većina koje sam upoznao se iznenađujuće pohvalno drži u tome.

Ljubazno se zahaljujem na lepom odgovoru :heart:

- - - - - - - - - -

pa za lepotane ne znam, oni su mi nekako dosadni
ali ima tih harimzaticnih muskaraca, koji su previse popularni kod zena..previse za sopstveno dobro.

Ovo si jako dobro rekla, zato sto umesto da iskoriste tu svoju prednost, oni zavrse sa losijom devojkom nego neki prosecni jer dozvole da budu izabrani umesto da oni izaberu i dobiju ono sto oni zele. Ali im sujeta ne dozovoljava,

Slicno je i sa zenama...prednost moze da postane mana ako ne znas da baratas sa njom.
 
Realno Ljubinka, ova ti je priča šabanisanje poput muških priča o lepim i glupim ženama. Niti si imala dodira sa lepim i mislećim muškarcima, niti bi ih privukla, tako da je ovo prilika samo da šibneš post na temu; eto samo tako, da nešto kažeš i usput ispadneš kul, pa ako se neko primi na to, tebi još milije.
Kao ti voliš ružnjikave šmekere. kao izabrala bi takvog, kao biraš i birala si.
Ko je šmeker, on je šmeker, nije više ružnjikav kad je šmeker. Znači vrh ribe su njegove, jer je šmeker, jer je tako u mogućnosti.
 
Ja sam imala samo jednog toliko lepog u zivotu, nije neko merilo, svakako. A ruznjikavih sarmera za nijansu vise :lol:
Hah, ma to ti rekoh, sve kul. Ružnjikavi šarmeri su floskula koja može da se rastegne kako kome odgovara.
A rekoh šta mislim da su ružnjikavi šarmeri. Ružnjikavi šarmeri osvajaju vrh ribe, u svakom pogledu. Znači vrh ribe, znači Belmondo, znači ružnjikavi šarmer, znači plama, znači mleko. To neko poređenje, radi lakšeg svatanja.
Znači sve kul, kapiram, ti, ružnjikavi šarmeri, Belmondo, ovo ono. Sve kul, sve na nivou, rispekt.:D
 

Back
Top