Pomoc Web Money

Pancev

Početnik
Poruka
8
Moze li neko da mi pomogne oko Web Money naime hocu samo da platim nesto,napravio sam nalog ali ne znam kako prebaciti novac sa Visa kartice na Web Moneyili sa bankovnog racuna na Web Money.Koristim pay pal i on je malo dete,na Web Money ne mogu da se snadjem nikako mnogo komplikovano za mene izmesan Ruski i Engleski znaci bruka.Cuo sam da je potreban pasos da bi verifikovali nalog da se moze placati,ja pasos nemam ima li neka zaobilazna putanja treba mi samo radi placanja tj slanja novca ne za primanje novca.Ili ako neko vec ima da vrsi Web Money usluge tako nesto. Hvala
 
Zna li neko kad kontaktirate podrsku jel otvarate tikete ili sta vec ili preko emaila,ja sam otvorio neki tiket i poslao im ali nema odgovora i jel se dugo ceka? I ako je neko otvarao Web Money sa licnom kartom mogao bi pomoci ako hoce :)
 
e sad sam odradio znaci dobio sam zeleni znak na kartici VISA internet elektron i na dokumentima koje sam poslao e sad ako moze neko pomoci kako da prebacim novac sa te kartice na WMZ znaci sta tu treba da odradim to sigurno zna neko od vas,bio bih zahvalan na pomoci?
 
Opet sam uspeo odraditi sam ovo sad evo slike i sad ne razumem isao sam na odplatiti ali nemam novca na web money racunu imam na ovoj kartici sto sam im poslao da se poveze na racun.Jel oni skidaju sa kartice ili moram imati na racunu tih famoznih 18$,a kako da imam na racunu kad ne mogu prebaciti sa kartice na racun dok ne odobre :(. Evo slike kako izgleda: http://www.dodaj.rs/f/2I/Gu/2rpp0MJ/wm-cards.jpg , sta im znaci ovo "не рассмотрено"?Hvala
 
Opet sam uspeo odraditi sam ovo sad evo slike i sad ne razumem isao sam na odplatiti ali nemam novca na web money racunu imam na ovoj kartici sto sam im poslao da se poveze na racun.Jel oni skidaju sa kartice ili moram imati na racunu tih famoznih 18$,a kako da imam na racunu kad ne mogu prebaciti sa kartice na racun dok ne odobre :(. Evo slike kako izgleda: http://www.dodaj.rs/f/2I/Gu/2rpp0MJ/wm-cards.jpg , sta im znaci ovo "не рассмотрено"?Hvala

Koliko sam video kada je meni trebalo za verifikaciju računa ti treba depozit minimum 100$, posle toga sam odustao. Koristim ih još uvek ali samo da prebacim novac na skrill.
 
Ne znam ali su zakomplikovali do bola prebacio sam preko exchangera 19$ i platio za verifikaziju kartice pa ce vidimo sta kazu za koji dan.Mislim glupost zesca pa valjda bi trebalo da verifikujes karticu pa da im platis posto je novac na kartici ali izgleda da su zeleli sto vise da zakomplikuju stvari.Pay Pal je majka otvoris sve za 10 minuta ali jbga kad ne mozes da uzmes pare u Srbiji :(
 
Ne znam ali su zakomplikovali do bola prebacio sam preko exchangera 19$ i platio za verifikaziju kartice pa ce vidimo sta kazu za koji dan.Mislim glupost zesca pa valjda bi trebalo da verifikujes karticu pa da im platis posto je novac na kartici ali izgleda da su zeleli sto vise da zakomplikuju stvari.Pay Pal je majka otvoris sve za 10 minuta ali jbga kad ne mozes da uzmes pare u Srbiji :(

Webmoney je je-bada, ja ih koristim samo za online transakcije.
 

Back
Top