Cicija

Oranz

Elita
Poruka
24.258
...sam, tim se dičim,to
ne moze biti svak:lol:
tvrdica,ješa:rumenko:
šta mislite o toj rekla bih karakternoj
osobini...lično je ne volim ič,štaviše
odbije me od neke osobe a uverila sam
se da su takvi tvrdi i na pažnji a o osećanjima
da ne govorimo...pa raspalite:D
 
Језиви људи.

Само што даље од мене.

Не треба бити расипник и трошити оно што немаш, али оне стиснуте што им просено зрно кроз буљу не пролази стварно не могу да поднесем :evil:

'бем ти живот кад стално нешто прерачунаваш, као да ћеш тај новац под главу ставити кад кренеш на онај свет.
 
...sam, tim se dičim,to
ne moze biti svak:lol:
tvrdica,ješa:rumenko:
šta mislite o toj rekla bih karakternoj
osobini...lično je ne volim ič,štaviše
odbije me od neke osobe a uverila sam
se da su takvi tvrdi i na pažnji a o osećanjima
da ne govorimo...pa raspalite:D

Izbegavam za bilo kakvo dublje druzenje. Ta osobina vuce sa sobom obavezno jos pun ***** drugih osobina koje mi se ne svidjaju..
 
sta znam za svasta i mnoge jesam al kad nesto vredi sve daem do zadnje pare
Pa šta je tebi vredno :think:

- - - - - - - - - -

Језиви људи.

Само што даље од мене.

Не треба бити расипник и трошити оно што немаш, али оне стиснуте што им просено зрно кроз буљу не пролази стварно не могу да поднесем :evil:

'бем ти живот кад стално нешто прерачунаваш, као да ћеш тај новац под главу ставити кад кренеш на онај свет.
ok.slazem se...sitne stvari su u pitanju,recimo kafica
poklončić i takvo što...imam par njih koji bi pre crkli nego uzvratili:roll:msm kako bi mi pozajmili neku vecu lovu ili učinili neku uslugu...a druzimo se...
 
...sam, tim se dičim,to
ne moze biti svak:lol:
tvrdica,ješa:rumenko:
šta mislite o toj rekla bih karakternoj
osobini...lično je ne volim ič,štaviše
odbije me od neke osobe a uverila sam
se da su takvi tvrdi i na pažnji a o osećanjima
da ne govorimo...pa raspalite:D
Nisam cicija, čak poklanjam , što nije baš dobro. Treba naći neku sredinu.
 
Језиви људи.

Само што даље од мене.

Не треба бити расипник и трошити оно што немаш, али оне стиснуте што им просено зрно кроз буљу не пролази стварно не могу да поднесем :evil:

'бем ти живот кад стално нешто прерачунаваш, као да ћеш тај новац под главу ставити кад кренеш на онај свет.

Necemo ali cemo ga ostaviti deci:lol:

Uz to, mozda se zivot propisno skrati na zivciranje jer trosimo ono sto nemamo...velika je razlika izmedju umerenog preracunavanja i bacanja novca kao da sutra ne postoji.

Pitanje je koliko nas uopste usrecuje to sto za novac mozemo da kupimo.
 
Pa šta je tebi vredno :think:

- - - - - - - - - -

ok.slazem se...sitne stvari su u pitanju,recimo kafica
poklončić i takvo što...imam par njih koji bi pre crkli nego uzvratili:roll:msm kako bi mi pozajmili neku vecu lovu ili učinili neku uslugu...a druzimo se...

О ситним стварима и ја причам, на жалост.

Не дружим се са таквим особама.

Обично су такви и у размишљањима.
 
О ситним стварима и ја причам, на жалост.

Не дружим се са таквим особама.

Обично су такви и у размишљањима.
ja imam par takvih drugarica...šta ću kad sam zena kompromisa:dash:nervira
me ta njihova osobina a onda kazem ok,imaju one druge prihvatljive karakteristike...
 
Pao Pirocanac u depresiju i otisao kod psihijatra. Posle nekoliko razgovora psihijatar mu da savet da kupi nesto sebi, nesto sto ce mu biti drago da poseduje.

Posle nedelju dana pojavi se Pirocanac sav srecan i psihijatar ga pita sta si kupio.

"100 Eura"

- - - - - - - - - -

aaaa????
bas me interesuje kakva je poveznica izmedju ova dva posta osim rijeci djeca :))))

Samo da kasnije ne postanu materijalisti koji neciju ljubav cene prema vrednosti poklona koji dobiju.
 

Back
Top