Da li je ovo primereno za teen casopis

Jos malo pa ni album sa slicicama neces moci otvoriti da ti neki penis ne iskoci

O ti dusebrizniku nas... :roll:

Kamo srece da se deca tu malo vise edukuju sto se tice seksa....bilo bi X puta manje abortusa i ostalih sr*nja.

ja htela na osmeh dana britanca koji je na smrt pretukao nemca pedofila koji mu je snimao cerku

U Spaniji u restoranu ga Englez sabio, ovaj pao dole i preminuo. I ja sam u fazonu "ko ga jebbe", jer je bio sta je bio, ali mi ipak nije za "Osmeh dana". Malkice je bizarno.
 
O ti dusebrizniku nas... :roll:

Kamo srece da se deca tu malo vise edukuju sto se tice seksa....bilo bi X puta manje abortusa i ostalih sr*nja.



U Spaniji u restoranu ga Englez sabio, ovaj pao dole i preminuo. I ja sam u fazonu "ko ga jebbe", jer je bio sta je bio, ali mi ipak nije za "Osmeh dana". Malkice je bizarno.

nije ti bizaran text za decu od 10god koja kupuju taj casopis- kako zadovoljiti muskarca???
sa komplet crtezima
 
O ti dusebrizniku nas... :roll:
Kamo srece da se deca tu malo vise edukuju sto se tice seksa....bilo bi X puta manje abortusa i ostalih sr*nja.
U Spaniji u restoranu ga Englez sabio, ovaj pao dole i preminuo. I ja sam u fazonu "ko ga jebbe", jer je bio sta je bio, ali mi ipak nije za "Osmeh dana". Malkice je bizarno.

Gastritis! :lol:

PS. Ubijas sa tim "Ovde cvetaju ruze a ko vas, tu, tamo je sve lose"
Svaki put kad budes pljucnuo po rodnoj grudi dobices komentar Gastritis! :lol:

- - - - - - - - - -

Ne, nije mi bizaran.
Kao sto rekoh da u vasem drustvu malo vise posvetite paznju edukovanju dece sto se seksa tice manje podbacaja i klinki sa stomakom do zuba bi bilo.

"PoDbacaja" :lol:

Nepismeni Gastritis :lol:
 
Ne, nije mi bizaran.
Kao sto rekoh da u vasem drustvu malo vise posvetite paznju edukovanju dece sto se seksa tice manje podbacaja i klinki sa stomakom do zuba bi bilo.


u nasem drustvu? jedino sto nasim devojcicama fali jeste edukacija kako da zadovolje muskarca.... u sledecem serijalu oral na 101 nacin, pa ce se smanjiti broj maloletnickih trudnoca

:bljak:

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -



"PoDbacaja" :lol:

Nepismeni Gastritis :lol:
vidis da covek edukuje bre
ne ometaj genija na delu
 
Seljanko, ja nisam rodjen tu.
A da imas malo mozga ne bi lupetala ovako...mislim, blam bi bilo svakog normalnog da zraci toliko gluposcu. Uzas...

Mozes misliti dete od 10,11,12 godina zna sta je kita, ma nemoj mi reci...wow... :eek: :dash:

- - - - - - - - - -

u nasem drustvu? jedino sto nasim devojcicama fali jeste edukacija kako da zadovolje muskarca.... u sledecem serijalu oral na 101 nacin, pa ce se smanjiti broj maloletnickih trudnoca

:bljak:

Zivis na Marsu...znaju one to, ne brini nista.
 
ja nisam odaaaaavleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dete od 10 godina treba da uci da treba da zadovoljava muskarce

:bljak: :bljak: :bljak:

- - - - - - - - - -

Seljanko, ja nisam rodjen tu.
A da imas malo mozga ne bi lupetala ovako...mislim, blam bi bilo svakog normalnog da zraci toliko gluposcu. Uzas...

Mozes misliti dete od 10,11,12 godina zna sta je kita, ma nemoj mi reci...wow... :eek: :dash:

- - - - - - - - - -



Zivis na Marsu...znaju one to, ne brini nista.

ne zivim ja na marsu, nego ti
ko ONE to znaju???
moje ONE to ne znaju
 
Ne znam sta je cudno da dete od 10 godina zna za penis i vaginu, pa devojcice tada dobijaju menstruaciju... Ja sam sa 10 godina znala kako sve to izgleda i cemu sluzi... Pri tom, taj casopis nije samo za decu od 10 godina (ne znam odakle vam uopste ovo, jer koliko ja znam deciji casopisi malo drugacije izgledaju), to je tinejdzerski casopis... A ako ne procita tu, videce na jutjubu tako da ne vidim u cemu je problem...
 
ja nisam odaaaaavleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
dete od 10 godina treba da uci da treba da zadovoljava muskarce
:bljak: :bljak: :bljak:
- - - - - - - - - -
ne zivim ja na marsu, nego ti
ko ONE to znaju???
moje ONE to ne znaju
Imas dete od 10.godina koje na zna kako se zadovoljava decak!? :eek:
Zovem socijalnu sluzbu...:telefon:

Odmah da te salju u inostranstvo na naucno usavrsavanje u oblasti roditeljstva. PoDbacila si skroz :lol:
 
Bavim se edukacijom o dojenju.
Cemu ti mislis da ucis svoju cerku?

Ti si tragicna figura, seljancice. Tebi pomoci nema. Jadna deca. :sad2:

Ne znam sta je cudno da dete od 10 godina zna za penis i vaginu, pa devojcice tada dobijaju menstruaciju... Ja sam sa 10 godina znala kako sve to izgleda i cemu sluzi... Pri tom, taj casopis nije samo za decu od 10 godina (ne znam odakle vam uopste ovo, jer koliko ja znam deciji casopisi malo drugacije izgledaju), to je tinejdzerski casopis... A ako ne procita tu, videce na jutjubu tako da ne vidim u cemu je problem...

Ma zlikovci bre ti tvoji roditelji, pojma nemas. Evo objasnice ti ove dve zatucane. :rotf:
 
Ne znam sta je cudno da dete od 10 godina zna za penis i vaginu, pa devojcice tada dobijaju menstruaciju... Ja sam sa 10 godina znala kako sve to izgleda i cemu sluzi... Pri tom, taj casopis nije samo za decu od 10 godina (ne znam odakle vam uopste ovo, jer koliko ja znam deciji casopisi malo drugacije izgledaju), to je tinejdzerski casopis... A ako ne procita tu, videce na jutjubu tako da ne vidim u cemu je problem...

Kamo srece da se deca tu malo vise edukuju sto se tice seksa....bilo bi X puta manje abortusa i ostalih sr*nja.

Slažem se.
 
Ne znam sta je cudno da dete od 10 godina zna za penis i vaginu, pa devojcice tada dobijaju menstruaciju... Ja sam sa 10 godina znala kako sve to izgleda i cemu sluzi... Pri tom, taj casopis nije samo za decu od 10 godina (ne znam odakle vam uopste ovo, jer koliko ja znam deciji casopisi malo drugacije izgledaju), to je tinejdzerski casopis... A ako ne procita tu, videce na jutjubu tako da ne vidim u cemu je problem...

blago tebi, ja sam sa 14 igrao klikera, a ove klinkice iz razreda se vec sashivale i pricale na casu koliki je ****** od ovog onog
al zato kad sam krenuo, nadoknadio sam sve :))))))))))))))
 

Back
Top