NOVI PROZNI KONKURS NA TEMU ... ASOCIJACIJE (rok: 17. februar)

Poruka
51.038
Ovog puta ću zadati temu na drugačiji način. Dobićete sliku na osnovu koje ćete ispričati priču. Dakle, tematika vaše priče zavisi od vašeg doživljaja slike.

Priča ne sme biti duža od 5000 karaktera (sa razmacima). Obavezno joj dajte naslov.
Da vas podsetim kako se izračunava broj karaktera: u Word-u kliknete na Review a zatim na Word Count.

Rok za slanje priča je 17. februar, utorak, do 21h. Priče šaljete meni, preko privatne poruke.

SLIKA (klik za uvećanje):
dream.jpg


- - - - - - - - - -

Dozvolite mašti da poleti.;)
 

Prilozi

  • erotika.jpg
    erotika.jpg
    17,4 KB · Pregleda: 3
Ovog puta ću zadati temu na drugačiji način. Dobićete sliku na osnovu koje ćete ispričati priču. Dakle, tematika vaše priče zavisi od vašeg doživljaja slike.

Priča ne sme biti duža od 5000 karaktera (sa razmacima). Obavezno joj dajte naslov.
Da vas podsetim kako se izračunava broj karaktera: u Word-u kliknete na Review a zatim na Word Count.

Rok za slanje priča je 17. februar, utorak, do 21h. Priče šaljete meni, preko privatne poruke.

SLIKA (klik za uvećanje):
Pogledajte prilog 346642

- - - - - - - - - -

Dozvolite mašti da poleti.;)

zanimljivo, gledajući u sliku prva asocijacija mi je da unutar tih prostorija mora da postoje još jedna vrata između tih prostorija i da su ta vrata stalno otvorena kako bi se snovi pretvorili u realnost i obrnuto. verovatno će u tom pravcu ići i moja priča.
 

Back
Top