Sada me ne dirajte - ovo je samo moje "vreme"!

Da li u toku dana imate neki period, neko vreme samo "za sebe" i kako ga koristite?
Dakle, ne redovna higijena ili odmor od radnog dana, nego knjige, časopisi, neki hobi?
Može to biti i sport ali i gledanje TV, nekog programa koji ne želite propustiti. Možda i forum?

Oduvek su kasni nocni sati "moje vreme". :zaljubljena:
Svi koji me poznaju, dobro znaju da mogu u po noci da me potraze, ali nikako ranim jutrom, jer tada nisam tu. :zkez:
 
Свакодневна. Нисам не знам какав индивидуалац него волим да будем напољу више него код куће.

Tako i moj mlađi sin, samo neka je van, bilo gde, kod baka, kod tetke.. mi ga zovemo "poselarka" :)

- - - - - - - - - -

Da imam:)..Svakog jutra pre nego sto odem na posao, popijem jutarnju kafu sa bakom.Svakog popodneva kad se vratim s posla slikam akrilnim bojama na platnu. Vise puta nedeljno trcim. Svako vece citam, strucnu literaturu, forum, i sl.Vikendom plivanje, druzenje sa prijateljima, izlazak u grad .

Šta ti je imati visok standard :malav:
 
Da imam:)..Svakog jutra pre nego sto odem na posao, popijem jutarnju kafu sa bakom.Svakog popodneva kad se vratim s posla slikam akrilnim bojama na platnu. Vise puta nedeljno trcim. Svako vece citam, strucnu literaturu, forum, i sl.Vikendom plivanje, druzenje sa prijateljima, izlazak u grad .

super
ja sam stalno svima dostupna,kao na kanapcetu sam
 
Нисам жива ако не испешачим бар пет, шест километара, обиграм радње, пијаце, видим шта има ново...Тад сам најсрећнија.

E zavidim ti, to ne bi trebalo da je teško ali ja i do trafike idem autom. Kreten. Možda se opametim ako preživim prvi infarkt i kada ugrade stent
 
E zavidim ti, to ne bi trebalo da je teško ali ja i do trafike idem autom. Kreten. Možda se opametim ako preživim prvi infarkt i kada ugrade stent
Moj muz takodje. Al' ste lencuge. :zkez:

Зашто? Не волиш да шеташ сама? :eek:
Smara me to zvrjanje po prodavnicama, pijacama...i kad idem, idem na ustaljena mesta, udjem, nadjem sta mi treba, platim, gotovo. :lol:
Setam sama pored jezera, zapravo sa psima, i volim da vozim bicikl, to mi je bas uzivancija.
 
Зашто? Не волиш да шеташ сама? :eek:
ja volim da setam,al nikad po radnjama ili pijacama,mene to strasno smara i totalno mi je neinteresantno
i ne volim da setam ulicama gde ima puno ljudi i automobila i zato nikada ne idem u centar,iskljucivo setam sporednim ulicicama ili idem preko dvorista
To je za druge super, za tebe baš i ne :)

- - - - - - - - - -



Može se lakse kvalitetno organizovati slobodno vreme
i za mene je to ok,ja ne radim,tako da imam puno slobodnog vremena kad sam sama kod kuce,tako da nemam potrebu da izdvajam vreme samo za sebe.a i spadam u osobe koje vole da udovoljavaju drugima,pa mi zato cimanje u bilo koje doba dana samo pruza osecaj da sam potrebna
 

Back
Top