od cega najcesce boluje vasa okolina?i da li ste osteceni time?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: od cega najcesce boluje vasa okolina?i da li ste osteceni time?

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano od cega najcesce boluje vasa okolina?i da li ste osteceni time?

usamljenosti,neispunjenosti,bes,nervoza....?i kako to utice na vas?kako se borite sa tudjim stresom?da li ste tip koji
    1.hoce sve da popravi..
    2.boli ga uvce za sve..
    ili nesto izmedju?i sta je tu najpametnije raditi?

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

Podrazumevano Re: od cega najcesce boluje vasa okolina?i da li ste osteceni time?

Mislim da sam negde izmedju te dve faze ali vise naginjem drugoj varijanti.

Ne znam sta sve podrazumevas pod okolinom, prijatelji ili kriju ili ne boluju.
    Familija je druga prica, njih sve drma sindrom sta ce selo da kaze i treba biti najbolji u svemu.
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: od cega najcesce boluje vasa okolina?i da li ste osteceni time?

Citat Original postavio weeeeeeGIRL Pogledaj poruku
    usamljenosti,neispunjenosti,bes,nervoza....?i kako to utice na vas?kako se borite sa tudjim stresom?da li ste tip koji
    1.hoce sve da popravi..
    2.boli ga uvce za sve..
    Izbacujem sve ljude iz života koji pokušavaju da na mene prenesu svoju nervozu. Šta će mi to?

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio snowtrooper Pogledaj poruku
    Mislim da sam negde izmedju te dve faze ali vise naginjem drugoj varijanti.

Ne znam sta sve podrazumevas pod okolinom, prijatelji ili kriju ili ne boluju.
    Familija je druga prica, njih sve drma sindrom sta ce selo da kaze i treba biti najbolji u svemu.
    pa prvo porodica,pa onda prijatelji i dalje..al generalno se pitanje tice vasih najblizih...

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

pa prvo porodica,pa onda prijatelji i dalje..al generalno se pitanje tice vasih najblizih...
    O.K.
    Odgovorio sam iznad oa da ne prepisujem, mozda nesto dodam kasnije.
    Fight for a better day

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    823

Hoće sve da bude po njihvom, a ja se ne dam

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ne znam, drzim se dalje od njih i lepo mi je tako.
    Sto vise ih upoznajem pocinje da mi se krcka i da ih sve manje mirisem.

Mogu da budem ostecen, jer su to obicno ljudi koji ne gledaju svoja posla, zavidni, povrsni, licemerni, i onda mi trose psihicku energiju i zivce, a i nanose mi zlo, direktno ili indirektno.
    Znaci, sto povrsnije, i sto dalje od njih.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

a sta ako patite od komleksa belog viteza i svima bi pomogli,a realno nema svima pomoci...koliki nam je radi vek ako smo tako nenormalni?

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

a sta ako patite od komleksa belog viteza i svima bi pomogli,a realno nema svima pomoci...koliki nam je radi vek ako smo tako nenormalni?
    Bio sam takav u srednjoj skoli, svima sam voleo da pomognem a oni su to umeli da iskoriste.
    Covek se tada rastuzi, zapita se da li ima prijatelje, da li je nekome zaista stalo do njega ili samo do stvari koje radi.
    Skracuje se zivot i gubi se volja za istim.
    Fight for a better day

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Oko mene svi boluju od radoznalosti. Nisam oštećena, zapravo me to zabavlja.

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ja sam sebican na tom polju. Mogu da pomognem ali ne ako meni ide na stetu. Imam i ja probleme, koji su mi i preko glave nekada, ne mogu da resavam tudje. Probao sam, obicno se uvalim u nesto i napravim sebi problem, tako da, ne vise.
    Postoje ljudi kojima cu uvek u po dana u po noci pomoci, bez pitanja, ali ovako nisam dobrocinitelj. Ucinim ako mogu, da ne budem skotina, al iskreno, neretko i slazem da ne znam ili da ne mogu (a mrzi me ili mi se samo ne bakce sa necim, jer se ovima osladilo).

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bio sam takav u srednjoj skoli, svima sam voleo da pomognem a oni su to umeli da iskoriste.
    Covek se tada rastuzi, zapita se da li ima prijatelje, da li je nekome zaista stalo do njega ili samo do stvari koje radi.
    nemam ja bas taj trip da me iskoriscavaju,ver recimo sa pojedincima u porodici vodim 'bitke'..to su moje vetrenjace,al nekako ne umem da odustanem..
    jer ako odustanes prihvatas da su nesrecni gremlini,a ja sam uvek u fazonu ako moze teba da bude bolje....
    elem moje ludilo mi preudilo

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Da, tada ti se poljulja samopouzdanje i počneš sa preispitivanjem samog sebe.
    Ali, neka ti nikada ne bude žao što si pomogao ili bar pokušao pomoći. Sve se to jednog dana vrati, ponekad i od ljudi od kojih to najmanje očekuješ. Pričam ti iz vlastitog iskustva, jer se baš u teškim životnim periodima vidi tko ti je zaista prijatelj i kome je stalo.

Iskusan
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lollol Pogledaj poruku
    Ja sam sebican na tom polju. Mogu da pomognem ali ne ako meni ide na stetu. Imam i ja probleme, koji su mi i preko glave nekada, ne mogu da resavam tudje. Probao sam, obicno se uvalim u nesto i napravim sebi problem, tako da, ne vise.
    Postoje ljudi kojima cu uvek u po dana u po noci pomoci, bez pitanja, ali ovako nisam dobrocinitelj. Ucinim ako mogu, da ne budem skotina, al iskreno, neretko i slazem da ne znam ili da ne mogu (a mrzi me ili mi se samo ne bakce sa necim, jer se ovima osladilo).
    a ja se osecam lose ako ne pomognem a znam da u tom trenuku me to pomaganje ne bi ojadilo,i da bi dr osoba bila srecnija...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Dalibor.K Pogledaj poruku
    Izbacujem sve ljude iz života koji pokušavaju da na mene prenesu svoju nervozu. Šta će mi to?
    dobro al porodicu ne moz da izbacis

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

nemam ja bas taj trip da me iskoriscavaju,ver recimo sa pojedincima u porodici vodim 'bitke'..to su moje vetrenjace,al nekako ne umem da odustanem..
    jer ako odustanes prihvatas da su nesrecni gremlini,a ja sam uvek u fazonu ako moze teba da bude bolje....
    elem moje ludilo mi preudilo
    Znam kako je to.
    Sa ocem se oko retko cega slozim, nekada i popustim kada ne mogu vise da se raspravljam.
    Slazem se sa ovim kosim

Citat Original postavio TinkerBellx Pogledaj poruku
    Da, tada ti se poljulja samopouzdanje i počneš sa preispitivanjem samog sebe.
    Ali, neka ti nikada ne bude žao što si pomogao ili bar pokušao pomoći. Sve se to jednog dana vrati, ponekad i od ljudi od kojih to najmanje očekuješ. Pričam ti iz vlastitog iskustva, jer se baš u teškim životnim periodima vidi tko ti je zaista prijatelj i kome je stalo.
    Mislim da se to i desilo u par navrata. Pomogle su mi osobe o kojima nisam znao nista, to mi je i vratilo nadu u ljude.
    Ne kajem se sto sam pomogao, nekada mi je zao sto nisam mogao da pomognem prijatelju.

- - - - - - - - - -

Mozes.
    Odes negde daleko gde ne mogu da te lako nadju i male su sanse da dodju.
    Licno merkam skandinaviju jer ne vole zimu
    Fight for a better day

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

a ja se osecam lose ako ne pomognem a znam da u tom trenuku me to pomaganje ne bi ojadilo,i da bi dr osoba bila srecnija...
    Ja sam imao takve, dodju jednom, pa sutra, pa onaj dan tamo, pa onaj tamo...postane mi obaveza.
    Sad da je nesto hitno lupam, treba mu da odstampa neki zahtev, da mu nadjem na netu i da nosi sudiji inace ce ga izbaciti iz stana, ok, naravno da cu pomoci, nisam skotina, ali da je nesto drugo sto nije hitno, a ja dosao, umoran, a ovaj mi vec 6-7 puta dolazi i vec mu se "osladilo" e onda kazem ne mogu, ajde neki drugi put.

Evo juce, ucinio jednom liku nesto, danas njegovom bratu, ja izgubih 2 dana sto se mog posla tice. Da su okolnosti drugacije, bilo bi problema sto zabusavam sa poslom, sto kasnim, pa moram da nadoknadjujem, da radim do kasnije, ali eto, ispalo je sve ok.

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Znam kako je to.
    Sa ocem se oko retko cega slozim, nekada i popustim kada ne mogu vise da se raspravljam.
    Slazem se sa ovim kosim

Mislim da se to i desilo u par navrata. Pomogle su mi osobe o kojima nisam znao nista, to mi je i vratilo nadu u ljude.Ne kajem se sto sam pomogao, nekada mi je zao sto nisam mogao da pomognem prijatelju.

- - - - - - - - - -

Mozes.
    Odes negde daleko gde ne mogu da te lako nadju i male su sanse da dodju.
    Licno merkam skandinaviju jer ne vole zimu
    Na to sam mislila. To se i meni desilo nedavno, oni od kojih očekuješ pomoć nestanu, a pojave se ljudi koje zapravo i ne poznaješ. Sve to život izbalansira.

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    643

Citat Original postavio TinkerBellx Pogledaj poruku
    Na to sam mislila. To se i meni desilo nedavno, oni od kojih očekuješ pomoć nestanu, a pojave se ljudi koje zapravo i ne poznaješ. Sve to život izbalansira.
    Fight for a better day

Poznat
    Učlanjen
    18.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

- - - - - - - - - -

Naravno da možeš.

Zainteresovan član ODIN_TOR (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    14

Много мање болују но вечина у Србији, од новца!

Немају те немају, навикли, и чуде се овима што се макљају као ненормални, гледајући ТВ...

Zainteresovan član kaputo011 (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

- - - - - - - - - -

Meni treba pomoć u vidu bespovratnog zajma nekoliko četvorocifrenih evrića.
    Pomaži!
    Ne može se svima pomoći niti se svi mogu promeniti, ali treba pomoći ako se nesebično bolje osećamo. Naravno, ljudi su zli i nezahvalni ali ako očekuješ hvala onda ni ti nisi iskren dobrotvor.
    Ako ti je s'druge strane, izražena potreba za ispravljanjem nepravde onda kolega po Sizifu to jeste problem.
    Empatija i altruizam su, pored ljubavi, nesebična osećanja, ako imaš potrebu da pomažeš radi to, jer ćeš onda biti srećna. A šta je bitno u životu ako ne, biti srećan.
    P.S.
    Probaj izmisli junaka/inju, daj joj svoje osobine, dobre i loše, zapiši na papir i piši priče gde je beli vitez. Mašta može svašta

Aktivan član vanilin šećer (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

1.hoce sve da popravi..
    2.boli ga uvce za sve..
    Kao prvo, rečenica se počinje velikim slovom. Kao drugo, posle interpunkcijskog znaka sledi razmak. Kao treće, pretpostavljam da pretpostavljaš da sam tip pod 1.
    S tim što za meni ne toliko važne ljude neznatno crpim energiju sa površine, a za meni bitne iz dubine. Sreća pa ovih drugih ima baš malo, pa su posledice samo relativno pogubne.

Domaćin
    Učlanjen
    03.11.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

moja okolina pati od brige i zelje za mjesanjem u tudji zivot
    i uza i sira okolina
    naravno da sam ostecena

znam sta treba uraditi, treba pobjeci odavde al na zalost nemam kud

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    390

voljela bih da me sve manje pogađa
    al ne ide
    svjesno i odbacim neke stvari, ali kad se vrate kroz knedlu u grlu vidim da ne uspijevam
    najviše pogađaju priče o bolesti, neimaštini, nekoj drugoj muci
    bar se trudim uvijek uputiti lijepu riječ, to čovjek uvijek može
    Carpe diem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.12.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

porodica prijatelji pitash
    pa ono kuliramo masiramo se haha

Slične teme

1. Vasa omiljena poza u sex-u?
    Autor Markan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1038
    Poslednja poruka: 13.06.2013., 21:09
  2. kakva su vasa iskustva sa kraljevskim znakom?
    Autor leo u forumu Astrologija
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 05.05.2013., 16:54
  3. Od cega vas najcesce boli glava?
    Autor reunion u forumu Internet
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.09.2005., 19:36
  4. za cega sluzi buffer ?
    Autor srnem u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.07.2003., 11:56

Pravila za slanje poruka