Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-zandarme-koji-su-tukli-vucica-clanak-1680624

DANAS U KURIRU UDARIO NA PREMIJERA: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

POLITIKA07:46, 12.02.2015.Autor: Jelena Velinović,Boban Karović

11
Pošalji e-mail 
Odštampaj tekst 
A
Šef države je tako poslao poruku nadležnima da ne procesuiraju kriminalce iz njihovih redova, tvrde analitičari. Orden dobili i ljudi iz ozloglašenog Niškog odreda, poznatog i po brutalnim ubistvima i po prebijanju brata premijera Srbije

Ne propustite...
EKSKLUZIVNI SNIMAK: Pogledajte kako je Žandarmerija brutalno pretukla Vučićevog brata
BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić podelio je veliki broj ordena, po čemu je postao i prepoznatljiv, a ono što najviše upada u oči je to što je šef države odlikovao zlatnom medaljom i Žandarmeriju, a time i ozloglašeni Niški odred, kažu analitičari.

Sagovornici Kurira smatraju da Nikolić nije izabrao najsrećniji trenutak da deli „pohvale za zasluge“ Žandarmeriji, čiji su pripadnici u septembru prošle godine, na Paradi ponosa, pretukli Andreja Vučića, brata premijera Srbije, ali i činili mnoga zlodela, pa i svirepa ubistva!

............

E kada bi se pobili!!!
 
Kurir je još jednu retard-vest plasirao! Znači,kad dobije Toma neko rusko odlikovanje i ja sam ga dobio?
po logici da i ja pripadam državi koju zastupa!
Kao i žandari što pripadaju odlikovanoj ...
I ti prenosiš takav kretenluk!
Prezident svaki dan odlikuje nekoga posto nema druga posla, a na redu je i zandarmerija i sada se insinuira da je predsednik odlikovao
casne zandarme iz nishke zandarmerije koji su obezbedjivali i tu "paradu", a od kud ideja da Nikolic salje nekome nekakve poruke
to valjda ni ova stoka iz Kurira ne zna, niti objasnjava, ali narod voli to da cuje.
 
Nikolić samo to i zna, da ko muva bez glave deli odlikovanja

Uh, uh, moram da probam još jednom, sada finije, zbog brisanja.

Gospodin Nikolić je nekada, po biografiji, bio uspešan u kopanju raka, sa'ranama, a poznat je i kao proizvođač tzv. Tomovače, tj. individualnog proizvođača rakije. Zar ne ?

Ovo bi značilo da poštovani predsednik ima više umeća i kvaliteta.
 
citat iz vesti:


A GDE JE ORDEN ZA RADIO-AMATERE?

Kako nezvanično saznajemo, Nikolić je odlikovao Žandarmeriju zbog pomoći u poplavama, spasavanja ljudi i imovine građana. Međutim, ako je već tako, kako to da se predsednik nije setio da okiti medaljama i radio-amatere, koji su spasli nebrojeno mnogo ljudi, Gorsku službu spasavanja, Crveni krst, ali i ruske spasioce, za čije je odlikovanje čak i postojala inicijativa građana. Bez ordenja ostali su i brojni građani koji su goloruki spasavali svoje sugrađane.
 
citat iz vesti:


A GDE JE ORDEN ZA RADIO-AMATERE?

Kako nezvanično saznajemo, Nikolić je odlikovao Žandarmeriju zbog pomoći u poplavama, spasavanja ljudi i imovine građana. Međutim, ako je već tako, kako to da se predsednik nije setio da okiti medaljama i radio-amatere, koji su spasli nebrojeno mnogo ljudi, Gorsku službu spasavanja, Crveni krst, ali i ruske spasioce, za čije je odlikovanje čak i postojala inicijativa građana. Bez ordenja ostali su i brojni građani koji su goloruki spasavali svoje sugrađane.

Jasno !

Repka ko Himalaji !
 
Jasno je odavno da je Toma pustem niz vodu, Brisel sprema Zoranu Mihajlović koju gura i MMF, da se ne lazemo Toma je daleko od idealnog toliko gresaka ali u njemu ima bar mrvica srspkog za razliku od ove evrounijatske ba..e koja drma sns-om i drzavom pa ga zato i čereče, e sada dokle će ovaj da trpi videćemo on poluga vlasti nema ali sa te pozicije je medijski vidljiv e sad je do njega hoće li ćutati i tako sići sa političke scene ili ce se u jednom momentu suprostaviti najvecem demagogu kojeg je ova zemlja videla koji je imao danas na konferemciji svoj sou, tuzno je bilo gledati kako nnema novinara sa mu..a da pita prave stvari VOdju, e sad je na Tomi da se bar malo iskupi za sve ovo do sada ili će do kraja igrati u ovoj predstavi i biti deo okupacione vlasti šro je rekla Sanda pre neki dan
 
Jasno je odavno da je Toma pustem niz vodu, Brisel sprema Zoranu Mihajlović koju gura i MMF, da se ne lazemo Toma je daleko od idealnog toliko gresaka ali u njemu ima bar mrvica srspkog za razliku od ove evrounijatske ba..e koja drma sns-om i drzavom pa ga zato i čereče, e sada dokle će ovaj da trpi videćemo on poluga vlasti nema ali sa te pozicije je medijski vidljiv e sad je do njega hoće li ćutati i tako sići sa političke scene ili ce se u jednom momentu suprostaviti najvecem demagogu kojeg je ova zemlja videla koji je imao danas na konferemciji svoj sou, tuzno je bilo gledati kako nnema novinara sa mu..a da pita prave stvari VOdju, e sad je na Tomi da se bar malo iskupi za sve ovo do sada ili će do kraja igrati u ovoj predstavi i biti deo okupacione vlasti šro je rekla Sanda pre neki dan

Ja kolko se secam u Srbiji je biracko telo na demokratskim izborima izabralo Tomu Nikolica za predsednika.
Takodje je na demokratskim izborima i SNS dobila ovoliko glasova.
Kakve sada veze ima MMF , Indija , Kina, NATO i Pentagon sa izborom kakav zeli srpski glasac?
Jel tebe neko bio po usima da glasas Nikolica?
 
Ja kolko se secam u Srbiji je biracko telo na demokratskim izborima izabralo Tomu Nikolica za predsednika.
Takodje je na demokratskim izborima i SNS dobila ovoliko glasova.
Kakve sada veze ima MMF , Indija , Kina, NATO i Pentagon sa izborom kakav zeli srpski glasac?
Jel tebe neko bio po usima da glasas Nikolica?

1. Prvo ja mislim da si ti mene odlično razumela sta sam rekao Nikolić ce se mozda kandidovati opet ali njega sns neće podrzati
2.Zoranu gura Brisel kao sto gura i Vučka, Zorana je eksponent MMF-a sve ono štp ga čereče u novinama mu pakuju iz vrha sns-a
3. Ko kaze da cu da glasam za Tomu ja samo kazem da je i takav bolji od ove evrounijatske ba..e u vrhu sns
4. glasacu za DVERI-DSS
 
13.02.15-Danas Odlikovanja.jpg
 
Ovom Kuriru bolje da se bavi onim što najbolje ume, koja pevaljka ne nosi veš, za koga se udala Nata, šta je rekao osvajč srca srpskih pevaljki i starleta -Ćazim, koliko će Mirka jos roditi dece i sl, je, Nikolić nije odlikovao onih devetoricu batinaša, nego žandarme(riju) pre svega za veliku pomoć koju su pružili u vreme poplava i ostalih prirodnih nepogoda i za još toga, batinaše svakako nije.Koliko znam protiv njih je pokrenut postupak a niko normalan ne bi odlkovao one koje tek čeka sudski postupak kako god se on završio.

Uostalom, nije fer da zbog šačice onih koji mrze Vučića pa se kale na njegovom bratu, budu svi svrstani u isti koš, jer, već je dovoljno poljuljan ugled žandarmerije posle onog snimka prebijanja.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:

Back
Top