Povratak Technics-a

au covece koliko su pale cene ja rasprodah sve zivo samo mi skupljalo prasinu,dek platio 700 maraka pazi kad izvukoh 50e,zvucnike 400 marona,dobih 60e,sve se svodi na komp i mp3 playere prosto mi skrnavljenje na dobrom ozvucenju slusati izguzvan kompresovan zvuk
 
au covece koliko su pale cene ja rasprodah sve zivo samo mi skupljalo prasinu,dek platio 700 maraka pazi kad izvukoh 50e,zvucnike 400 marona,dobih 60e,sve se svodi na komp i mp3 playere prosto mi skrnavljenje na dobrom ozvucenju slusati izguzvan kompresovan zvuk

Dzordzi,ako hoces da opet nakupujes technics opremu,imas skoro sve subotom na bubanj potoku.Imas risivere serije SA-DX za 50-100e,imas cd plejere po 10-20e...
Kupuj brate dok ima :ok:
 
u tek tamo sta valjaju a sve preprodavci sa kupujem prodajem pokupe sta valja,mnogo su teski to trgovci tezi od nas biciklista:lol:prodadoh bose am5 pazi od kad znam za sebe planiram da ih uzmem i stajase mi oko pola godine gajbi da ih nisam ni probao,onda mozes da zamislis gde mi se zivot okrenuo od muzike sam ziveo pola zivota

- - - - - - - - - -

imali su dekove i iako mi se nisu dojmili i kvarili se opet su isle te serije 965,765,i u svim kaficima cd playeri su se bolje pokazali,manje su od sonyja preskakali ako se malo cukne,i jeftiniji su bili
 
osim nepoderivih gramofona SL serije ia par modela zvučnika šta su još imali dobro?

u tek tamo sta valjaju a sve preprodavci sa kupujem prodajem pokupe sta valja,mnogo su teski to trgovci tezi od nas biciklista:lol:prodadoh bose am5 pazi od kad znam za sebe planiram da ih uzmem i stajase mi oko pola godine gajbi da ih nisam ni probao,onda mozes da zamislis gde mi se zivot okrenuo od muzike sam ziveo pola zivota

- - - - - - - - - -

imali su dekove i iako mi se nisu dojmili i kvarili se opet su isle te serije 965,765,i u svim kaficima cd playeri su se bolje pokazali,manje su od sonyja preskakali ako se malo cukne,i jeftiniji su bili

Imali su brutalne baseve,narocito u bi-wiring konfiguracijama mini sistema,njihovi laseri se ugradjuju i dan danas u harman&kardon,Njihov legendarni dek RSB 905 ima u sebi čip koji se moze zameniti čipom iz danasnjih racunara,i dobija se zvuk...ludnica.
 
technics-will-relaunch-in-2015-1.jpg
 
osim nepoderivih gramofona SL serije ia par modela zvučnika šta su još imali dobro?

Za Srbiju je Technics pojam, za ostatak sveta nista posebno. Kada kazem ljudima da imama Harman Kardon AV risiver u 90% slucajeva pitaju "Koja ti je to firma" Da ne pricam kakav blago teleci pogled dobijem kada kazem koje zvucnike imam.

Sad sam se setio scene iz Gone in 60 seconds


Postoje dzudze i postoje poznavaoci.
 
Imam harman kardon risiver,dva cd plejera,jedan dvd plejer sa sarzerom za 5 diska,nista specijalno :)
Sansui je,ako cemo po zvuku,uz marantz i krell daleko ispred svih.Harman kardon dozivljavam kao obicnu komercijalu.

Ne kazem da je Harman neko cudo ali je bolji od Technics-a. Mada po mom misljenju za kvalitet zvuka zvucne kutije su podjednako ako ne i vise bitne od pojacala. Kada sam kupovao lomio sam se izmedju Mission i Monitor audio kutija. Prelomio sam na Monitor audio zato sto ima ostriji/cistiji zvuk.
 
Ne kazem da je Harman neko cudo ali je bolji od Technics-a. Mada po mom misljenju za kvalitet zvuka zvucne kutije su podjednako ako ne i vise bitne od pojacala. Kada sam kupovao lomio sam se izmedju Mission i Monitor audio kutija. Prelomio sam na Monitor audio zato sto ima ostriji/cistiji zvuk.

Ma ok je,ja se samo radujem sto se opet proizvodi brend koji volim oduvek.
 

Back
Top