Kako pobediti ljubomoru ? Tuđu, svoju ..

kapelnik

Aktivan član
Poruka
1.912
Imam atraktivnog kolegu,
koji ima ljubomornu ženu.

Sa njim sam dnevno puno radno vreme
svedok sam njegove vernosti.

Meni neverovatno, ali izdržava sve "napade" suprotnog pola ! :dash:

Čovek u zadnje vreme ima velike probleme sa ženinom ljubomorom,
nikako da joj dokaže svoju odanost.

Ne znam kako da mu pomognem ( žali mi se )
šta da mu posavetujem ?
 
1. ,,svedok sam njegove vernosti" :lol: pa ono jedino da ste u nekoj simbiozi možeš to da tvrdiš
2. Ako će ludoj ženi da dokazuje odanost tako što će da se pravda, ništa tu ne vidim dobro, neizlečivi slučajevi-oboje.
3. Ne, nikako ne možeš da mu pomogneš, možda samo da mu platiš hostel ako bude bežao od napada živom sidom.
 
Imam atraktivnog kolegu,
koji ima ljubomornu ženu.

Sa njim sam dnevno puno radno vreme
svedok sam njegove vernosti.

Meni neverovatno, ali izdržava sve "napade" suprotnog pola ! :dash:

Čovek u zadnje vreme ima velike probleme sa ženinom ljubomorom,
nikako da joj dokaže svoju odanost.

Ne znam kako da mu pomognem ( žali mi se )
šta da mu posavetujem ?

ako je bolesno ljubomorna tu ni strucna pomoc nece joj pomoci
 
Imam atraktivnog kolegu,
koji ima ljubomornu ženu.

Sa njim sam dnevno puno radno vreme
svedok sam njegove vernosti.

Meni neverovatno, ali izdržava sve "napade" suprotnog pola ! :dash:

Čovek u zadnje vreme ima velike probleme sa ženinom ljubomorom,
nikako da joj dokaže svoju odanost.

Ne znam kako da mu pomognem ( žali mi se )
šta da mu posavetujem ?

sta ti zans sta je sve medju njima bilo,sta ako ju je ranje prevario,pa kao mu oprostila a ustvari ne moze?
u svakom sl imaju bracnog savetnika pa nek se lece,ili to il nek se pospe kiselinom,buahahahahhaha...
crnjak:lol:
 
Pre mnogo godina,
i sam sam bio oboleo od ljubomore,
sećam se da sam po 5 puta za noć imao odnose
sa ženom na koju sam bio ljubomoran.

Ispričao sam to kolegi
i rekao da je to možda uzrok
te da prekine odnose sa ženom.

Hteo sam da budem slikovit
pa mu rekoh :
" Poludela od k ... "

kao što sam ja svojevremeno bio " poludeo od p ... "
 
Imam atraktivnog kolegu,
koji ima ljubomornu ženu.

Sa njim sam dnevno puno radno vreme
svedok sam njegove vernosti.

Meni neverovatno, ali izdržava sve "napade" suprotnog pola ! :dash:

Čovek u zadnje vreme ima velike probleme sa ženinom ljubomorom,
nikako da joj dokaže svoju odanost.

Ne znam kako da mu pomognem ( žali mi se )
šta da mu posavetujem ?

Ja bih mu rekao da proveri ženu. Čim ona njemu toliko popuje, znači da ni sama nije čista. Napad je najbolja odbrana.
 
Osoba koja nije ljubomorna ni malo u nekoj vezi ne voli partnera i bash je briga da li je vara ili ne :aha: jer joj nije stalo do veze i do tog muskarca i sl. :lol:

Moja devojka poludi kad me vidi da pricam sa nekom ili da se smejem sa njom :mrgreen: ja smatrama da je to normalna reakcija jer me :zaljubljena: :lol:

Normalna ljubomora je u redu a li paranoicna nije :;)
 
Ja bih mu rekao da proveri ženu. Čim ona njemu toliko popuje, znači da ni sama nije čista. Napad je najbolja odbrana.

dobroo mozda je riba od malena nesgurna,ili su je esto varali,u sv slucaju njihov problem..on je znao u sta se upusta...

- - - - - - - - - -

Ljubomoran mogu da budem samo sa devojkom koju stvarno volim :heart: Ne trebas je pobedjivati ona je deo neke veze :aha: Jer ako nema ljubomore nema ni ljubavi :lol:

Ta zena je ljubomorna jer se plasi da je on ne vara sa drugom i da ga ne izgubi ;)

znas kako mala ljubomora je slatka,ali velika je bolest..

- - - - - - - - - -

Osoba koja nije ljubomorna ni malo u nekoj vezi ne voli partnera i bash je briga da li je vara ili ne :aha: jer joj nije stalo do veze i do tog muskarca i sl. :lol:

Moja devojka poludi kad me vidi da pricam sa nekom ili da se smejem sa njom :mrgreen: ja smatrama da je to normalna reakcija jer me :zaljubljena: :lol:

Normalna ljubomora je u redu a li paranoicna nije :;)
brate ako se onako slatko namrgodi to mi je ok,alda ti vristi i dere ti se to je znak nesigurne osobe...

- - - - - - - - - -

1.ja bi se recimo zacudila da imam decka i sad da prolaimo pored neke ribetine on se ne okrene,brate ja bi se okrenula za njom..:lol:
2.mislim proradila bi i mozda ona mini ljubomora..al brate to je normalno..al sad da se on u mom prisustvu stalno breca na dr to je nepostovanje mene i nase veze..
3.ja da nekom vristim nemam nameru...
 
znas kako mala ljubomora je slatka,ali velika je bolest..

- - - - - - - - - -


brate ako se onako slatko namrgodi to mi je ok,alda ti vristi i dere ti se to je znak nesigurne osobe...

- - - - - - - - - -

1.ja bi se recimo zacudila da imam decka i sad da prolaimo pored neke ribetine on se ne okrene,brate ja bi se okrenula za njom..:lol:
2.mislim proradila bi i mozda ona mini ljubomora..al brate to je normalno..al sad da se on u mom prisustvu stalno breca na dr to je nepostovanje mene i nase veze..
3.ja da nekom vristim nemam nameru...

Slazem se maco :flert: mala je ok jer nije joj svejedno :aha: Ali histericna sa svadjama nije pozeljna :mrgreen: :lol:

Da pravi scene da se blamira da drami po kuci ... to ne volim :aha:
 
dobroo mozda je riba od malena nesgurna,ili su je esto varali,u sv slucaju njihov problem..on je znao u sta se upusta...

1.ja bi se recimo zacudila da imam decka i sad da prolaimo pored neke ribetine on se ne okrene,brate ja bi se okrenula za njom..:lol:
2.mislim proradila bi i mozda ona mini ljubomora..al brate to je normalno..al sad da se on u mom prisustvu stalno breca na dr to je nepostovanje mene i nase veze..
3.ja da nekom vristim nemam nameru...

Moguće da je paranoična. Ne kažem. Ali je onda to problem za psihijatra.
U svakom slučaju smatram da nije dobro trpeti takvu inicijativu u vezi ili braku. Malo ljubomore nije na odmet, ali stalno optuživati partnera je bolest. Takođe, ako je partner stalno ljubomoran onda možda on krije da je i sam prevario i sada ga grize savest pa napada.
 
ozbiljne teme se ne postaljaju ovde
...

Pa vidi ..
ovo je pdf Ljubav i sex !

Sa čim je ljubomora više u vezi
nego sa ljubavlju i sexom ?

Ljubomora je kad te ljubav mori,
kad si bolestan od ljubavi, zar ne ?

Hajde da se ipak izborimo sa ovom temom !
Zbog ovog mog kolege,
a i zbog mnogih koji ovde dolaze,
pa da znaju čega da se čuvaju !

Gore neko reče :
" Taj tvoj drugar je znao u šta se upušta, prema tome .."

E pa izgleda da nije znao do kraja !

Dosada dominiraju analize
da je i ona kriva pa njega napada
i da je ona nesigurna !

Ali koji je protivlek ?
Ja sam predložio sexualnu apstinenciju !
 
Imam atraktivnog kolegu,
koji ima ljubomornu ženu.

Sa njim sam dnevno puno radno vreme
svedok sam njegove vernosti.

Meni neverovatno, ali izdržava sve "napade" suprotnog pola ! :dash:

Čovek u zadnje vreme ima velike probleme sa ženinom ljubomorom,
nikako da joj dokaže svoju odanost.

Ne znam kako da mu pomognem ( žali mi se )
šta da mu posavetujem ?

Kazi mu da se razvede.
 
Sada se verovatno ne bi ni zezao na interntu, vec bi ti "the her" bila nad glavom i citala listu escajga koje treba kupiti za goste koje ne podnosis, i imao onaj stegnut osecaj u grudima koji te zbunjuje u generalno dva pravca: Jedan da treba budes primeran otac i muz i da radis stvari koje nju usrecuju a ako ne, bice nesrecna ; drugi da bi skocio i uzeo jedan tup dugacak noz. Mora da si razocarao familiju i roditelje koji su hteli da se uvalis bilo kome samo da bi mogli da grle unucice. fak dat shijat duuudeeeeeeeee.

- - - - - - - - - -

U ostalom.. pa sta.. rezvedes se od nje. Ako mene pitas, ucinis sebi jednu veliku uslogu u zivotu koju pre nisi ni smeo ni umeo. Kako kaze bese Robin Vilijams. zena nikada ne bi napravila nuklearno oruzje. Zena napravi da se osecas lose u vezi sa sobom dugo vremena.
 

Back
Top