Da li je čovek lud ako dolazi na Forum?

Da li je lud, psihički poremečen onaj ko dolazi na Forum?

  • DA

  • NE

  • Nije lud, a nije ni normalan


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ODIN_TOR

Zainteresovan član
Poruka
280
Čitajući pojedine Teme i postove, mnogih koji dolaze na ovaj Forum,

i hvatajuči konkretnu diskusiju, kao i ono između redova, direktne reči, kao i one između redova, gde pojedini smatraju da nisu normalni oni koji dolaze na Forum, pišu, bilo da je u pitanju šala, ozbiljne teme...

Šta mislite, da li smo večina ludi?
 
Poslednja izmena:
Čitajući pojedine Teme i postove, mnogih koji dolaze na ovaj Forum,

i hvatajuči konkretnu diskusiju, kao i ono između redova, direktne reči, kao i one između redova, gde pojedini smatraju da nisu normalni oni koji dolaze na Forum, pišu, bilo da je u pitanju šala, ozbiljne teme...

Šta mislite, da li smo večina ludi?


jedino smatram ludima one (ugl sredovecne zemsturace) koje postuju po 200 postova na dan na pdf FORUMSKE IGRE BEZ GRANICA
 
teško da ima ludih,ali koliko sam ja analizira ovdje obitava masu depresivnih ljudi...
isto tako,mnogi su razvili bolest zavisnosti od foruma,plus neko nezadovoljstvo u životu..ja sam isto jedan od njih..:rumenko:,i baš sam dosta razmišlja,imao sam par ovisnosti,još su mi ostale cigare i ovaj forum..
forum i uopšte inetrnet lako izazove ovisnost..što se mene tiče odlučio sam da se otarasim bar ovog zla ako ništa drugo,i to od večeras..
nadam se da ću izdržati bar par mjeseci...:rumenko:
i dobro da si otvorio temu,puno sam je mota u glavi danas,a mrzi me da otvaram često temice...
 
Otkud znaš da su sredovečne?
Otkud znaš da za takvo postovanje ne dobijaju novac?
Otkud znaš da te ne prave ludim?

e upravo to sam i ja pomislio na početku mog forumskog putovanja..međutim kako je vrijeme prolazilo to mi je isparilo lagano iz glave gledajući sebe kako postajem jedan od njih lagano..:lol:

- - - - - - - - - -

mislim što je ovisnost postajala jača,tako sve manje vjerujem u to..
mada ima par nikova koji su plaćeni vjerovatno
 
i evo opet piskaram yeba me biiip da me yeba...:dash:
OVISNOST PROKLETA

- - - - - - - - - -

Mislim da je preterana tvrdnja da je lud.
Ali, da nije sasvim čist, to stoji !
Evo, ja na primer....
Čim ustanem, stavlja se kafa i odmah seda za laptop.
I otvara Forum....
I tako redovno.
'El to normalno ?
Naravno da nije ....!

za tebe ima nade,ti si bar toga svjestan,za razliku od možda 90% ljudi ovdje..
 
Pravi ovisnik (ludak) ovde je već oko 7h ujutru, dok pije prvu kafu i odlepljuje kapke. :kafa:

Uf, onda sam pogrešno glasao, za ne, a ustao sam u 8h, i pijem kafu. Čim sam je skuvao, ukljucio sam se ovde.

- - - - - - - - - -

Ovo je oaza zdravlja u porodjenju sa fejsbukom.

Sve zavisi kako se gde postaviš. Kako gde pristupiš, iz kojih pobuda.

- - - - - - - - - -

tako sam i ja lagao sam sebe,nemoj to da radiš...ovo nikako nije normalno,svi mi koji često pišemo smo razvili bolest zavisnosti..:mazipsa:
ili te možda neko plaća pa zato ovako pričaš..:think:

Čovek laže sebe onda kada sam sebe ubeđuje u nešto da neče, a radi to.

Prema tome, ako opušteno pristupaš materiji, ona se usklađuje sa životom na pozitivan način.

- - - - - - - - - -

e upravo to sam i ja pomislio na početku mog forumskog putovanja..međutim kako je vrijeme prolazilo to mi je isparilo lagano iz glave gledajući sebe kako postajem jedan od njih lagano..:lol:

- - - - - - - - - -

mislim što je ovisnost postajala jača,tako sve manje vjerujem u to..
mada ima par nikova koji su plaćeni vjerovatno

Uporedi sva svoja saznanja koja imaš sada, sa onima od pre no si i čuo za internet.

- - - - - - - - - -

ko ima organizovan zivot, srecnu vezu, zdrav brak, posao i sl. i opet danonocno visi na forumu taj je lud 100% :ceka:

a mi ostali kojima bilo sta od toga fali :think: ... pa onako, sta znam, moramo i mi negdje da se zabavimo :ceka:

To važi samo za žene.

Vi slobodne bi trebale malo da poradite po pitanju odnosa sa muškarcima.
 
Mislim da tim ljudima nesto fali u zivotu pre nego da su "nenormalni".

Neko je povucena, zatvorena osoba, fali mu druzenja, komunikacije, eto tu je Forum.
Neko bi da prica o filozofiji, a nema sa kim u svom okruzenju tu je Forum.

I po necijoj definiciji normalnosti i to moze biti "nenormalno" mada meni nije, svi smo razlicite osobe, sa razlicitim potreama i zeljama, i nadoknadjujemo te potrebe na jedan ili drugi

Meni su ludi jedino ono sto zapene kada diskutuju, sto ne postoju druge kao osobe, vredjaju. Tu se vide njihove bubice, frustracije, nesigurnosti koje lece. Daleko da smo mi drugi savrseni, ali eto, bar se ne istresamo nad drugima.
 
jedino smatram ludima one (ugl sredovecne zemsturace) koje postuju po 200 postova na dan na pdf FORUMSKE IGRE BEZ GRANICA

Suština je da na ovaj Forum haraju žene koje su ovde 10 i više godina, koje su ranije iz materijalnih i sexualnih interesa koristile sve mogučnosti, a kako zadnje vreme niko ih ne ebe, zagorele, luduju i napadaju sve redom praveći svakog ludim...

- - - - - - - - - -

Mislim da tim ljudima nesto fali u zivotu pre nego da su "nenormalni".

Neko je povucena, zatvorena osoba, fali mu druzenja, komunikacije, eto tu je Forum.
Neko bi da prica o filozofiji, a nema sa kim u svom okruzenju tu je Forum.

I po necijoj definiciji normalnosti i to moze biti "nenormalno" mada meni nije, svi smo razlicite osobe, sa razlicitim potreama i zeljama, i nadoknadjujemo te potrebe na jedan ili drugi

Meni su ludi jedino ono sto zapene kada diskutuju, sto ne postoju druge kao osobe, vredjaju. Tu se vide njihove bubice, frustracije, nesigurnosti koje lece. Daleko da smo mi drugi savrseni, ali eto, bar se ne istresamo nad drugima.

Uzmimo u obzir da je ceo svet orijentisan u svemu na informatiku, internet...

Danas neče niko sa nikim kao ranije, da sedne i popriča ljudski, u reali, osim ako nema nekog konkretnog materijalnog interesa.

Komšije se gotovo ne poznaju danas!
I stare komšije se više nedruže.

Prema tome, ovo je jedno od bitnih razloga sve večeg broja korisnika Foruma, društvenih mreža, i sve dužeg ostajanja za računarom...
 
Čitajući pojedine Teme i postove, mnogih koji dolaze na ovaj Forum,

i hvatajuči konkretnu diskusiju, kao i ono između redova, direktne reči, kao i one između redova, gde pojedini smatraju da nisu normalni oni koji dolaze na Forum, pišu, bilo da je u pitanju šala, ozbiljne teme...

Šta mislite, da li smo večina ludi?

E moj Nordijče, ludilo ti je kompleksan pojam...ali da smo svi pomalo na tom putu, nije daleko od istine.

U svakom slučaju, još uvijek imam razloga da se tješim, kad malo prolistam forum....:lol:
 
Poslednja izmena:
Čitajući pojedine Teme i postove, mnogih koji dolaze na ovaj Forum,

i hvatajuči konkretnu diskusiju, kao i ono između redova, direktne reči, kao i one između redova, gde pojedini smatraju da nisu normalni oni koji dolaze na Forum, pišu, bilo da je u pitanju šala, ozbiljne teme...

Šta mislite, da li smo večina ludi?

Ne, ali kao i u životu ima raznih ludaka. Ne treba ni u životu biti stalno ozbiljan, ali ne treba preterivati ni u šali ni u ozbiljnosti pa tako i na forumu.

Mislim da postajemo pravi ludaci kada izgubimo neko zadovoljstvo dolaženja na forum, a ipak nastavimo da dolazimo. Dok god to nije tako, sve je ok
 

Back
Top