Digitalne valute ,Free kripto valute

biker123

Početnik
Poruka
16
Kada otvorite racun free dobijate odredjenu kolicinu kripto valute,i svaki dan vam se uplacuju odredjena kolicina za svaku valutu,i bez kopanja kripto valuta se moze skupiti malo prasine,sve vam je objasnjeno na stranici,koja je i moj ref link za registraciju,nekima to free sto se daje svaki dan je mozda malo,al zato nekada moze biti i puno puno,ja ne znam da kopam BTC,al evo ipak ima nesto u kripto valutama,ne rizikujete nista samim tim izgubiti nista ne mozemo,evo vam link za registraciju https://qoinpro.com/6114de86088809e52ac1f2b525a5d8c4
 
Bas i ne razumem o cemu se radi...
Osim da je mlm marketing.
Zasto bi neko koristio bitcoin koji je site nezavisan na quon nacin tj da postane sajt zavistan, da ima svoj wallet na tom sajtu?
Ovo mu dodje vracanje na staro, znaci imam kes u ruci, ali necu da imam kesh nego hocu platnu karticu koju mi banka naplacuje 200din mesecno.
 
Bas i ne razumem o cemu se radi...
Osim da je mlm marketing.
Zasto bi neko koristio bitcoin koji je site nezavisan na quon nacin tj da postane sajt zavistan, da ima svoj wallet na tom sajtu?
Ovo mu dodje vracanje na staro, znaci imam kes u ruci, ali necu da imam kesh nego hocu platnu karticu koju mi banka naplacuje 200din mesecno.

Pa poenta je u tome sto ti oni kada otkljucas valute svaki dan prebacuju besplatne "mrvice" ..iz razloga da bi promovisali svoj sajt jer planiraju da krenu u neki znacajan projekat sa kripto valutama ..i jeste mlm ali nista ne placas, nista ne prodajes,sve je za dz ..pa ko zna mozda se i nakupi nesto "zlatne prasine" za par godina . koliko ja znam bitcoin je dolazio i do 1000 $ ne tako davno .
 

Back
Top