Kad sex umre

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Nekovece sjedim sa kolegicom, pijuckamo picence i tako...krene prica o vezi, odnosu itd.
Izmedjuostalog ona rece da kad izmedju dvoje sex umre, tu i ljubav prestaje.
Ja je upitah a sta je sa svim onim nepokretnim ljudima djelimicno ili totalno i njihovim partnerima koji ostaju uz njih?
Na to sam dobio odgovor da ostaju uz njih iz sazaljenja i da kad tad ta druga, zdrava osoba, nadje nekoga za taj, tjelesni vid potreba.


Ima li istine u tome i kako biste se vi ponasali u takvoj (ne daj Boze) situaciji?
 
pa i nepokretnima se diže valjda?
a sto se tiče gimnastike izmislili bismo nešto :D
ljubav je večna, ako je ikada bilo :heart:

To je bio i moj argument ali je onda zvucala jako uvjereno u ono sto prica.

- - - - - - - - - -

zasto koristi?
mozda njega voli.
a drugog taslaci.
.:p

To mi i ona rece...ali, ipak...jeli ti mislis da bi ti mogla tako ziviti?

- - - - - - - - - -

Seks nikada ne umire.

I ja sam mislio da umire dok sam bio mlad.

Ima ljudi Blajbi, koji jednostavno pocnu osjecati zasicenost (zapadna emancipovana omladina) i jednostavno nema zivaca niti zeli investirati u rad na vezi te odmah gase status.
 
To je bio i moj argument ali je onda zvucala jako uvjereno u ono sto prica.

- - - - - - - - - -



To mi i ona rece...ali, ipak...jeli ti mislis da bi ti mogla tako ziviti?

- - - - - - - - - -



Ima ljudi Blajbi, koji jednostavno pocnu osjecati zasicenost (zapadna emancipovana omladina) i jednostavno nema zivaca niti zeli investirati u rad na vezi te odmah gase status.
mogla bih, ako sam se tako dogovorila sam njim. negde kontam da bi i mukarac koji ne trajno hendikepiran, morao biti razuman i ne zahtevati od zene vernost 100%
ljubav i sex jesu lepa kombinacija, ali nisu i ne moraju nuzno biti povezani.
tj, mozes da volis jednog, a da imas sex sa drugim muskracem.
 
Nekovece sjedim sa kolegicom, pijuckamo picence i tako...krene prica o vezi, odnosu itd.
Izmedjuostalog ona rece da kad izmedju dvoje sex umre, tu i ljubav prestaje.
Ja je upitah a sta je sa svim onim nepokretnim ljudima djelimicno ili totalno i njihovim partnerima koji ostaju uz njih?
Na to sam dobio odgovor da ostaju uz njih iz sazaljenja i da kad tad ta druga, zdrava osoba, nadje nekoga za taj, tjelesni vid potreba.


Ima li istine u tome i kako biste se vi ponasali u takvoj (ne daj Boze) situaciji?

covek valjda jedino ne moze bez vazduha, hrane , vode i naravno segza :mrgreen:
 
mogla bih, ako sam se tako dogovorila sam njim. negde kontam da bi i mukarac koji ne trajno hendikepiran, morao biti razuman i ne zahtevati od zene vernost 100%
ljubav i sex jesu lepa kombinacija, ali nisu i ne moraju nuzno biti povezani.
tj, mozes da volis jednog, a da imas sex sa drugim muskracem.
U mom sistemu vrednosti nijedna od te dve varijante ne bi bila prihvatljiva. Niti bih želeo da budem sa ženom koju ne mogu da zadovoljim; ona bi me kao volela a trpala se ta trane, niti bih pristao da krešem drugu dok volim ženu sa kojom sam.
 
U mom sistemu vrednosti nijedna od te dve varijante ne bi bila prihvatljiva. Niti bih želeo da budem sa ženom koju ne mogu da zadovoljim; ona bi me kao volela a trpala se ta trane, niti bih pristao da krešem drugu dok volim ženu sa kojom sam.
i to je u redu, tvoj izbor. pa osim sto ne bi imao sex, ne bi imao ni nekog da sam njim pricas, i delis zivot.
sex je banalan, i sasvim beznacajan.
ljubav je nesto drugo.
 
mogla bih, ako sam se tako dogovorila sam njim. negde kontam da bi i mukarac koji ne trajno hendikepiran, morao biti razuman i ne zahtevati od zene vernost 100%
ljubav i sex jesu lepa kombinacija, ali nisu i ne moraju nuzno biti povezani.
tj, mozes da volis jednog, a da imas sex sa drugim muskracem.

Ja, sto kaze Julian, ne bih mogao ziviti sa cinjenicom da se mozda tako nesto desava.
Mislim da bi me to ubilo prije vremena.

Polazim od sebe i mislim da bi bilo tesko ali da ne bih mogao varati, a ni ostaviti.

- - - - - - - - - -

pa ako se ljubav ne manifestuje na odredjeni nacin ne znaci da je umrla
samo smo povezali ljubav i seks na neprirodan nacin

Mislis da evoluira na odredjen nacin. Da se pretvori u nesto drugo?
Ja sam razmisljao o tome i mislim da ima smisla.

Da li se mogu uporediti ljubavno odnosi izmedju 20- godisnjaka i ljudi nakon 20 godina braka?

- - - - - - - - - -

covek valjda jedino ne moze bez vazduha, hrane , vode i naravno segza :mrgreen:

Jes vala...samozadovoljavanje ne dolazi u obzir :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Тешко веза опстаје ако нема секса.

Moze malo blize obrazlozenje?
 
Ja, sto kaze Julian, ne bih mogao ziviti sa cinjenicom da se mozda tako nesto desava.
Mislim da bi me to ubilo prije vremena.

Polazim od sebe i mislim da bi bilo tesko ali da ne bih mogao varati, a ni ostaviti.
moze se ziveti i bez sexa, i to sasvim normalno. vazno je da se ljudi saglase, ovako ili onako, u skladu sa sobom.
ja ne volim laz i foliranje. sve sto je iskreno i saglasno mi je ok.
 
mogla bih, ako sam se tako dogovorila sam njim. negde kontam da bi i mukarac koji ne trajno hendikepiran, morao biti razuman i ne zahtevati od zene vernost 100%
ljubav i sex jesu lepa kombinacija, ali nisu i ne moraju nuzno biti povezani.
tj, mozes da volis jednog, a da imas sex sa drugim muskracem.

To mogu samo muskarci.
 

Back
Top