Fondacije "samo za lepotane"
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Fondacije "samo za lepotane"

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Fondacije "samo za lepotane"

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Na-godisnjicu-Vukove-smrti-fondacija-s-njegovim-imenom.sr.html

Zalosno je to sto se desilo tom pokojnom decku i za svaku osudu ali se pitam da je kojim slucajem taj decko bio prosecnog fizickog izgleda ili ruznog izgleda da li bi bilo isto toliko paznje u medijima? Tako je to kad mediji propagiraju lepotu fizicku umesto duhovne lepote pa takvo ispiranje mozga i dovodi da zene masovno ustaju za lepe momke. Secam se koliko je mnogo zena kad se to desilo stavilo njegovu fotografiju na svom profilu a da je kojim slucajem imao prosecan izgled ili da je bio ruznjikav do toga naravno ne bi doslo. Izgleda da vise zalimo fzicki lepe ljude u odnosu na one manje lepe. Zzalosno je sto u takvom svetu zivimo, jako zalosno ali tako mediji programiraju ljude. Koliko su samo ubijenih obicnih prosecnog izlgeda momci pa niko nije ni prstom mrdnuo a kamoli da je napravio fondaciju ili slicno. Eno pre neki mesec decko je izboden nasred ulice ni kriv ni duzan i nikom nista njegove slike zene nisu stavljale na svoje profile, a bio je prosecnog izlgeda naravno stim da je to jos vise zalosno jer je bukvalno decko ni kriv ni duzan izboden iso je ulicom i napali su ga huligani. Da je kojim slucajem bio lepotan danas bi postojala i njegova fondacija.
    Poslednji put ažurirao/la ma ja bre : 10.02.2015. u 11:56

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3870

Podrazumevano Re: Fondacije "samo za lepotane"

bolest društva
    ima puno priče na tu temu

- - - - - - - - - -

i to ne samo ovog društva, nego cele civilizacije
    mukami

Iskusan Araon (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    165

Ni Džordž Kluni ne bi bio poželjan da nije javna ličnost, da nema keramiku, da obrađuje zemlju, ni bambijeva mama nije trebala da umre, ni rat u Ukrajini ne treba da se vodi, ni rat u Jugoslaviji nije bio normalan, imali smo sve, sad imamo samo deliće sa kojima niko ne može ništa da napravi, ni moj komšija ne bi trebao da bude primitivna prostačina i ne bi trebao da se ponaša kao da smo mi ostali u zgradi njegovi podstanari, ne bi bilo normalno da sakupi lišće i zapali kako je radio na svojoj njivi, samo što ovde iznad njega živi neko...

Ali, eto...

A što je ovo na LJiSu?
    "Živeti u Beogradu znači gledati sa filozofskim mirom kako preko noći obogaćene, bivše pevačice iz drumskih krčmi, kupuju senjačke vile propalih aristokratskih porodica." Momo Kapor.

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Definicija lepog je siroka sto je meni lepo drugom nije. Ne mislim da je ovo pokrenuto jer je eto on lep mladic, pa zbog toga. Zaista ne znam detalje cele price, mozda je bio dobar ucenik ili nesto, omiljeni medju drugarima.
    A sta da nije bio omiljeni, da se niko nije druzio sa njim? Hm...
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Elita BILI DOUP (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    571

Borovcanin - sta reci drugo?!
    One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production.
    Too weird to live, and too rare to die.

Slične teme

1. Veliki humanitarni šou "Blic fondacije" i TV Pink
    Autor acabg u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.04.2013., 01:03
  2. "ZAUVJEK MOJA" PLAGIJAT "NO VOY A LLORAR"
    Autor toodles u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.03.2005., 22:41
  3. Šta je dobro i interesantno u seriji "seks i grad"
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci