Mračna tajna

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Imate li neku mračnu tajnu?
Postojite vi, drugi ljudi, i vaša mračna tajna.
Uveče ležete sa njom, ujutru se budite i ona je tu.
Živite kao polučovek jer vam 50% energije ona usisava u svoj ponor...
 
Naravno, mada to su vise neke moje bubice, nesigurnosti i nesto sto ne zelim da pokazem svakom. Jednostavno, ne moje najbolje lice koje krijem od drugih.
Da zna da usisava energiju, stvori probleme zna, ali nije da se zbog toga osecam kao polu-covek. Jednostavno trudim se da ne mislim o tome i da prihvatam svoju mracnu stranu koliko mogu.

A i pitanje je sta je za koga mracna strana, za nekog je sto je mozda nesrecna osoba (da ne kazem depresivna), pa to krije od drugih, a za drugu osobu mracna strana moze biti to sto je zavisnik od heroina ili sto sav novac baca na kocku.
 
Imate li neku mračnu tajnu?
Postojite vi, drugi ljudi, i vaša mračna tajna.
Uveče ležete sa njom, ujutru se budite i ona je tu.
Živite kao polučovek jer vam 50% energije ona usisava u svoj ponor...

Nemam.
Taj poluživot me asocira na neke filmske likove. Lagala bih ako bih rekla da ne doživljavam katarzu kad te poluljude ubrzo proguta njihov mračni ponor, a najčešće ih proguta, jer ih mračna tajna kad tad nadjača. Buahah :lol:
 
Imam tajnice neke koje bih voleo da iznesem na videlo, sto sam manje-vise uspeo u ispovedaonici na ovom forumu i na jos par mesta na netu, ali bih hteo da kazem nekom uzivo, sto jos nisam uradio. Definitivno usisava deo energije, mamu li joj pokvarenu :D
 

Back
Top