Sex sa žigolom

xella

Veoma poznat
Poruka
14.341
Da li bi vam smetalo da se vaša devojka ili gospođa povremeno druži sa muškom prostitutkom? :mrgreen:

_sp-misicavi-decko.jpg


:zper:

Molim da se tema ne premešta na pdf Muškarci, nema potrebe ionako više vremena provodne na ovom pdf-u. :heart: :mrgreen:
 
Idi bre... :worth: :rotf:

I naravno odgovor na pitanje: ne moze bre to da se poredi breeee....ja sam musko!!! To je druga stvar. Of course... :rtfm: :lol:

Jeeel? :malav:

Zar ne mislite da je to malo licemerno sa vaše strane? :flert:

Zamislite samo da imate česte glavobolje i da niste u mogućnosti da zadovoljite sopstvenu partnerku? Zar ne bi bilo humano pustiti ženu da organizuje par diskretnih dejtova sa nekim koga ne boli glava svaki čas? :mrgreen:

ako to moze da uradi ne mijesajuci mene, tj. da ja ne saznam, slobodno, bujrum. i da koristi kondom da nas ne zarazi

Pametno, pametno. :lol:
 
Jeeel? :malav:

Zar ne mislite da je to malo licemerno sa vaše strane? :flert:

Zamislite samo da imate česte glavobolje i da niste u mogućnosti da zadovoljite sopstvenu partnerku? Zar ne bi bilo humano pustiti ženu da organizuje par diskretnih dejtova sa nekim koga ne boli glava svaki čas? :mrgreen:

Veruj mi ili ne, ali ja ovu moju suprugu ne mogu ni da nagovorim da odemo zajedno u bar/bordel, cisto na pice da vidi tu atmosferu i to. A kamoli ovako nesto konkretno. To je bre tako fina i odana dusica. :heart:

Pitaj je ako mi ne verujes, videces sta ce ti reci. :)
 
Jeeel? :malav:

Zar ne mislite da je to malo licemerno sa vaše strane? :flert:

Zamislite samo da imate česte glavobolje i da niste u mogućnosti da zadovoljite sopstvenu partnerku? Zar ne bi bilo humano pustiti ženu da organizuje par diskretnih dejtova sa nekim koga ne boli glava svaki čas? :mrgreen:
Pametno, pametno. :lol:

kuc, kuc, kuc ja nikad u zivotu nisam imao glavobolju i odlicno funkcionisem
dal cu sve njene potrebe da zadovoljavam, sad ono, da joj se posvetim potpuno, ne verjujem
e sad ima pomagala al ako ne mogu to da uzimam iz zdrastvenih razloga a njoj je to potrebno, mogli bi i to razmatrati
 
:rotf:

bravo xella za temu....lol:

Dobra je tema, fali još samo par mišićavih postera da je ulepšamo. No, to ćemo posle.

kakav prefinjen naziv za mušku ku.rvu :mrgreen:
iskreno nemam strog stav o monogamiji :neutral:
a plaćen sex i te kako podržavam :ok:

Stop monogamiji. Ok, fino. :)))

Veruj mi ili ne, ali ja ovu moju suprugu ne mogu ni da nagovorim da odemo zajedno u bar/bordel, cisto na pice da vidi tu atmosferu i to. A kamoli ovako nesto konkretno. To je bre tako fina i odana dusica. :heart:

Pitaj je ako mi ne verujes, videces sta ce ti reci. :)

Bilo bi fino da i žene odgovore na ovu temu. Da li bi se upustile u tako nešto i pod kojim uslovima? Šta misle da li bi njihovom partneru to smetalo i zašto?

kuc, kuc, kuc ja nikad u zivotu nisam imao glavobolju i odlicno funkcionisem
dal cu sve njene potrebe da zadovoljavam, sad ono, da joj se posvetim potpuno, ne verjujem
e sad ima pomagala al ako ne mogu to da uzimam iz zdrastvenih razloga a njoj je to potrebno, mogli bi i to razmatrati

To ti misliš! :malav:

Šalim se, sorry. :lol:

Dobro, kao ne bi ti smetalo. :)))

Idemo dalje.

:ceka:
 
Не ако би и мени платила сваки пут када пружим услугу... и наравно, ако би сама зарадила паре за то "планинарење".

El ovo isto važi kada se uloge obrnu?

naravno da bi mi smetalo
pa cemu zena/devojka sluzi ako nema sexa?
sta ti tu onda konkretno placas?
ima da bude exkluziva, najbolje moguc buck for hour odnos
Zamislimo da imaš devojku.... znam da je teško :lol: al pokušaj. I zamisli da imate sex. :mrgreen: Znači sve super, a ona bane sa ovakvim predlogom. El bi se bunio il šta?

- - - - - - - - - -

Sto bi mi smetalo da ima sex sa kim god hoce, ali ja onda ne bih imao sa njom nista.:ceka:

Ma, nije valjda? :eek:

Šokirana sam. :lol:
 
ni jedna zena s po grama mozga ni jednom tipu to ne bi predlozila jer zna da bi odma dobila nogu

obzirom da vi opravdavate igrice sa prostitutkama jer, bože moj, vaše ženice vam postanu vremenom dosadne, grozne i gadne i mirišu na sarmu umesto na
Poivre, zašto bi svojoj ženici u tom slučaju zabranio ili bi je šutnuo ako si joj dosadio pa hoće malo da prošvrlja okolo...žigolo je još i najsigurnija varijanta...:mrgreen:
 

Back
Top