Ko i kako je unistio moral kod ljudi na planeti

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Dr. Kinsi je ojavio 2 knjige u kojima je podrzavao homoseksualce i pedofile i silovatelje 50-tih godina proskog veka i nakon toga krece moralni sunovrat. Naravno on nije usamljen, njega su namestili da zapocne vladari sveta koji zele da unste moral kod ljudi i omogucili su mu da gostuje sirom amerike po medijima i po obrazovnim ustanovama nakon cega s zakoni poceli da usvajaju njegove izopacene sugestije. Jedna od takvih je da se smanje kazne do uslovne pedofilima jer oni ne ugrozavaju zivotno svojezvrtve i znacasjno ne ostecuju njihov fizicki organizam. Evo o tome sve kako je poclelo pa pogledajte i sami klip: A da naravno to nikasd niaste culi po medijima jer naravno istina se krije i nikakve istine prave i kljucne za sve necete naci i cuti u medijima jer medije drze upravo ti vladari sveta koji i zele da uniste covecanstvo

 
LENJOST sinko LENJOST

TEŽA LENJOST NEGO BOLEST

Svi gledamo da "vatamo krivine" do željenog cilja zvanog PARE
pa onda počnemo da pristajemo na "nepristojne ponude"
i polako kad udjemo u taj vrtlog zaključimo na kraju da je
pristajanje na "nepristojne ponude" jedini način da ostvarimo ne cilj
nego elementarnu egzistenciju.

Cilj sa početka se u medjuvremenu izgubio u kovitlacu želja, lenjosti i "nepristojnih ponuda"

Nejasno?
Aj dobi posao na neodredjeno samo zato što imaš adekvatnu diplomu o stručnosti (nebitno dal tehničar ili inženjer)
U stvari... aj dobi posao za početak.... i gledaj svoja posla, šta te briga za druge...

- - - - - - - - - -

oću kažem nije moralni sunovrat samo ako si gej
nego ako si i lenjo a alavo dupe
ne bi da radiš a zamišljaš sebe potencijalnim buržujom...
u ojoj je to knjizi objašnjeno?
generisani snovi robova ili tako nekako?

- - - - - - - - - -

a i više od pola tih "filmčića" protiv poretka napravila armada sledbenika tog istog poretka

"kućna radinost" (lošija kamera, montaža pa i cela priča) se redovno uništava kao COPYRIGHT
Za sada 80% prijava za COPYRIGHT stiže od Sajentološke Crkve
(oni što ih Tom Kruz napustio zbog žene, na kraju shvatio da je bolje da j. nego da bude j.)
 
Vi koji omalovazavate dokaze o postajanju satanistickih vladara iz senke iako ima gomila dokaza, kakvi ste to vi ljudi? Znaci nimalo vas ne boli to sto postoji jedna mala grupa idiota nenormalna koja drzi u saci sve ljude na planeti, seje smrt, ratove, glad, bolesti i sve zlo koje postoji danas. Svaki ali bukvalno svaki covek moze mnogo bolje da zivi da nema te grupe satanista jer oni proizvode ekonomske krize i planski zele da ljudi zive sto gore i gore. A pored toga sto mozes da zivis bolje bas ti sto citas sad ovu temu, da nema te grupe bolesnih ljudi sad bi bas ti bio jos bolji covek, tvoja zena ili devojka ili roditelji bi bili takodje bolji ljudi moralniji, srecniji, zadovoljniji jer oni drze medije preko kojih ti ispiru mozak i usadjuju lose navike, osobine i zato si danas skot i idiot koji se nimalo ne tangira zbog postojanja te grupe idiota na planeti. 90% ljudi na planeti koji su umrli od hronicnih bolesti ili kancera umrli su upravo zbog te grupe ljudi jer oni seju otrove kako u hrani tako i u vodi, vazduhu, hemijskim sredstvima i slicno. Znaci kako mozete tek tako da budete ravnodusni zbog pakla kojeg oni stvaraju na zemlji i nimalo vas nije briga.
 
Poslednja izmena:
Vi koji omalovazavate dokaze o postajanju satanistickih vladara iz senke iako ima gomila dokaza, kakvi ste to vi ljudi? Znaci nimalo vas ne boli to sto postoji jedna mala grupa idiota nenormalna koja drzi u saci sve ljude na planeti, seje smrt, ratove, glad, bolesti i sve zlo koje postoji danas. Svaki ali bukvalno svaki covek moze mnogo bolje da zivi da nema te grupe satanista jer oni proizvode ekonomske krize i planski zele da ljudi zive sto gore i gore. A pored toga sto mozes da zivis bolje bas ti sto citas sad ovu temu, da nema te grupe bolesnih ljudi sad bi bas ti bio jos bolji covek, tvoja zena ili devojka ili roditelji bi bili takodje bolji ljudi moralniji, srecniji, zadovoljniji jer oni drze medije preko kojih ti ispiru mozak i usadjuju lose navike, osobine i zato si danas skot i idiot koji se nimalo ne tangira zbog postojanja te grupe idiota na planeti. 90% ljudi na planeti koji su umrli od hronicnih bolesti ili kancera umrli su upravo zbog te grupe ljudi jer oni seju otrove kako u hrani tako i u vodi, vazduhu, hemijskim sredstvima i slicno. Znaci kako mozete tek tako da budete ravnodusni zbog pakla kojeg oni stvaraju na zemlji i nimalo vas nije briga.

U pravu si - televizija je svima isprala mozak.Posebno su na nju osetljivi deca i matorci.Kolko puta moja majka "Rekli su na televiziji to,citala sam u novinama to..." Rekoh joj - Ej bre,jesi ti toliko glupa kad verujes novinama?Pa jes,kaze - stvarno.I sutra opet ista stvar,opet vise veruje dnevniku,nego meni.Pa pogledajte sta sve pustaju na TV-u,sta se sve danas naziva muzikom i filmom.
A sto se tice karcinoma,za njega se nekad nije ni znalo - ta bolest je nastala u poslednjih 100 godina,otkako je tehnika krenula da se razvija.Moderna tehnologija ce sahraniti covecanstvo!
 
U pravu si - televizija je svima isprala mozak.Posebno su na nju osetljivi deca i matorci.Kolko puta moja majka "Rekli su na televiziji to,citala sam u novinama to..." Rekoh joj - Ej bre,jesi ti toliko glupa kad verujes novinama?Pa jes,kaze - stvarno.I sutra opet ista stvar,opet vise veruje dnevniku,nego meni.Pa pogledajte sta sve pustaju na TV-u,sta se sve danas naziva muzikom i filmom.
A sto se tice karcinoma,za njega se nekad nije ni znalo - ta bolest je nastala u poslednjih 100 godina,otkako je tehnika krenula da se razvija.Moderna tehnologija ce sahraniti covecanstvo!

cesto kazem kako mi je otac kad sam slusao rok 80-ih (bijelo dugme , corba , madona ) cesto govorio *smanji te drekavce*

a sada slusa ovu *narodnu muziku* koja je 5 puta gora ( brzi ritam , jaci basovi , turski i indijski uticaji) i to mu ne smeta

sto se tice morala ljudi nisu nista mnogo drugaciji nego nekad , nego se protok informacija odvija mnogo brze i sve se cuje i zna

oduvek su se ubijali za saku zemlje kod nas i brat na brata nije nista cudno.

- - - - - - - - - -

setih se kad mi je majka pricala kako su dedu hteli da ubiju kad je nocio u zabranu , ali je imao srece pa ih je video na vreme . a to je bilo 50 i neke
 
cesto kazem kako mi je otac kad sam slusao rok 80-ih (bijelo dugme , corba , madona ) cesto govorio *smanji te drekavce*

a sada slusa ovu *narodnu muziku* koja je 5 puta gora ( brzi ritam , jaci basovi , turski i indijski uticaji) i to mu ne smeta

sto se tice morala ljudi nisu nista mnogo drugaciji nego nekad , nego se protok informacija odvija mnogo brze i sve se cuje i zna

oduvek su se ubijali za saku zemlje kod nas i brat na brata nije nista cudno.

- - - - - - - - - -

setih se kad mi je majka pricala kako su dedu hteli da ubiju kad je nocio u zabranu , ali je imao srece pa ih je video na vreme . a to je bilo 50 i neke

A ti predji na ozbiljnu muziku, ona dusu Odmara i Relaksira, jer turbo folk je zamaskirani roken rol, :lol:
 
Moral ne postoji.
Postoji samo predstava o moralu u tvojoj tikvi.

Pogledaj Dusanov zakonik i reci mi jel on moralan?

Cemu vredjanje,za mene moral prestavlja sveto trojstvo dobrog,pravednog i ispravnog.
Po meni moral zavisi od drustva u kom zivis,sredine u kojoj zivis i vremena u kom zivis...
Znam neke odredbe Dusanovog zakonika,sigurno je da nije bio moralan.
U srednjem veku se drzalo do morala,zato su zakonici morali biti nemoralni i strogi.
Strogo se kaznjavao svaki nemoral,da bi se sacuvao moral.
 
Poslednja izmena:
Cemu vredjanje,za mene moral prestavlja sveto trojstvo dobrog,pravednog i ispravnog.
Po meni moral zavisi od drustva u kom zivis,sredine u kojoj zivis i vremena u kom zivis...
Znam neke odredbe Dusanovog zakonika,sigurno je da nije bio moralan.
U srednjem veku se drzalo do morala,zato su zakonici morali biti nemoralni i strogi.
Strogo se kaznjavao svaki nemoral,da bi se sacuvao moral.
Najveca zabluda ikad.
 

Back
Top