Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

http://www.kurir.rs/vesti/politika/udario-na-premijera-tomislav-nikolic-odlikovao-zandarme-koji-su-tukli-vucica-clanak-1680624

DANAS U KURIRU UDARIO NA PREMIJERA: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

POLITIKA07:46, 12.02.2015.Autor: Jelena Velinović,Boban Karović

11
    Pošalji e-mail
    Odštampaj tekst
    A
    Šef države je tako poslao poruku nadležnima da ne procesuiraju kriminalce iz njihovih redova, tvrde analitičari. Orden dobili i ljudi iz ozloglašenog Niškog odreda, poznatog i po brutalnim ubistvima i po prebijanju brata premijera Srbije

Ne propustite...
    EKSKLUZIVNI SNIMAK: Pogledajte kako je Žandarmerija brutalno pretukla Vučićevog brata
    BEOGRAD - Predsednik Srbije Tomislav Nikolić podelio je veliki broj ordena, po čemu je postao i prepoznatljiv, a ono što najviše upada u oči je to što je šef države odlikovao zlatnom medaljom i Žandarmeriju, a time i ozloglašeni Niški odred, kažu analitičari.

Sagovornici Kurira smatraju da Nikolić nije izabrao najsrećniji trenutak da deli „pohvale za zasluge“ Žandarmeriji, čiji su pripadnici u septembru prošle godine, na Paradi ponosa, pretukli Andreja Vučića, brata premijera Srbije, ali i činili mnoga zlodela, pa i svirepa ubistva!

............

E kada bi se pobili!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    08.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: DANAS U KURIRU UDARIO NA PREMIJERA: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su t

a ono što najviše upada u oči je to što je šef države odlikovao zlatnom medaljom i Žandarmeriju, a time i ozloglašeni Niški odred, kažu analitičari.
    неочекивано генијална логика, чак и за Курир...

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DANAS U KURIRU UDARIO NA PREMIJERA: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su t

Dobro je što se SNS režim raspada.

Oni od 1991. do danas ništa dobro nisu doneli

Elita Mračak@ (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    1146

Rezim Vucic-Seselj-Kurir opet udario po Predsedniku.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    826

Nikolić samo to i zna, da ko muva bez glave deli odlikovanja

Poznat DEDA.D (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    295

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    ..шта ћеш.....пун магацин...а треба то обнављати, злу нетребало....можда дође и у праве руке...?!

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    668

naslov je netacan, zlonameran i provokativan, pa ko se primi.

joe jedna zuta tabloidan radnja, jer te osobe navedene u naslovu nisu dobile te navedene ordene u naslovu.

malogradjanski politicki kic i dzubre

ps sve to u sjajnon tradici ovogodisnjoj ds i ldpu spamovanja ovog foruma
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Dok ne naidje Rifko... da vi ga ja citiram malo:

ZAKON SE MORA POŠTOVATI

od Tome ordenje a od mene POMOZ BOG JUNACI!
    ja sam internet patriota tako da se moja uvažava

Buduća legenda Dragoljub69 (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    607

Citat Original postavio drdoktor Pogledaj poruku
    http://www.kurir.rs/vesti/politika/udario-na-premijera-tomislav-nikolic-odlikovao-zandarme-koji-su-tukli-vucica-clanak-1680624

DANAS U KURIRU UDARIO NA PREMIJERA: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

!
    Kurir je još jednu retard-vest plasirao! Znači,kad dobije Toma neko rusko odlikovanje i ja sam ga dobio?
    po logici da i ja pripadam državi koju zastupa!
    Kao i žandari što pripadaju odlikovanoj ...
    I ti prenosiš takav kretenluk!
    Za šankom sa zastavom na pola koplja

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    112

Ima li nekog izdajnika i hostaplera u Srbiji da jos nije dobio par kila medalja od otpadnika ako ga ima neka pod hitno ode i potrazi svoje sledovanje medalja i ordenja.

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Citat Original postavio Dragoljub69 Pogledaj poruku
    Kurir je još jednu retard-vest plasirao! Znači,kad dobije Toma neko rusko odlikovanje i ja sam ga dobio?
    Prezident svaki dan odlikuje nekoga posto nema druga posla, a na redu je i zandarmerija i sada se insinuira da je predsednik odlikovao
    casne zandarme iz nishke zandarmerije koji su obezbedjivali i tu "paradu", a od kud ideja da Nikolic salje nekome nekakve poruke
    to valjda ni ova stoka iz Kurira ne zna, niti objasnjava, ali narod voli to da cuje.

Veoma poznat 7of9 (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    660

Citat Original postavio Vaske Pogledaj poruku
    Uh, uh, moram da probam još jednom, sada finije, zbog brisanja.

Gospodin Nikolić je nekada, po biografiji, bio uspešan u kopanju raka, sa'ranama, a poznat je i kao proizvođač tzv. Tomovače, tj. individualnog proizvođača rakije. Zar ne ?

Ovo bi značilo da poštovani predsednik ima više umeća i kvaliteta.
    We are The Borg, you will be assimilated. Resistance is futile.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    165.577
    Reputaciona moć
    16571

citat iz vesti:

A GDE JE ORDEN ZA RADIO-AMATERE?

Kako nezvanično saznajemo, Nikolić je odlikovao Žandarmeriju zbog pomoći u poplavama, spasavanja ljudi i imovine građana. Međutim, ako je već tako, kako to da se predsednik nije setio da okiti medaljama i radio-amatere, koji su spasli nebrojeno mnogo ljudi, Gorsku službu spasavanja, Crveni krst, ali i ruske spasioce, za čije je odlikovanje čak i postojala inicijativa građana. Bez ordenja ostali su i brojni građani koji su goloruki spasavali svoje sugrađane.
    Ako nemas izlaz, izadji na ulaz

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3678

Citat Original postavio Nina Pogledaj poruku
    citat iz vesti:

A GDE JE ORDEN ZA RADIO-AMATERE?

Kako nezvanično saznajemo, Nikolić je odlikovao Žandarmeriju zbog pomoći u poplavama, spasavanja ljudi i imovine građana. Međutim, ako je već tako, kako to da se predsednik nije setio da okiti medaljama i radio-amatere, koji su spasli nebrojeno mnogo ljudi, Gorsku službu spasavanja, Crveni krst, ali i ruske spasioce, za čije je odlikovanje čak i postojala inicijativa građana. Bez ordenja ostali su i brojni građani koji su goloruki spasavali svoje sugrađane.
    Jasno !

Repka ko Himalaji !
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Elita
    Učlanjen
    05.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dragoljub69 Pogledaj poruku
    Sta mislis sto sam napisao kamo srece da se pobiju?

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

Primećen član
    Učlanjen
    22.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Jasno je odavno da je Toma pustem niz vodu, Brisel sprema Zoranu Mihajlović koju gura i MMF, da se ne lazemo Toma je daleko od idealnog toliko gresaka ali u njemu ima bar mrvica srspkog za razliku od ove evrounijatske ba..e koja drma sns-om i drzavom pa ga zato i čereče, e sada dokle će ovaj da trpi videćemo on poluga vlasti nema ali sa te pozicije je medijski vidljiv e sad je do njega hoće li ćutati i tako sići sa političke scene ili ce se u jednom momentu suprostaviti najvecem demagogu kojeg je ova zemlja videla koji je imao danas na konferemciji svoj sou, tuzno je bilo gledati kako nnema novinara sa mu..a da pita prave stvari VOdju, e sad je na Tomi da se bar malo iskupi za sve ovo do sada ili će do kraja igrati u ovoj predstavi i biti deo okupacione vlasti šro je rekla Sanda pre neki dan

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    957

Citat Original postavio 076sasa Pogledaj poruku
    Jasno je odavno da je Toma pustem niz vodu, Brisel sprema Zoranu Mihajlović koju gura i MMF, da se ne lazemo Toma je daleko od idealnog toliko gresaka ali u njemu ima bar mrvica srspkog za razliku od ove evrounijatske ba..e koja drma sns-om i drzavom pa ga zato i čereče, e sada dokle će ovaj da trpi videćemo on poluga vlasti nema ali sa te pozicije je medijski vidljiv e sad je do njega hoće li ćutati i tako sići sa političke scene ili ce se u jednom momentu suprostaviti najvecem demagogu kojeg je ova zemlja videla koji je imao danas na konferemciji svoj sou, tuzno je bilo gledati kako nnema novinara sa mu..a da pita prave stvari VOdju, e sad je na Tomi da se bar malo iskupi za sve ovo do sada ili će do kraja igrati u ovoj predstavi i biti deo okupacione vlasti šro je rekla Sanda pre neki dan
    Ja kolko se secam u Srbiji je biracko telo na demokratskim izborima izabralo Tomu Nikolica za predsednika.
    Takodje je na demokratskim izborima i SNS dobila ovoliko glasova.
    Kakve sada veze ima MMF , Indija , Kina, NATO i Pentagon sa izborom kakav zeli srpski glasac?
    Jel tebe neko bio po usima da glasas Nikolica?

Primećen član
    Učlanjen
    22.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Rayela Pogledaj poruku
    Ja kolko se secam u Srbiji je biracko telo na demokratskim izborima izabralo Tomu Nikolica za predsednika.
    Takodje je na demokratskim izborima i SNS dobila ovoliko glasova.
    Kakve sada veze ima MMF , Indija , Kina, NATO i Pentagon sa izborom kakav zeli srpski glasac?
    Jel tebe neko bio po usima da glasas Nikolica?
    1. Prvo ja mislim da si ti mene odlično razumela sta sam rekao Nikolić ce se mozda kandidovati opet ali njega sns neće podrzati
    2.Zoranu gura Brisel kao sto gura i Vučka, Zorana je eksponent MMF-a sve ono štp ga čereče u novinama mu pakuju iz vrha sns-a
    3. Ko kaze da cu da glasam za Tomu ja samo kazem da je i takav bolji od ove evrounijatske ba..e u vrhu sns
    4. glasacu za DVERI-DSS

Zainteresovan član Amateracu (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Tomislav Nikolić odlikovao žandarme koji su tukli Vučića!

Ime:  13.02.15-Danas Odlikovanja.jpg
Pregleda: 9
Veličina:  95,6 KB
    Vlast koja ima ovakav narod, netreba da brine za svoju budućnost!

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3105

Voja stalno tražio obaveštenja, Bota se samo izvinjavao, ovaj samo kiti ordenjem...

Primećen član Viden (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Ма чињеница је да су у нескладу Вучић и Николић.
    "Rex Dušan Silni papa legatum in vulva materna misit!"

Iskusan Ултранационалиста (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Мислио сам да је одликовао оне жандарме који су Александру Вучићу јеБали маму 2008. године. Ал' није. Штета.
    Шешељев радикал

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1640

Ovom Kuriru bolje da se bavi onim što najbolje ume, koja pevaljka ne nosi veš, za koga se udala Nata, šta je rekao osvajč srca srpskih pevaljki i starleta -Ćazim, koliko će Mirka jos roditi dece i sl, je, Nikolić nije odlikovao onih devetoricu batinaša, nego žandarme(riju) pre svega za veliku pomoć koju su pružili u vreme poplava i ostalih prirodnih nepogoda i za još toga, batinaše svakako nije.Koliko znam protiv njih je pokrenut postupak a niko normalan ne bi odlkovao one koje tek čeka sudski postupak kako god se on završio.

Uostalom, nije fer da zbog šačice onih koji mrze Vučića pa se kale na njegovom bratu, budu svi svrstani u isti koš, jer, već je dovoljno poljuljan ugled žandarmerije posle onog snimka prebijanja.
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 13.02.2015. u 19:05
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1640

Citat Original postavio Ултранационалиста Pogledaj poruku
    Мислио сам да је одликовао оне жандарме који су Александру Вучићу јеБали маму 2008. године. Ал' није. Штета.
    To ništa ne bi pomoglo Šešeljevom nosu, samo izbegavati pred ručak, večeru i uopšte, mnogo gadno. Nema leka?
    Šteta!
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 13.02.2015. u 19:08
    NE KRIVI NIKOG U SVOM ŽIVOTU: DOBRI LJUDI TI DONOSE SREĆU, LOŠI ISKUSTVO..NAJGORI-LEKCIJI, NAJBOLJI-USPOMENE

Poznat slučajni-prolaznik (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Citat Original postavio Mračak@ Pogledaj poruku
    Rezim Vucic-Seselj-Kurir opet udario po Predsedniku.

Od ovog @ ništa pametnije već mesecima ....
    Jedno pa jedno .....

Slične teme

1. Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 13.06.2012., 18:23
  2. Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008., 15:36
  3. Da li je Tomislav Nikolić glup čovek?
    Autor Vinetu u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 20:18
  4. Tomislav Nikolić: Romi (URS) su fašisti!
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 29.01.2008., 12:44
  5. Tomislav Nikolić rekao da Kosovo dobija nezavisnost
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 11.11.2007., 21:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku