Miris crnog luka

gost 286428

Domaćin
Poruka
4.541
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

Ja ga jako dobro podnosim...kad ga sam konzumiram :mrgreen:...
Ma odvali ga i onda operes zube, iscetkas jezik popijes casu mlijeka...i game over je (:
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

Зависи са чиме се једе. Кад неко уђе у градски бус са пљескавичетином - фууујјј!!!
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

Ja volim luk :rumenko:

- - - - - - - - - -

Зависи са чиме се једе. Кад неко уђе у градски бус са пљескавичетином - фууујјј!!!

Kako uopste mogu da jedu u autobusu? Ili kada vidim ljude u kolima kako nesto zvacu... Kao gladne godine. Zar nije lepse doci kuci, lepo servirati i polako uzivati :)
Ili ja hranu dozivljavam drugacije. Nije mi uzmi, jedi , najedi se... Vise mi je kao nagrada i uzitak, bolje manje a fino.
 
Kako uopste mogu da jedu u autobusu? Ili kada vidim ljude u kolima kako nesto zvacu... Kao gladne godine. Zar nije lepse doci kuci, lepo servirati i polako uzivati :)
Ili ja hranu dozivljavam drugacije. Nije mi uzmi, jedi , najedi se... Vise mi je kao nagrada i uzitak, bolje manje a fino.

Јести и стајати - као да бацаш за врат.

Кад видим неке људе, помислим да куће немају.
 
Ja volim luk :rumenko:

- - - - - - - - - -



Kako uopste mogu da jedu u autobusu? Ili kada vidim ljude u kolima kako nesto zvacu... Kao gladne godine. Zar nije lepse doci kuci, lepo servirati i polako uzivati :)
Ili ja hranu dozivljavam drugacije. Nije mi uzmi, jedi , najedi se... Vise mi je kao nagrada i uzitak, bolje manje a fino.

Јести и стајати - као да бацаш за врат.

Кад видим неке људе, помислим да куће немају.

Devojke,ja sam se otkinuo od luka uz neku slaninicu,i sad smrdim kao bengalski tigar :zaljubljena:
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

A mojoj komsinici pobegao muz zato sto skoro nikad nije kuvala, rekao joj "u nasoj kuci se nikada ne oseca miris crnog luka" i otisao drugoj. :confused:
 
A ta druga kojoj je otisao,da nije slucajno imala i slikone?:lol:

Nema ih, ali ta druga je neuporedivo bolja riba od komsinice, sto otvara prostor sumnji, njegova odluka bi se dala preispitati sa tog stanovista. :lol:

(Smetala mu je tasta, zivela je u stanu pored njih i smarala ih non stop, tasta im je i kuvala, bio je covek na tastinom kazanu, i zudeo je za mirisom luka, za jelima koja bi mu spremala supruga.)
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

mene i od crnog i od belog muci zeludac, tako da ga jedem samo u kuvanom i ne stavljam previse, umereno
a ne smeta mi ako neko smrdi na luk i na hranu, ako mi je blizak
valjda kad si na nekog naviknut, naviknes se na sve

za strance sam prilicno hm - ne prija mi, ali cutim
 
Smeta mi miris prženog luka:bljak:inače ga jedem
umereno i to samo crveni, a beli mi je drazi:mrgreen:
posle uredno operem zube,malo kafe promuljam po
ustima,žvaka...inače mi dodje da lupim šamar
onome što se oseća na luk,a toga po busu
koliko hoćeš:evil:
 
mene i od crnog i od belog muci zeludac, tako da ga jedem samo u kuvanom i ne stavljam previse, umereno
a ne smeta mi ako neko smrdi na luk i na hranu, ako mi je blizak
valjda kad si na nekog naviknut, naviknes se na sve

za strance sam prilicno hm - ne prija mi, ali cutim

Smeta mi miris prženog luka:bljak:inače ga jedem
umereno i to samo crveni, a beli mi je drazi:mrgreen:
posle uredno operem zube,malo kafe promuljam po
ustima,žvaka...inače mi dodje da lupim šamar
onome što se oseća na luk,a toga po busu
koliko hoćeš:evil:

Omlatio sam celo pakovanje zvaka,i sad kad je miris minimziran,opet mi se jede luk :mrgreen:
 

Back
Top