Чиповање деце – “Чипи је мој нови пријатељ који живи у мени!”

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
i sta reci na ovo?
ako je ovo bilo 2013 dokle li su stigli sad sa tom pricom?
http://www.vaseljenska.com/vesti/cipovanje-dece-cipi-je-moj-novi-prijatelj-koji-zivi-u-meni/
evo i engleskog linka
http://nationalreport.net/rfid-mascot-chippie-nationwide-tour/

evo neki iseci:
Обамина Влада организује турнеју семинара по школама широм Сједињених Америчких Држава, у току које маскота Чипи РФИД едукује децу о неопходности чиповања.
У настојању да одвоји мит од истине о федералном програму имплатирања РФИД чипова, кампања за подизање свести покренута је на турнеји која обухвата бећи број јавних школа широм земље.
Операција има срдачну анимирану маскоту, а нацртани РФИД чип се зове Чипи (Chippie). Овај лик се користи да покаже младој публици предности које има РФИД имплант испод коже.
......
....у Тартара средњој школи, у ​​Олимпијском селу (држава Монтана), Чипи и компанија су били суочени са гомилом разјарених и конфронтирајућих демонстраната који су окружили школу.
Упркос тако јаком отпору, успели су да у школи обаве уобичајену презентацију....


evo neceg relativno novijeg:
http://chippietherfid.com/chippie-the-rfid-to-spreadhead-mandatory-rfid-chipping-of-public-school-students-in-2015/
Chippie The RFID is going to be a busy little guy in 2015! That’s right kids, meet the new face of the mandatory RFID chipping of all public school children coming early next year.

In an effort to curb school violence, students of grades 6-12 will be required to receive an RFID implant before being allowed to attend school.

Always happy to teach children the positive truths concerning RFID implantation, Chippie is eager to hit the road, and speak with classrooms across the country about Radio-Frequency IDs.

This isn’t Chippie’s first rodeo, either. Last year he went on a similar nationwide tour to select schools across the nation. The tour was a complete success, and many left the seminars far more knowledgeable about RFID devices.

znaci dfq?gde ide vaj svet..?
evo i gl stranice:http://chippietherfid.com/
 
eh ti Amerikanci...

posle masovnog sunećenja dece oba pola zbog projekta iz šezdesetih do sedamdesetih "ZDRAVA NACIJA"
(posle odustali od ženske dece, za mušku još traje borba vade se na religiju i medicinu a zapravo je lova u pitanju)

pa onda sledi OBAVEZNO VAKCINISANJE (nem pojma kako se zove ovaj "projekat", valjda zna onaj Predrag Konj)

dolazimo do ČIPOVANJA DECE


E sad...
Idemo redom...

KADA JE UVEDENA LIČNA KARTA?
Šta je tada pričano koji su benefiti?
A kako se završilo?

Može se radi lična karta kako god hoćeš, rade ih regularno a rade ih i neregularno (što mafija što policija)
Dajemo "dragovoljno" turskom APEX-u lične podatke (ime prezime, adresa, JMBG) kroz Ugovor o BusPlus kartici inače je ne dobijamo
A ne bi bilo ništa tu problem da APEX ne dži izvesni Turčin pod BND prismotrom za šverc oružja
Koliko naših mafijaša i izroda ima nekoliko ličnih karti?
KO IM DAO?


MIKROČIPOVANJE je digitalna kombinacija uveliko zloupotrebljene LIČNE KARTE
Kada govorimo o digitanoj tehnologiji govorili su da je izrada duplikata CD-a i DVD-a nemoguća u ličnoj režiji - zbog početne cene iz devedesetih.
Danas svaka šuša ume da iskopira CD... jeftina tehnologija


I sad ajmo da se igramo sa roditeljskim osećanjima tačnije - strahovima....
DETE ĆE VAM BITI ZAŠTIĆENO I BIĆE UVEK SATELITSKI NA UVID
kako da ne...

Kao prvo - koliko je to zdravo?
Prvenstveno u MENTALNOM SMISLU?
Koliko smo mi puta rekli kevi da idemo u crkvu da krstimo drugara a zapravo otišli u kafanicu ili kladžu?
Jesmo slagali, nije lepo - ALI sMO ZBOG GRIŽE SAVESTI IZVUKLI ŽIVOTNU POUKU
A ovako da keva gleda sateltiski dal se tačkice približavaju crkvi ili tačkie idu u "milioner" kladžu... narušava porodične odnose
PUSTI GA DA PADNE O LEDINU ZDRAVIJE JE
I mi smo padali šta nam fali


Za kraj - ŠLAG
U porodilištu se nalazi jedno mrtvorodjeno...
Nove bebe naravno kad se rode imaju pupčanu vrpcu a ne čip
Pupčana vrpca je lična karta od Boga i to treba svima da bude jasno

Medjutim SATANISTI kojima trebaju bebe za obrede ima da vam pokupe sve žive bebe mlatarajući pred polusvesnom ženom kako je "mrtvorodjeno"
Tako teoretski i 50 beba može da bude etiketirano kao - "R.I.P" sa onom jednom jedinom.
A ćalcima se ne dozvoljava ulazak, traže bris iz bulje dok asistenti ko zna dal su i ruke oprali.
Plus da se plati da gledaš rodjenu ženu tj rezultate svoje muke pre devet meseci.

Za početak porodjaj kod kuće pa koliko košta da košta
Za dalje - razmislite
baby-cry-300x274.jpg

šta ako je život zapravo ovo a planiran od bolesnika?
gde je Predrag Konj u svemu ovome?
Lepa para a? Šuška?
 
Poslednja izmena:

Naravno...
Samo neki ovo podržavaju iz finansijskih i vojnih razloga
a neki zato što su pročitali lepo sročene sugestivne tekstove pisane od armije plaćenih psihologa sa pažljivo biranim rečima i još pažljivijim rečenicama....

sistem "ŠTA OČI VIDE"

- - - - - - - - - -

Da li ste se ikad zapitali o "brizi države"?
Ovamo obavezna vakcinacija da te zaštitimo da nam budeš lep(a) i zdrav(a)
a kad odrasteš crkni po mišljenju te iste države jer ti ne nude ni posao ni socijalni program
nešto izgleda ne funkcioniše kako treba?

Pola sveta se pobi zbog koječijih finansijskih interesa a ovamo ti isti brinu o mom zdravlju?
Ko se još zakopčava na ledja?

- - - - - - - - - -

ta "delimična" briga da je državi bitno da budem zdrav (kao mali) a sa druge strane bez posla, bez stana i bez ikakve egzistencijalne zaštite (kao veliki)
mi neodoljivo liči na seks ali sa do pola spuštenim gaćama... čisto da vidimo malo...
ali ne da radimo nešto nego onako malo spustimo... lepo je i to znate...
 
Poslednja izmena:
da, ja "filozofiram" ali verujte i OVAJ ULTIMATUM je nastao na "filozofiji bolesnika"

- - - - - - - - - -

jer Obamina vlada i uopšte ceo američki Kongres funkcioniše na bazi "Ktitora"
ako nisu po volji "Ktitora" neće ući u parlament

naš parlament se ionako formira po volji zvaničnog američkog Senata bez "Ktitora" kao tamo
Medjutim, zašto niko ne prenosi šta javljaju nezvaične američke radio-stanice koje FBI i CIA uništavaju kako se pojave?
Amerika (narod) ne gleda šta javlja Amerika (CNN)
CNN je zanimljiv našim domorocima sa kablovskom da se osete "svetski" u odnosu na ostatak sela.
Domoroci kao domoroci ne povezuju da Associeted Press i CNN "rade posao"...
Malo ko se seća da je prvo CNN javio za ubistvo Djindjića pa tek onda naše TV stanice
Slučajno?
Filozofiram, a?
Čipujte se, dva put za svaki slučaj...
 
Poslednja izmena:
da, ja "filozofiram" ali verujte i OVAJ ULTIMATUM je nastao na "filozofiji bolesnika"

- - - - - - - - - -

jer Obamina vlada i uopšte ceo američki Kongres funkcioniše na bazi "Ktitora"
ako nisu po volji "Ktitora" neće ući u parlament

naš parlament se ionako formira po volji zvaničnog američkog Senata bez "Ktitora" kao tamo
Medjutim, zašto niko ne prenosi šta javljaju nezvaične američke radio-stanice koje FBI i CIA uništavaju kako se pojave?
Amerika (narod) ne gleda šta javlja Amerika (CNN)
CNN je zanimljiv našim domorocima sa kablovskom da se osete "svetski" u odnosu na ostatak sela.
Domoroci kao domoroci ne povezuju da Associeted Press i CNN "rade posao"...
Malo ko se seća da je prvo CNN javio za ubistvo Djindjića pa tek onda naše TV stanice
Slučajno?
Filozofiram, a?
Čipujte se, dva put za svaki slučaj...

Ne treba se čipovati. Ono može da se spreči jer je u suprotnosti sa verskim običajima, to može da bude naš odogovor.
 
Ne treba se čipovati. Ono može da se spreči jer je u suprotnosti sa verskim običajima, to može da bude naš odogovor.

Verski?
A ne može ljudski?
Piše u zakonu da vernici imaju prednost?
Vidi, ni religija nije sprečila "ličnu kartu" nego su našli izgovor - "sotonino obeležje ti je nametnuto, Bog se neće ljutiti jer nisi hteo svojom voljom"

ja kod sebe mogu da čipujem samo ovo
Bog će mi sigurno oprostiti
 
Verski?
A ne može ljudski?
Piše u zakonu da vernici imaju prednost?
Vidi, ni religija nije sprečila "ličnu kartu" nego su našli izgovor - "sotonino obeležje ti je nametnuto, Bog se neće ljutiti jer nisi hteo svojom voljom"

ja kod sebe mogu da čipujem samo ovo
Bog će mi sigurno oprostiti

Voleo bi da postoji ljudska svest da je čipovanje opasno. Zamisli da neko može da uzme daljinski i ugasi te, može bolset da ti programira, kada da se bubrezi menjaju...itd. Mislim da ne postoji ljudksa svest, postoje robovi i slobodni ljudi. Robovi su oni koji ne zavise od sopstvenog rada, već rade kod gazde, poslodavca jednom rečju robovlasnika. Oni zarad svog " konfora", plate, hrane, pića, auta, kuće, grejanje....itd. Neće ni razmišljati da prihvae čip. Prihvatiće totalnu kotnrolu nad svojim sudbinom i životom, Relano gledano neće imati nikakvu važnost nego bilo koja druga potrošna roba. To su apokalištična vremena po svetom pismu.
 
Ih, medijska propaganda je cudo, stici ce to i kod nas, mediji ce odraditi svoje i narod ce stati u red za cipovanje!
Secate se one medijske kampanje kad je bilo pomracenje Sunca, a lekari apelovali da se ne gleda u isto da se ne bi oslepelo? U Bgu nije bilo zive duse na ulicama....

Secam se. Znam da su moji hteli da me ubiju kada sam pozeleo da pogledam napolju.
Nedavno sam gledao neku emisiju gde su pricali o pomracenju Sunca 60-ih godina i tadasnjoj reakciji naroda, ulie su bile pune ljudi.

@Tema:
Slazem se sa kanarinkom, probace to i ovde da uvedu na slican nacin.

Protiv cipovanja sam. Ako im to prodje ko zna sta ce pokusati sledece.
Znam da postoje razne tvrdnje oko toga da je cipovanje dobro, neka prvo cipuju sebe i svoje porodice pa neka onda pokusaju da ubede drugog.
 
Secam se. Znam da su moji hteli da me ubiju kada sam pozeleo da pogledam napolju.
Nedavno sam gledao neku emisiju gde su pricali o pomracenju Sunca 60-ih godina i tadasnjoj reakciji naroda, ulie su bile pune ljudi.

@Tema:
Slazem se sa kanarinkom, probace to i ovde da uvedu na slican nacin.

Protiv cipovanja sam. Ako im to prodje ko zna sta ce pokusati sledece.
Znam da postoje razne tvrdnje oko toga da je cipovanje dobro, neka prvo cipuju sebe i svoje porodice pa neka onda pokusaju da ubede drugog.

Sistem je uspostavljen, U SAD se uvelko sprovodi čipovanje. Prihavtiće ga većina jer postoji sistem prisile. Evo i kako. Zaposlen sii kod poslodavca, primaš platu, plaćaš račune, hraniš se i odevaš. Poslodavac sutradan opominje radnika ako želi da primi platu mora imati čip. Ako odbiješ ostaješ bez posla. Ne primaš platu, ne plaćaš račune, nemaš grejanje. Zbog toga država ti oduzima nekretnine i ostaješ na ulici gladan. Sistem prisile je uspostavljen. Takav sistem uvodi se i u Srbiji. Donose se zakoni ako nisi platio račun da ti se pleni imovina, jednostavno, na kraju dodje čipovanje i ljudi pristaju na tako nešto. Posle čipovanja ljudi su definitivno roblje.
 
Sistem je uspostavljen, U SAD se uvelko sprovodi čipovanje. Prihavtiće ga većina jer postoji sistem prisile. Evo i kako. Zaposlen sii kod poslodavca, primaš platu, plaćaš račune, hraniš se i odevaš. Poslodavac sutradan opominje radnika ako želi da primi platu mora imati čip. Ako odbiješ ostaješ bez posla. Ne primaš platu, ne plaćaš račune, nemaš grejanje. Zbog toga država ti oduzima nekretnine i ostaješ na ulici gladan. Sistem prisile je uspostavljen. Takav sistem uvodi se i u Srbiji. Donose se zakoni ako nisi platio račun da ti se pleni imovina, jednostavno, na kraju dodje čipovanje i ljudi pristaju na tako nešto. Posle čipovanja ljudi su definitivno roblje.

Zbog toga sam i protiv cipovanja.
Poceli su prvo na dobrovoljnoj bazi, ovo sto si ti opisao je sledeca faza.
Licno bih radije otisao u vukoebinu bez cipa i para ali sa svom svojom slobodom nego da imam i pare i posao a da neko uvek zna gde sam i sta radim.

Treba narod da razmisli i da se pobuni, ako treba i oruzjem da brani svoju slobodu.
 
Zbog toga sam i protiv cipovanja.
Poceli su prvo na dobrovoljnoj bazi, ovo sto si ti opisao je sledeca faza.
Licno bih radije otisao u vukoebinu bez cipa i para ali sa svom svojom slobodom nego da imam i pare i posao a da neko uvek zna gde sam i sta radim.

Treba narod da razmisli i da se pobuni, ako treba i oruzjem da brani svoju slobodu.

Isto mislim. Nadam se da ćemo uspeti da se odbranimo.
 
Zbog toga sam i protiv cipovanja.
Poceli su prvo na dobrovoljnoj bazi, ovo sto si ti opisao je sledeca faza.
Licno bih radije otisao u vukoebinu bez cipa i para ali sa svom svojom slobodom nego da imam i pare i posao a da neko uvek zna gde sam i sta radim.

Treba narod da razmisli i da se pobuni, ako treba i oruzjem da brani svoju slobodu.

Da budem jasna i ja sam protiv cipovanja i dok god bude moguce izbjegavati ja cu biti na toj strani,

ali ako veliki zamisle da to urade bice kao i sa LK i dodjelom kucnih brojeva, popisom stanovnistva, platnim karticama (u svjetu se gotovina skoro i ne koristi, dovoljan je izvod iz banke da se sazna,gdje si bio, sta si kupio i sta pojeo) .... narod se buni... pa prihvati... cipovace se dobrovoljci.... procice godine... nista nece ici preko noci... mi starimo umiremo... nasa djeca su mnogo povoljnije tlo za sve novotarije....
A kada spominjes slobodu gdje da stavimo FB, ljudi slikaju i objavljuju svaki trenutak svog zivota, svoje misli, kada su ustali i kada su jeli ... Kada su j*bali a kada nisu :D ne shvatam tu potrebu da se sve objavi....
Mislis da ova omladina nece pristati na jos vece gluposti samo ako ce to svi saznati ....
 
Da budem jasna i ja sam protiv cipovanja i dok god bude moguce izbjegavati ja cu biti na toj strani,

ali ako veliki zamisle da to urade bice kao i sa LK i dodjelom kucnih brojeva, popisom stanovnistva, platnim karticama (u svjetu se gotovina skoro i ne koristi, dovoljan je izvod iz banke da se sazna,gdje si bio, sta si kupio i sta pojeo) .... narod se buni... pa prihvati... cipovace se dobrovoljci.... procice godine... nista nece ici preko noci... mi starimo umiremo... nasa djeca su mnogo povoljnije tlo za sve novotarije....
A kada spominjes slobodu gdje da stavimo FB, ljudi slikaju i objavljuju svaki trenutak svog zivota, svoje misli, kada su ustali i kada su jeli ... Kada su j*bali a kada nisu :D ne shvatam tu potrebu da se sve objavi....
Mislis da ova omladina nece pristati na jos vece gluposti samo ako ce to svi saznati ....

Nasa duznost je da vaspitamo i naucimo buduce generacije, ko nije sposoban za to neka se i ne razmnozava.
Ni nije jasna ta pomama sa FB i slicnim cudima.
Ti koji uvek kazu kada ustaju, jedu, piju... treba da potraze pomoc strucnog lica. Izgubilo se pravo na privatnost, smisao porodice.
 
Nasa duznost je da vaspitamo i naucimo buduce generacije, ko nije sposoban za to neka se i ne razmnozava.
Ni nije jasna ta pomama sa FB i slicnim cudima.
Ti koji uvek kazu kada ustaju, jedu, piju... treba da potraze pomoc strucnog lica. Izgubilo se pravo na privatnost, smisao porodice.

Nazalost ne poznajem osobu koja nema FB profil, ja i suprug imamo zajednicki sa samo 20-tak clanova naj uze porodice i smatraju nas ludima, prvo jer nemamo svak svoj profil ( a meni i ovaj zajednicki previse) a drugo sto ne prihvatamo sve koji nam posalju zahtjev za prijatelja, ima cak i onih koji se uvrede ako ih ne prihvatis a nikada mi u kucu u zivotu nisu uslu... pa sto bi me onda zanimalo sta se desava u njihovom zivotu
 
Nazalost ne poznajem osobu koja nema FB profil, ja i suprug imamo zajednicki sa samo 20-tak clanova naj uze porodice i smatraju nas ludima, prvo jer nemamo svak svoj profil ( a meni i ovaj zajednicki previse) a drugo sto ne prihvatamo sve koji nam posalju zahtjev za prijatelja, ima cak i onih koji se uvrede ako ih ne prihvatis a nikada mi u kucu u zivotu nisu uslu... pa sto bi me onda zanimalo sta se desava u njihovom zivotu

Trenutno smo u manjini ali nas ima :)
Znam da je moguce naci razne ljude tamo i da ima puno zloupotreba.
Pocelo je sa tim, sada su na redu cipovi. Videcemo sta ce pokusati sledece, do tada odolevamo i ucimo.
 
Zbog toga sam i protiv cipovanja.
Poceli su prvo na dobrovoljnoj bazi, ovo sto si ti opisao je sledeca faza.
Licno bih radije otisao u vukoebinu bez cipa i para ali sa svom svojom slobodom nego da imam i pare i posao a da neko uvek zna gde sam i sta radim.

Treba narod da razmisli i da se pobuni, ako treba i oruzjem da brani svoju slobodu.

ovo sam sad htela da napisem...

- - - - - - - - - -

Nazalost ne poznajem osobu koja nema FB profil, ja i suprug imamo zajednicki sa samo 20-tak clanova naj uze porodice i smatraju nas ludima, prvo jer nemamo svak svoj profil ( a meni i ovaj zajednicki previse) a drugo sto ne prihvatamo sve koji nam posalju zahtjev za prijatelja, ima cak i onih koji se uvrede ako ih ne prihvatis a nikada mi u kucu u zivotu nisu uslu... pa sto bi me onda zanimalo sta se desava u njihovom zivotu

ja znam dvoje bez fejsa a ja imam 20prijatelja:Da i to bi smanjila:lol:

- - - - - - - - - -

a ima i clanaka gde se spominje evropa i cipovanje proguglajte malo..sve je tu na vratima i polako se blizi...
 
ovo sam sad htela da napisem...

a ima i clanaka gde se spominje evropa i cipovanje proguglajte malo..sve je tu na vratima i polako se blizi...

:lol:
Naci cemo neku vukoebinu i za tebe :zag:

Mislim da su poceli u Svedskoj sa cipovanjem ljudi, ne znam da li je na dobrovoljnoj bazi ili pod takvom iluzijom.
 

Back
Top