Zašto besplatno-može i za novac

franak

Buduća legenda
Poruka
27.549
Канцеларија за сарадњу са дијаспором, под покровитељством Управе за
сарадњу са дијаспором и Србима у региону Министарства спољних послова
Републике Србије, у сарадњи са Филозофским факултетом у Нишу и ОЦД
Проактив организује пројекат који ће младима из дијаспоре омогућити да
путем скајпа бесплатно уче српски језик.

Конкурс је отворен до 22. фебруара 2015. године.
 
Iskreno, da su ta deca htela da nauče srpski, naulila bi. Da su njihovi roditelji hteli da ih nauče, naučili bi ih. Dakle, stvar je jasna.

- - - - - - - - - -

Svaka roba ima svoju cenu i svog kupca.Skupo je samo onda ako nema.Onda i novac nevredi jer nemožete željenu robu da kupite.U Srbiji je najveći problem kvalifikovane radne snage,pare nisu problem.

Cenite otud da je baš ovako kako kažete?
 
Svašta, pa i radnici govore srpski pobogu :eek:

Nemoj da mi govoriš opravdanja. Dosta sam ih čula od mojih rasutih po belom svetu. Neki su decu naučili srpski, i svaka im čast, a neki ni reč :evil: E, kod ovih drugih, ne pomaže nikakav profesor

- - - - - - - - - -

Cenim na osnovu ličnog iskustva.

kakvog iskustva? To što niste mogli kao fizičko lice da nadjete čistačicu preko biroa za zapošljavanje?
 
Svašta, pa i radnici govore srpski pobogu :eek:

Nemoj da mi govoriš opravdanja. Dosta sam ih čula od mojih rasutih po belom svetu. Neki su decu naučili srpski, i svaka im čast, a neki ni reč :evil: E, kod ovih drugih, ne pomaže nikakav profesor

- - - - - - - - - -



kakvog iskustva? To što niste mogli kao fizičko lice da nadjete čistačicu preko biroa za zapošljavanje?

Ako i radnici mogu da predaju srpski,nije mi jasno žašto država troši tolike pare za profesore srpskog po školama u zemlji i inostranstvu.Prilično bi se slile pare u budžet kada bi ih otpustila.
 

Back
Top