Problem...

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Zdravo drugari! Kako ste? Imam jedno pitanje i evo o cemu se radi:
Kao sto vec mozda znate, ja sam u kolicima i imam 25 godina. Ovako sam fenomenalnog zdravstvenog stanja sem desni i zuba ali inace imam zubara predivnog kakav se samo pozeleti moze moj je inace oralni hirurg i najbolji u gradu)... Da skratim pricu, imam nenormalan problem sa desnima - bole me dosta i moj zubar mi rekao da ih samo sto vise trljam.... E sad, jedno dva puta sam bila kod paradentologs koji mi je sve to ocistio i smirio mi upalu.... Drugari, moj najveci problem je sto ja tog paradentologa NIKAKO NE PODNOSIM.... On ima 67 godina i mnogo je grub, cak dize i ton.... Bila sam dva puta i rekla vise nikada, ne bih da zvucim grubo ali covek mi odbojan totalno za razliku od mog kog prosto obozavam i sa zadovoljstvom mu otvorim usta...

Imate li ikakav nacin kako da malo sama prokrvarim desni da se to malo smiri? Ne mogu tom paradentologu nikako, sva se tresem kod njega :(

Znam da je ovo mozda smesno ali se nadam razumevanju

HVALA, ZIVI BILI
 
Nije valjda on jedini na svetu?
Nađi drugog lekara.

Ja zivim u Kragujevcu i mi imamo samo jednog paradentologa.... E sad, moj me ne salje njemu nego sam isla na svoju tj. maminu ruku ali prosto ne mogu kod njega.... Ne znam, nekako mi pregrub i drzak a moj je takoreci k'o pahulja.... Moj 50 godina ima, neverovatno smiren i drag i sa prevelikim strpljenjem i zivcima.... Pa kad sam u januaru 2013. otisla tom paradentologu, jedva mi ocistio koliko sam se tresla sva.... Imala sam tad jos dva za poprvku ali naravno, gore nije bilo ni govora o tome pa sam otisla mom zubaru i sa lakocom odradila popravku.... Ne znam , prosto ne podnosim tog paradentologa i kraj... Valjda to nesto bude u toj osobi odbojno
 
Jesi pokušavala da mu skreneš pažnju na ponašanje ?
Ako nisi, uradi to.
Ništa ne gubiš.
Pa, i ako se raziđeš sa ovim mamlazom, nije nekakva naročita šteta !
 
Poslednja izmena:
Slobodno ga opomeni za ponasanje i to ako je on drzak prema tebi ti budi jos besnija i trzi da porazgovaras sa njegovim nadleznim,jer je on postavljen zbog pacijenata a ne vi zbog njega.ako ne moze da radi svoj posao kako treba,moze neko drugi.Ako je nervozan nek ide kod psihijatra,a ne da se istresa na vama.Morate mu pruziti otpor i sigurno ce vas posle vise postovati.Ovo vam govorim iz iskustva.
 
Ljudi moji dragi, taj paradentolog je odvratan! Em grub, em mi sipa neki sprej pa mi od toga KOMPLET usta otrnu terajuci me na povracanje i jos se dere ''Sta ti je? Pa neka je, nece ti biti nista'' .... DA TE BOG MILI SACUVA! Bila sam kod njega u januaru 2013 (bas sam morala, moj imao neki smrtni slucaj tada) i sve mi preselo.... Rekla sam da vise necu kod njega pa taman umirala.... A moj dragi cika Dejan, on zasluzuje javnu pohvalu! Covek je sa neverovatnim srcem, toplinom....Ma obozavam ga bas i sva se raspilavim kod njega, tako je prijatan da to nije normalno! z Volela bi da ovde mogu da vam pokazem sliku obojice pa da sami vidite.... Ne znam, taj paradentolog ne zasluzuje rad sa nama
 
Ljudi moji dragi, taj paradentolog je odvratan! Em grub, em mi sipa neki sprej pa mi od toga KOMPLET usta otrnu terajuci me na povracanje i jos se dere ''Sta ti je? Pa neka je, nece ti biti nista'' .... DA TE BOG MILI SACUVA! Bila sam kod njega u januaru 2013 (bas sam morala, moj imao neki smrtni slucaj tada) i sve mi preselo.... Rekla sam da vise necu kod njega pa taman umirala.... A moj dragi cika Dejan, on zasluzuje javnu pohvalu! Covek je sa neverovatnim srcem, toplinom....Ma obozavam ga bas i sva se raspilavim kod njega, tako je prijatan da to nije normalno! z Volela bi da ovde mogu da vam pokazem sliku obojice pa da sami vidite.... Ne znam, taj paradentolog ne zasluzuje rad sa nama

Jesi li ti, sejka, osetila potrebu za nekim lekarom iz druge struke ?
Razmisli malo o tome !
Pa, kad koliko - toliko saniraš paradentozu......
 

Back
Top