Podrška za razvod

Čija podrška Vam je presudna?

  • od mame

  • od svekrve

  • od koleginice sa posla koja se razvela pa nas sve savetuje isto

  • internet portali

  • sve navedeno ja poslušam

  • sačekaj da pitam muža kad se vrati sa posla


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
PCT1368.jpg



Ljubav dodje i prodje...
Šta dalje?
Mislim zaljubljenost, i ja eto brkam zaljubljenost od ljubavi
Eto ni ja nisam savršen a ko pa jeste?

Lakše je u dvoje, to stoji ali ima i neke obaveze koje nemamo kada smo sami
Na primer lakše je što se brže nakupi veš za pranje za mašinu pa ne mora da smrducka u kesi par dana
dok se ne napuni potrebna minimalna količina,
a opet teže je jer se peglaju i tudje stvari koje niste morale da peglate dok ste bile sa cimerkom u iznajmljenoj gajbi.
Ono kad su gaće i brusevi po patosu a čiste na kvaki od vrata.
Znate ono kad ste momku govorile da "ne možete danas kod vas jer cimerka uči", misim trebalo malo da se veš ponatrpa po fiokama i zakatanči....

Eto i to je sve prošlo i sa setom se sećamo
DOŠLO JE VREME ZA RAZVOD!
Misao se sve više ponavlja, češće nego pomisao na seks koja nam pada na pamet svaki čas.
Statistike kažu da žene češće pomisle u stvari muškarci.

E sad, ideja je vaša treba je podeliti sa dragim osobama
EVO ANKETE
Čije mišljenje će vam biti merodavno da sprovedete misao u delo:
(sačekaj dok postavim anketu)

- - - - - - - - - -

evo sad može da se glasa

- - - - - - - - - -

JAO!
Sad videh da nisam stavio NAJBOLJU DRUGARICU :dash:
sad da molim moderatorku u vezi ankete ne pada mi na pamet
em zato što sam muško pa ne ide da moljakam žensko
em ona kao žesnko jedva čeka da tera inat muškarcu
a da zamolim nekog od muških urednika ne ide iako sam sa svima njima poodavno na "mrš u p.materinu"
dakle - KOLEGINICA SA POSLA SE TRETIRA KAO DŽOKER ZA NAJBOLJU DRUGARICU

- - - - - - - - - -

:heart:
 
Novi ******, to ti fali kao opcija...

- - - - - - - - - -

Eh, zvezdice umesto ........ znate na sta mislim, nije prst a nije ni pupak...

a ne kaže se to tako
kaže se drugačije malo
to se kaže - "poslušaću svoj instinkt"

nema te opcije, onda može ono "sve ti ja to poslušam"
jbg. ne možeš sa ženama da izadješ na kraj ni u internet anketama...

kod muško je lako - oću ili neću
 
Crkva ti sigurno nece dati podrsku za razvod.
U bibliji pise da zena treba da treba da bude pokorna muzu. Medjutim broj razvoda raste
Razvodi sve češća pojava u Srbiji
Broj zaključenih brakova u Srbiji u 2013. povećan je za pet odsto u odnosu na 2012. dok je broj razvoda povećan za 11 odsto, saopštio je u ponedeljak Republički zavod za statistiku (RZS).
http://www.vesti-online.com/Vesti/Dr...ojava-u-Srbiji
 
Crkva ti sigurno nece dati podrsku za razvod.
U bibliji pise da zena treba da treba da bude pokorna muzu. Medjutim broj razvoda raste
Razvodi sve češća pojava u Srbiji
Broj zaključenih brakova u Srbiji u 2013. povećan je za pet odsto u odnosu na 2012. dok je broj razvoda povećan za 11 odsto, saopštio je u ponedeljak Republički zavod za statistiku (RZS).
http://www.vesti-online.com/Vesti/Dr...ojava-u-Srbiji

Crkva savim regularno daje razvode brakova uz dokument da je brak opstinski razveden i daje odobrenje da se drugi put vjencas u crkvi ... bila na oba vjencanja :D
U mom okruzenju, zene imaju bolje poslove od muskaraca, vecina svoje stanove, obrazovanije su... i u svemu uspjesnije od muskaraca... u brak ulaze iskljucivo zbog ljubavi, razumjevanja i potomstva... ako toga nema ne treba im ni muskarac kojg ce izdrzavati, raditi sve po kuci i biti krive za sve...
 
Brak kao institucija je u krizi. Gomila muževa bi da bude glavna zbog toga što su muški (i piške stojeći), bez prihvatanja ikakvih odgovornosti. Sa druge strane žene koje su se za te i takve muškarce udale su ih same birale. I mi njih i oni nas.
Verujem da postoji puno slučajeva u kojima je razvod zapravo spas.
Ali mislim da porast trenda razvoda, uz puno slučajeva u kojima se supružnici mlate, varaju, podkradaju, mrze... a ostaju zajedno, zapravo pokazuje opšti pad tolerancije i razumevanja. Da bi svi da se "izvuku" kad naiđe loš ili lošiji period.
I na čiju podršku onda računati da se brak sačuva?
 
разводиш се о свом трошку.

Да не би дошло до развода идем понекад на камповање, да извјетрим луду главу и да ме се зажеле код куће.

- - - - - - - - - -

породица је изишла изван дневног реда, све друго је битније, чак се и властита несрећа више гаји него добри односи међу укућанима.

- - - - - - - - - -

а што се тиче жена оне су увијек у праву, а људи доживљавају инфаркте и да ту нико није одговоран и сви се чуде како је до тога дошло.

- - - - - - - - - -

а да има лијених људи, којима је проблем испећи три јаја и скувати чај кад је супруга болесна; има и тога, али тако су их научиле и њихове маме и супруге.

и тако све у круг.....
 

Back
Top