Кредибилитет Србије

Колико свет верује Србији, и колики јој је кредибилитет?

  • 10%

  • 20%

  • 50%

  • 70% и више

  • Тотално је изгубила свако поверење од целог света


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ODIN_TOR

Zainteresovan član
Poruka
280
Ајмо мало конкретно о истинитости статуса Србије и Њеног кредибилитета у свету.

Шта мислите, колико је поверење света према Србији, како Запада, тако и Русије, Истока?

Да ли Србија има и један аргумет да би јој веровали у вези било какве економско политичке ситуације?


Прокометаришите разлоге вашег мишљења...
 
Poslednja izmena:
Mislim da je Srbija generalno još uvek loš dečko u svetu. Ova vlada i možda Tadićeva su to popravili u smislu da je Srbija sad poslušni dečko, koga treba maziti po glavi kad nešto posluša i obrnuto davati mu packe kad neće. Ali generalno, mislim da nas niko u svetu još uvek ne doživljava ozbiljno i sa poštovanjem. To što pričaju Vučić i ekpipa, pričaju jer su možda njima napunili glavu, a stvarno stanje stvari je ovako
 
Mislim da je Srbija generalno još uvek loš dečko u svetu. Ova vlada i možda Tadićeva su to popravili u smislu da je Srbija sad poslušni dečko, koga treba maziti po glavi kad nešto posluša i obrnuto davati mu packe kad neće. Ali generalno, mislim da nas niko u svetu još uvek ne doživljava ozbiljno i sa poštovanjem. To što pričaju Vučić i ekpipa, pričaju jer su možda njima napunili glavu, a stvarno stanje stvari je ovako

da se ne ponavljam isto mislim
 
Ајмо мало конкретно о истинитости статуса Србије и Њеног кредибилитета у свету.

Шта мислите, колико је поверење света према Србији, како Запада, тако и Русије, Истока?

Да ли Србија има и један аргумет да би јој веровали у вези било какве економско политичке ситуације?


Прокометаришите разлоге вашег мишљења...

Srbija nema kredibilitet jer su ljudi koji vode unazad skoro 30 godina potpuni nonsensi i za istok i za zapad.
Druga stvar, u Srbiji je na snazi verovanje i delanje u korist prava po rođenju, a ne prava po stečenom većem znanju.
 

Back
Top