Svaka krpa svojoj zakrpi
Strana 1 od 20 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 491

Tema: Svaka krpa svojoj zakrpi

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Svaka krpa svojoj zakrpi

Citam juce u novinama kako je danas sve manje brakova doktor - asistentica, advokat - sekretarica itd...ti brakovi su do prije par godina bili sasvim normalni.
    Otac od mog dobrog kolege je glavni prehrambeni savjetnik za Aziju a mama je tatina bivsa sekretarica. U braku su preko 25 godina i brak funkcionise normalno.

Naime, danas je intelekt uzeo toliko maha da su zahtjevi u braku postali drugaciji, kroz finansijske mogucnosti i zastitu istih (predbracne ugovore) dolazimo do klasifikacije ljudi po uspjehu bilo to na intelektualnom ili poslovnom planu.
    Da li je moguce da se nakon jako kratkog liberalizma opet vracamo toj nekoj uslovnoj logici i ocekivanju da taj neko bude u visini ociju?
    Nemojte sada poceti sa izjavama tipa "to je uvije tako bilo" posto nije bas tako.

Moje pitanje vama je: "da li ste saglasni sa takvim stavom ili ne i da li bi se vi ikada udale/ozenili za nekoga ko je intelektualno, finajsijski i poslovno daleko ispod vas"?

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

Podrazumevano Re: Svaka krpa svojoj zakrpi

da!

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    903

Citat Original postavio Борис 1 Pogledaj poruku
    Citam juce u novinama kako je danas sve manje brakova doktor - asistentica, advokat - sekretarica itd...ti brakovi su do prije par godina bili sasvim normalni.
    Otac od mog dobrog kolege je glavni prehrambeni savjetnik za Aziju a mama je tatina bivsa sekretarica. U braku su preko 25 godina i brak funkcionise normalno.

Naime, danas je intelekt uzeo toliko maha da su zahtjevi u braku postali drugaciji, kroz finansijske mogucnosti i zastitu istih (predbracne ugovore) dolazimo do klasifikacije ljudi po uspjehu bilo to na intelektualnom ili poslovnom planu.
    Da li je moguce da se nakon jako kratkog liberalizma opet vracamo toj nekoj uslovnoj logici i ocekivanju da taj neko bude u visini ociju?
    Nemojte sada poceti sa izjavama tipa "to je uvije tako bilo" posto nije bas tako.

Moje pitanje vama je: "da li ste saglasni sa takvim stavom ili ne i da li bi se vi ikada udale/ozenili za nekoga ko je intelektualno, finajsijski i poslovno daleko ispod vas"?
    to sam i ranije objasnjavao, drustvo propada kad se covek postuje iskljucivo po skoli a ne po ljudskosti
    Hasta la victoria siempre !

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    684

Nije mi toliko bitno njeno zvanje i koliko zaradjuje. Ako voli svoj posao i obavlja ga sa osmehom ne bi mi smetalo ni da ima minimalnu zaradu od toga.
    Sto se tice intelekta to je vec slozenije pitanje.
    Mozda manje zna neke stvari od mene dok u drugima moze da bude daleko pametnija.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    934

Bi, ako postoje isti ili slični stavovi o svemu, i neko medjusobno poštovanje

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Leon01 Pogledaj poruku
    to sam i ranije objasnjavao, drustvo propada kad se covek postuje iskljucivo po skoli a ne po ljudskosti
    Ti si u zapadnoj evropi te me jako dobro shvatas zato sto gledas taj svijet oko sebe...na zalost.

Dolazim do zakljucka da ljudska pohelpa i komplexi dobijaju jedan novi oblik, te da vise nije dovoljno samo imati pare zato sto se one mogu zaraditi i sa IMBIS-om...vec da polako postaje bitno koga imas pored sebe.

Buduća legenda tehduduk (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    808

sada zene kineskinje i tajlandjanke .....
    godine prolaze- mi stojimooooo
    blu je plavo, blu je ime
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dDBxALfkzM0

Buduća legenda Say it right (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    837

intelektualno ne, sve ostalo manje vise
    bitno je da je muskarac vredan
    Kao Neron Rim...

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

Citat Original postavio Say it right Pogledaj poruku
    vrijedan sam ako imam zbog cega biti vrijedan. ako nemam onda moze neko pivo, ali ladno!

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

nisam snob ni po kom osnovu, meni su bitni dobrota i licnost te osobe, kao i da li dobro funkcionisemo zajedno, isti pogledi na svet, i zajednistvo
    ima jos mnogo toga, ali nije vezano za intelekt striktno
    mora da mi pase kao osoba, to je sustina

Poznat
    Učlanjen
    22.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Citat Original postavio tehduduk Pogledaj poruku
    sada zene kineskinje i tajlandjanke .....
    godine prolaze- mi stojimooooo
    Japanke
    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Say it right Pogledaj poruku
    Ja ne zelim niti sam ikada vredjao bilo kakav posao ili zanimanje...ali da li ti bila sa radnikom javne cistoce ?
    To je npr zanimanje koje je po mnogima neprijatno, a da je tako dokazuje cinejnica da je to zanimanje po odazovu radje snage u deficitu.

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ti brakovi tipa direktor-sekretarica, šef-čistačica su brakovi sklopljeni u vreme kapitalizma.
    Ovaj drugi bold je polutačan, mi smo priznali ili ne ipak životinje , tip "da si mi na oku", "moje krdo"
    Odgovor na tvoje pitanje je da bih bila u braku sa takvom jednom osobom, merilo nije novac, već isti ciljevi, i ...ostalo

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

IDENOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ptica kasnilica Pogledaj poruku
    Ti brakovi tipa direktor-sekretarica, šef-čistačica su brakovi sklopljeni u vreme kapitalizma.Ovaj drugi bold je polutačan, mi smo priznali ili ne ipak životinje , tip "da si mi na oku", "moje krdo"
    Odgovor na tvoje pitanje je da bih bila u braku sa takvom jednom osobom, merilo nije novac, već isti ciljevi, i ...ostalo
    Danas je vrijeme kapitalizma...vrijeme u kojem prevrcu Marksa vise nego ikada.

Merilo nije novac, vec isti ciljevi...kakvi ciljevi...poslovni?

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    757

ne bi ozenio intelektualno inferiorniju, ne vidim ni jedan razlog zasto
    milje je nevazan ali najcesce ako je neki krs tesko da moze da ima bilo kakvu intelektalnu osnovu bez obzira na obrazovanje
    kesh nevazan, ipak smo mi muskarci
    a za kres I neobavezno jedino vazno da je dobra ***** totalno nevazno sto je otvoreno glupa ko q
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    ne bi ozenio intelektualno inferiorniju, ne vidim ni jedan razlog zasto
    milje je nevazan ali najcesce ako je neki krs tesko da moze da ima bilo kakvu intelektalnu osnovu bez obzira na obrazovanje
    kesh nevazan, ipak smo mi muskarci
    a za kres I neobavezno jedino vazno da je dobra ***** totalno nevazno sto je otvoreno glupa ko q
    Dobro ja postavim ozbiljnu temu a mi opet o neobaveznom

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4988

Citat Original postavio pti ber Pogledaj poruku
    IDENOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

Citat Original postavio koto Pogledaj poruku
    eto poruke za svakog muskarca ne diraj zenu od ludog bosancaaaaaaaa <33333

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4988

aj reci..ahahahahahahha
    oma sam setila esh i tebe)))

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Elita pti ber (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

pa mislim stvarno bi nekog odrobijao zbog zenice, to je moooojeeeeee <33333

Veoma poznat **Freya** (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1486

...nema to veze sa poslom i sa novcem...jednostavno, ako ste ucili nesto na slican nacin, ako citate ili ne citate, gledate na zivot odredjenim ocima, uzivate u slicnom...ima ona da se suprotnosti privlace ali moje je misljenje da se to desi na kratko...imam snobovsku zicu u sebi, ako bih ja provela popodne lutajuci knjizarama a on knjigu niti vidi niti ceni, pa kako cemo mi...da, da moze moler da bude zainteresovan za umetnost, narocito kod nas, slazem se i pored toga dodajem da je kod nas sve nakrivo nasadjeno pa su profesori univerziteta najvece seljacine ali ako uzmem kako bi to u teoriji trebalo da bude, knjiga knjigu ljubi i nekako se uzima da se covek malo prokultivisao od tolikih slova i tudjih misli. A novac, status i to, skoro pa potpuno nevazno...ja sam toliko privatna i zatvorena osoba da stvarno ne vidim ni kome ni zasto bih se hvalila.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    757

daj pareeeee
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Iskusan Renegade-Ns (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Danas se vrlo malo gleda drustveni status i obrazovanje u Srbiji, nikada se to nesto nije ni gledalo a danas pogotovo sa poplavom raznih privatnih fakulteta. Pogotovo to devojke ne cene, gleda se pre svega konkretnost, materijalni status. Danas u Srbiji jedan osrednji narko diler ima vecu vrednost nego sto doktora nauka .
    Poslednji put ažurirao/la Renegade-Ns : 11.02.2015. u 12:15
    Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.

Poznat
    Učlanjen
    22.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    424

Citat Original postavio Renegade-Ns Pogledaj poruku
    Danas se vrlo malo gleda drustveni status i obrazovanje u Srbiji, nikada se to nesto nije ni gledalo a danas pogotovo sa poplavom raznih privatnih fakulteta. Pogotovo to devojke ne cene, gleda se pre svega konkretnost, materijalni status. Danas u Srbiji jedan osrednji narko diler ima vecu vrednost nego sto doktora nauka .
    Zato moras biti investicioni bankar u svetu i Dr nauka...eto druze polako si pronasao srz
    Al malo si okasnio ako nisi srednjoskolac

- - - - - - - - - -

Nego na temu druga Bokija, ne znam ne mogu ja s glupacama kojekakvim
    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

Slične teme

1. Da li biste ispunili svojoj/svom dragoj/dragom...?
    Autor cavalli u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 23.01.2010., 12:16
  2. Svaka cast korisnicima foruma !
    Autor dzontra8 u forumu Arhiva
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 01.03.2004., 21:24
  3. dali ste najlepsi u svojoj okolini
    Autor Monica Lepotica u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.02.2004., 00:10
  4. MENI NA SVOJOJ STRANICI