Rejting politickih stranaka

mangup11

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
160
Sta mislite koliki je pravi rejting partija u Srbiji??

Da li iko vise veruje u ove ankete po kojima SNS idalje ima 50 odsto . . .


Evo ja cu dati neko svoje misljenje

SNS i ostalih 20 stranaka koje su sa njima u koaliciji(Ljajic,Vulin,Vuk Draskovic.....)-oko 30
SRS-izmedju 20 i 25
SPS-PUPS-JS-oko 8,9
DS-oko 8,9
DSS-DVERI-oko 5,6
TADIC-oko 5
Ostalo ispod cenzusa sigurno

Znaci ovo je moje misljenje !

E sad posto svi znamo da je vlada smanjila plate i penzije i da se u 2014 nije zivelo bolje kao sto je Vucic obecao 2012 100 POSTO je sigurno da je ogroman broj ljudi razocaran u vlast

Dovoljno je pogledati na svim sajtovima koliko je vise negativnih nego pozitivnih komentara na rad vlade uprkos botovskom delovanju

Takodje vidim u svom okruzenju da je puno vise njih protiv SNS i SPS nego onih koji ih podrzavaju


Postao je previse ocigledno koliko su sve ankete koje imamo prilike da vidimo neistinite,NEREALNE i po svemu sudeci narucene

POSTOJI LI NEKA OBJEKTVINA ANKETA KOJA NIJE NARUCENA URADJENA U PROTEKLIH PAR MESECI?
AKO NEKO IMA LINK? Posto ja nisam uspeo da nadjem ;)


I kada ocekujete izbore u Srbiji ???
 
Poslednja izmena:
Takvo je misljenje bilo i pre izbora prosle godine, te Vucic namesta ankete, te Vucic laze....
Posle izbora dss, dveri, srs ispod cenzusa...
Posto dveri vise nisu mogli da se vade da se pokradeni, onda su pocli da pricaju da je narod izbrao Nato vladu ( valjda je i Nato narod).
Tako sada da budu izbori Vucic opet pobedjuje.
 
Sta mislite koliki je pravi rejting partija u Srbiji??

Da li iko vise veruje u ove ankete po kojima SNS idalje ima 50 odsto . . .


Evo ja cu dati neko svoje misljenje

SNS i ostalih 20 stranaka koje su sa njima u koaliciji(Ljajic,Vulin,Vuk Draskovic.....)-oko 30
SRS-izmedju 20 i 25
SPS-PUPS-JS-oko 8,9
DS-oko 8,9
DSS-DVERI-oko 5,6
TADIC-oko 5
Ostalo ispod cenzusa sigurno

Znaci ovo je moje misljenje !

E sad posto svi znamo da je vlada smanjila plate i penzije i da se u 2014 nije zivelo bolje kao sto je Vucic obecao 2012 100 POSTO je sigurno da je ogroman broj ljudi razocaran u vlast

Dovoljno je pogledati na svim sajtovima koliko je vise negativnih nego pozitivnih komentara na rad vlade uprkos botovskom delovanju

Takodje vidim u svom okruzenju da je puno vise njih protiv SNS i SPS nego onih koji ih podrzavaju


Postao je previse ocigledno koliko su sve ankete koje imamo prilike da vidimo neistinite,NEREALNE i po svemu sudeci narucene

POSTOJI LI NEKA OBJEKTVINA ANKETA KOJA NIJE NARUCENA URADJENA U PROTEKLIH PAR MESECI?
AKO NEKO IMA LINK? Posto ja nisam uspeo da nadjem ;)


I kada ocekujete izbore u Srbiji ???
:rotf:
Ovo su tvoje zelje.
Je li sad i mi ostali treba da napisemo svoje zelje?

Ne ocekujem izbore pre vremena.
 
Takvo je misljenje bilo i pre izbora prosle godine, te Vucic namesta ankete, te Vucic laze....
Posle izbora dss, dveri, srs ispod cenzusa...
Posto dveri vise nisu mogli da se vade da se pokradeni, onda su pocli da pricaju da je narod izbrao Nato vladu ( valjda je i Nato narod).
Tako sada da budu izbori Vucic opet pobedjuje.

Ne sumnjam da pobedjuje ali da li pobedjuje sa 30 ili 50 procenata to je pitanje

I slozices se da je sada mnogo veci broj razocaranih nego pre godinu dana

Imaj na umu da je SNS dobio minimum 10 posto zbog hapsenja Miskovica. A je li osudjen Miskovic? Kolko je proveo u zatvoru

- - - - - - - - - -

:rotf:
Ovo su tvoje zelje.
Je li sad i mi ostali treba da napisemo svoje zelje?

Pa ti napisi svoje zelje
A cinjenica je da uprkos cenzuri radikali su svakim danom sve jaci,to ce se pokazati i na izborima
 
Ne sumnjam da pobedjuje ali da li pobedjuje sa 30 ili 50 procenata to je pitanje

I slozices se da je sada mnogo veci broj razocaranih nego pre godinu dana

Imaj na umu da je SNS dobio minimum 10 posto zbog hapsenja Miskovica. A je li osudjen Miskovic? Kolko je proveo u zatvoru

- - - - - - - - - -



Pa ti napisi svoje zelje
A cinjenica je da uprkos cenzuri radikali su svakim danom sve jaci,to ce se pokazati i na izborima

...da ce sledeceg puta mozda preci cenzus.
Mada, meni su oni isti, radikali sa i bez bedza.
 
Sta mislite koliki je pravi rejting partija u Srbiji??

Da li iko vise veruje u ove ankete po kojima SNS idalje ima 50 odsto . . .


Evo ja cu dati neko svoje misljenje

SNS i ostalih 20 stranaka koje su sa njima u koaliciji(Ljajic,Vulin,Vuk Draskovic.....)-oko 30
SRS-izmedju 20 i 25
SPS-PUPS-JS-oko 8,9
DS-oko 8,9
DSS-DVERI-oko 5,6
TADIC-oko 5
Ostalo ispod cenzusa sigurno

Znaci ovo je moje misljenje !

E sad posto svi znamo da je vlada smanjila plate i penzije i da se u 2014 nije zivelo bolje kao sto je Vucic obecao 2012 100 POSTO je sigurno da je ogroman broj ljudi razocaran u vlast

Dovoljno je pogledati na svim sajtovima koliko je vise negativnih nego pozitivnih komentara na rad vlade uprkos botovskom delovanju

Takodje vidim u svom okruzenju da je puno vise njih protiv SNS i SPS nego onih koji ih podrzavaju


Postao je previse ocigledno koliko su sve ankete koje imamo prilike da vidimo neistinite,NEREALNE i po svemu sudeci narucene

POSTOJI LI NEKA OBJEKTVINA ANKETA KOJA NIJE NARUCENA URADJENA U PROTEKLIH PAR MESECI?
AKO NEKO IMA LINK? Posto ja nisam uspeo da nadjem ;)


I kada ocekujete izbore u Srbiji ???

Nisi naveo od koliko izašlih birača. Jer nije isto kao kada izađe 30% glasača (odnosno 100% članova navedenih partija) i recimo 70% glasača.
 
СНС - 46
СПС - 13
ДС - 7
СДС - 2
ДСС - 0
ДВЕРИ - 4
ДЈБ - 3
СРС - 5

У преосталих 20 су остали, мањине и део неопредељених који би изашли на гласање али тренутно нису сигурни коју би опцију подржали.
 
...da ce sledeceg puta mozda preci cenzus.
Mada, meni su oni isti, radikali sa i bez bedza.

Pa ti onda veze nemas sa politikom,sns i srs su suste suprotnosti
A to sto DS I SNS koji sprovode istu politiku imaju taktiku da DS i svi ostali EU fanatici koji su satro opozicija poistovecuju sns sa radikalima to je nesto drugo
Kao vamo optuzuju Vucica i vredjaju bivsi radikal kao radikal je nesto najgore,kao to je nesto normalno u svesti naroda da je to fuj
A taj isti Milosevic na koga svi pljuju...pa je njegov SPS in i u modi

Znaci vise......

SRS je institucija za sve kvislinge ( SNS,DS,Tadic,Sanda...)

- - - - - - - - - -

Nisi naveo od koliko izašlih birača. Jer nije isto kao kada izađe 30% glasača (odnosno 100% članova navedenih partija) i recimo 70% glasača.

60 odsto biraca
 
Pa ti onda veze nemas sa politikom,sns i srs su suste suprotnosti
A to sto DS I SNS koji sprovode istu politiku imaju taktiku da DS i svi ostali EU fanatici koji su satro opozicija poistovecuju sns sa radikalima to je nesto drugo
Kao vamo optuzuju Vucica i vredjaju bivsi radikal kao radikal je nesto najgore,kao to je nesto normalno u svesti naroda da je to fuj
A taj isti Milosevic na koga svi pljuju...pa je njegov SPS in i u modi

Znaci vise......

SRS je institucija za sve kvislinge ( SNS,DS,Tadic,Sanda...)

- - - - - - - - - -



60 odsto biraca

Ne bih rekla da ja nemam veze, ali kako ti kazes :lol:
 
Pa ti onda veze nemas sa politikom,sns i srs su suste suprotnosti A to sto DS I SNS koji sprovode istu politiku imaju taktiku da DS i svi ostali EU fanatici koji su satro opozicija poistovecuju sns sa radikalima to je nesto drugo
Kao vamo optuzuju Vucica i vredjaju bivsi radikal kao radikal je nesto najgore,kao to je nesto normalno u svesti naroda da je to fuj
A taj isti Milosevic na koga svi pljuju...pa je njegov SPS in i u modi

Znaci vise......

SRS je institucija za sve kvislinge ( SNS,DS,Tadic,Sanda...)

- - - - - - - - - -



60 odsto biraca

Чудо једно како су СРС и СНС суште супротности а огроман проценат некадашњих СРС бирача су дали и још увек дају подршку СНС-у. (осим на Крсти, наравно)
 
Чудо једно како су СРС и СНС суште супротности а огроман проценат некадашњих СРС бирача су дали и још увек дају подршку СНС-у. (осим на Крсти, наравно)

Ma ne, Ne razumes.
Glasaci SNS-a su marsovci, nisu bivsi simpatizeri radikala.

- - - - - - - - - -

Pa hajde baci neki argument

O kakvoj suprotnosti ti pricas? Ne razumem za sta treba argument, kad su SNS-ovci do juce bili radikali?
Mislis, sinulo im nesto naprasno?
Ideologija je nebitna, samo trenutna korist.
 
Чудо једно како су СРС и СНС суште супротности а огроман проценат некадашњих СРС бирача су дали и још увек дају подршку СНС-у. (осим на Крсти, наравно)

Pa jeste zato sto su Nikolic i Vucic od 2003 do 2008 vodili stranku a Seselj bio u Hagu
Narod se navikao na ovu dvojicu a kada su se odvojili Nikolic je to predstavio kao njegov licni sukob sa Seseljom
Prvih par godina SNS je govorio skroz drugacije nego kad je dosao na vlast

Od 2008 do 12 su zagovarali politiku slicnu Kostunicinoj pa cak i vise patriotsku

A od kad su dosli na vlast politika im se ne razlikuje od Cede Jovanovica i od stavova Natase Kandic


I ne zaboravi da su oni glasali za njih na prethonih dvoje izbora dok SESELJ NIJE BIO TU

A sada kad se vratio sigurno je da nece biti isti odnos snaga

- - - - - - - - - -

Ma ne, Ne razumes.
Glasaci SNS-a su marsovci, nisu bivsi simpatizeri radikala.

- - - - - - - - - -



O kakvoj suprotnosti ti pricas? Ne razumem za sta treba argument, kad su SNS-ovci do juce bili radikali?
Mislis, sinulo im nesto naprasno?
Ideologija je nebitna, samo trenutna korist.

Seselj je zrtvovao 12 godina zivota zbog ideologije

SRS jedini i ima ideologiju koja se ne menja od osnivanja stranke ! Naravno prilagodjava se trenutnim situacijama ali je ideologija uvek ista

SNS DS i ostale stranke nemaju ideologije i samo su skupovi licnih interesa koje finansira zapad da uniste srpski narod

Pricam o toj suprotnosti da su IZDALI .

Nije im nista sinulo nego su im dali pare ovi sa zapada,isprali mozak i ko zna sta
 
Uopste NIJE BITNO koliko SADA neka stranka ili politicar ima podrsku od gradjana!

Bitno je onda kada su IZBORI.

Znam neke predsednike drzava koji su na sredini mandata imali sam 7% podrske javnosti, ali su na reizboru ipak pobedili !

Znaci, takve ankete NISTA NE POKAZUJU.
 
Seselj je zrtvovao 12 godina zivota zbog ideologije

SRS jedini i ima ideologiju koja se ne menja od osnivanja stranke ! Naravno prilagodjava se trenutnim situacijama ali je ideologija uvek ista

SNS DS i ostale stranke nemaju ideologije i samo su skupovi licnih interesa koje finansira zapad da uniste srpski narod

Pricam o toj suprotnosti da su IZDALI .

Nije im nista sinulo nego su im dali pare ovi sa zapada,isprali mozak i ko zna sta

To je tvoje misljenje.
Moje je sasvim drugacije.
Zrtvovao se iz svoje gluposti i volje.

DS i SRS su proslost.
Ko ce biti pogodan igrac posle naprednjaka, ne znam, ali sam ubedjena da ovi nece.
 
Necemo.
Ali to je godinama bilo jedno telo.
Ne mislim samo na njih. Ko god dodje na vlast promeni plocu i igra kako drugi sviraju.
Izbori u Srbiji su farsa.

Vidiš Maro .... Jedno telo, a dve (tri.... 33 .... duše)
Bili nokat i meso, kumovi (ej bre) ....
A sad ???
Ko bi ikad pomislio da AV može preko noći tako da se "premeni" , a vidiš - može ....
ToNi je u celoj priči iskorišćen kao trojanski konj ...
Primio se, jadan, zagrizo drčan,
i sad shvatio,
ali kasno .....
Progutali ga drčniji "ko baba ratluk" ....
Jedino mu preostaje Dragičina fondacija koja će se ugasiti onog trenutka kad više ne bude vršio funkciju PreCednika i to je i njemu jasno ....
 
Vidiš Maro .... Jedno telo, a dve (tri.... 33 .... duše)
Bili nokat i meso, kumovi (ej bre) ....
A sad ???
Ko bi ikad pomislio da AV može preko noći tako da se "premeni" , a vidiš - može ....
ToNi je u celoj priči iskorišćen kao trojanski konj ...
Primio se, jadan, zagrizo drčan,
i sad shvatio,
ali kasno .....
Progutali ga drčniji "ko baba ratluk" ....
Jedino mu preostaje Dragičina fondacija koja će se ugasiti onog trenutka kad više ne bude vršio funkciju PreCednika i to je i njemu jasno ....

To je sve tacno, ali ja ne vidim kako je bilo ko, a narocito Nikolic, stetio.
Predsednik 5 godina, uz sve pare i privilegije. Mislis da ga je briga sto nece biti drugog mandata?
 
Evo vam rezultata ankete:

SNS 40-45
DS 8-10
SPS 12-14
DSS 4
NDS (Tadić) 3
SRS 4-6

s tim da je kod radikala od značaja da se naglasi "Šešeljeva stranka", a ne SRS.

Onih koji se negativno izražavaju o vučiću je 30 %, što je porast. Onih koji o njemu imaju pozitivno mišljenje je 50%.
 
Da li iko vise veruje u ove ankete po kojima SNS idalje ima 50 odsto . . .

Verujem,samo pogledam svoju okolinu i dalje je veliki broj budala koji veruju i koji se kunu u Vucica.
Kada ih upitam koji je uspeh vlade sns, u 80 % slucajeva odgovor je uhapsili su Miskovica....:dash:Iako je ovaj na slobodi i nikad nece biti osudjen.
Ovih 20%tvrdi da se zivi bolje,da hoce u EU,resenje pitanja Kosova.Kada im kazem da su plate manje a sve je poskupelo,da ce u EU da budu clanica 3 lige i gradjani 5 reda,da Kosovo ima svoje pasose,proglasise me budalom.
 
Evo vam rezultata ankete:

SNS 40-45
DS 8-10
SPS 12-14
DSS 4
NDS (Tadić) 3
SRS 4-6

s tim da je kod radikala od značaja da se naglasi "Šešeljeva stranka", a ne SRS.

Onih koji se negativno izražavaju o vučiću je 30 %, što je porast. Onih koji o njemu imaju pozitivno mišljenje je 50%.

Jel ovo tvoje misljenje ili si procitao negde

- - - - - - - - - -

Verujem,samo pogledam svoju okolinu i dalje je veliki broj budala koji veruju i koji se kunu u Vucica.
Kada ih upitam koji je uspeh vlade sns, u 80 % slucajeva odgovor je uhapsili su Miskovica....:dash:Iako je ovaj na slobodi i nikad nece biti osudjen.
Ovih 20%tvrdi da se zivi bolje,da hoce u EU,resenje pitanja Kosova.Kada im kazem da su plate manje a sve je poskupelo,da ce u EU da budu clanica 3 lige i gradjani 5 reda,da Kosovo ima svoje pasose,proglasise me budalom.

Brate ne znam sta da ti kazem

U mojoj okolini je skroz obrnuto .


Pogledaj samo kolko se na netu nakotilo botova a opet na svim vestima imas vise negativnih komentara za vlast
 

Back
Top