Vučić: Ovo će biti jako duga noć

Poruka
17.798
Delegacije Srbije i Kosova ponovo su za pregovaračkim stolom u Briselu. Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će ovo biti jako duga noć.

B9b3V2mCUAEN_Ls.jpg:large


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=02&dd=09&nav_category=640&nav_id=956476


Pozelimo im ipak laku noc ...Imaju dva kauca pa nek ih Kosovska jubav greje :per:
 
mrcvarice ih celu noc dok na kraju kontuzovani ne potpisu ko zna sta,vec vidjeno

Мислим да сам негде читао да је то била тактика у Дејтону (или Рамбујеу). Константно се воде састанци, учесницима се не пружа време за одмор (посредници се мењају, увек одморни) да од умора попусте и потпишу понуду. Не знам да ли је истина. Али ово није тај случај. Осим ако нису проценили да су Вучић и Дачић толико лабилни да попусте после само неколико сати.
 
Poslednja izmena od moderatora:
'Bem ti život, na ovoj slici Šiptari imaju izraz lica kao da su ih batinali da dođu tamo, a Dačić i Vučić blaženi osmeh :dash:. Voleo bih od sveg srca da je to zbog toga što se teroristima sprema nešto gadno, ali imajući u vidu dosadašnje iskustvo, to jest da su ovi naši indijanci do sad potpisali i šta su tražili od njih, i šta nisu, slutim da je na redu nešto loše po nas.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ким Џонг је још приликом своје прве визите Бриселу прихватио и више него што су од њега тражили. Ово сада је само епизода из сценарија да се завара публика како они као нешто преговарају, воде исцрпљујуће и мучне разговоре, а и да бриселска бирократија узме дневнице.
 
'Bem ti život, na ovoj slici Šiptari imaju izraz lica kao da su ih batinali da dođu tamo, a Dačić i Vučić blaženi osmeh :dash:. Voleo bih od sveg srca da je to zbog toga što se teroristima sprema nešto gadno, ali imajući u vidu dosadašnje iskustvo, to jest da su ovi naši indijanci do sad potpisali i šta su tražili od njih, i šta nisu, slutim da je na redu nešto loše po nas. .

Da, dobro si zapazio to sa izrazima lica.
Od sutra ocekujem po 20, umesto 10 autobusa iz Pristine.:D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Какогод фотографија нам говори како су обе стране послушници Брисела. Јадно је видети како српски представници зарад уласка у ЕУ продају српски народ и државу. Ја им то нећу никада опростити а учићу и своју децу ко су српски изроди били у историји.
 
Вучић је сваки државни пораз за који је он кривац, а до сада их се сакупило много, представио својој ПИНК публици као победу.

Невезано директно за ову тему, данас је поменуо како држава први пут у својој историји није у дефициту у првих 40 дана.

:dash:
 
Probem je što narod Naprasno više nije raspoložen za ulične proteste o Kosovu.

Ja se sećam haotičnih scena protesta, iako Tadić nije potpisao Briselski sporazum.


Sada se Magično istopila spremnost na demonstracije, pa zato SNS režim ima odrešene ruke za amputaciju Kosmeta.
 
(Mrzi me da čitam)

On to verovatno govori za Kosovo. Možda to tako izgleda, i možda je upravu, a šta ako ne može drugačije ???? Šta ako i nama prete nekim sankcijama i izolacijom ????

Košta Čavoški je inače jedan veoma pametan čovek i ima moje poštovanje, Volim da ga gledam kad po nekad gostuje u nekoj emisiji
 
(Mrzi me da čitam)

On to verovatno govori za Kosovo. Možda to tako izgleda, i možda je upravu, a šta ako ne može drugačije ???? Šta ako i nama prete nekim sankcijama i izolacijom ????

Košta Čavoški je inače jedan veoma pametan čovek i ima moje poštovanje, Volim da ga gledam kad po nekad gostuje u nekoj emisiji
Svidja ti se pa zato uzivas da ga gledas?
Koji si ti perverzan lik:zcepanje:
Mene cak mrzi i da ga slusam ili citam njegova lupetanja.
 

Back
Top