ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Podrazumevano ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"

ПИЛОТ КОЈИ НАС ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА ПРОГОВОРИО: „Осећамо се као мрачне силе царства!“

„И мени недостаје лепо, плаво небо из моје младости и срамота ме је што сам заслужан да га више нема…“
    Чисто небо је данас реткост… (Фото: rense.com)

Коначно, један војни пилот учинио је корак напред за човечанство и потпуно оголио истину о хемијском запрашивању планете у којем и сам учествује.

Реч је о незаконитим и веома деструктивним пројектима које називају „Глобани програм хемијских млазова“. Оно што следи је видео у ком је представљена истинита прича о храбром пилоту који је сломљен због тога што заједно са својим колегама врши хемијско запрашивање. На тај начин, овим информацијама он је ризиковао свој живот и живот своје породице. Док слушате његову причу или читате текст, имајте на уму да се запрашивање врши 24 сата дневно 7 дана у недељи. Ово је само део његовог сведочанства – човека који нас запрашује.

„Пре свега желео бих да кажем како се ја не слажем с оним што радим, односно са задацима које морам да извршавам. Али, шта један обичан војник може да уради? Неколицина нас сматра да радимо погрешну ствар, супротну од доброг, а с времена на време смо подоста избезумљени.

Морам вам рећи да нас држе у потпуном мраку када је у питању добијање искреног одговора око прскања земље. Уколико се открије да се ја или неко из моје породице распитује о „кемтрејловима“ следе аутоматске и брзе казнене мјере. ХААРП и кемтрејлови су два појма која су нама забрањена за распитивање и истраживање. Све се прати шта истражујемо и гледамо. Наша деца уче у школи (унутар) базе а школовање деце у јавном систему или кроз наше приватно туторство нам је забрањено.
    Често се поставља питање зашто би пилоти тровали своју децу! Ја се лично носим с тим на овај начин, али морате знати да преко 80 посто војника који раде на овим пројектима немају породицу нити децу. Они су детаљно пробрани из самог врха, ратног ваздухопловства, морнарице или обалне страже након дугогодишње индоктринације и обуке. Већина пилота је „вакцинисана“ против човечности и живот проводе само у бризи о убијању и нежељеним аспектима Америке и света. Кунем се, већина њих је попут машина. Ја их називам „Танкер Терминатори“.
    Не бих смео ово да говорим. Али готово трећина тих „кемтрејл“ летова оркестрирана је с малих безимених острва. На тим острвима ничу новоизграђене војне базе а сваке године изгради се до осам нових база. На тим удаљеним острвима смештене су ХААРП антене (технологија помоћу које је могуће изазвати све временске прилике и неприлике на било ком делу планете) као и разна друга технологија. Морнарица је чак развила софистицирану технологију за изградњу читавих база испод воде, у мору. То је омогућило изградњу многих аутономних подморница-робота које путују на велике удаљености. Доле су читави градови. Сваки пут када чујете или видите да је реч о масовним војним вежбама на мору, то је то. Ви никада нећете те базе видети на рецимо Гугловој мапи планете.

Осим што ћете понекад налетети на замућене делове на местима где су војне базе. Они чак знају да стварају вештачке облаке како би се прикрили када Гуглов сателит пролази изнад њих.
    Ја у потпуности разумем вашу забринутост за сигурност људи.

Но, то вам иде овако. Прво нам покажу видео катастофалног разарања наше домовине софистицираним оружјем и онда кажу како ће то бити последице ако не летимо. Они нас уверавају да радимо на изградњи одбрамбеног штита и атмосферског оружја као заштиту наше домовине и света. Наши животи служе њима а уверили су нас да је цео тај тајни свет који штитимо, створен због наше безбедности. Они нам говоре да је тајност наша заштита и да не слушамо јавност и не делимо њихову реторику.

Сви у ветеранској заједници знамо за програм који се назива „Флешпоинт“, или скраћено ФП-03. То је програм за самоуништење авиона и пилота а може се покренути од било где, с копна, из воде, под водом… како год желе. Ми смо свесни да ако ишта посумњају могу нас срушити за само 15 секунди.
    Они нам говоре како ти програми служе само као заштита да не паднемо у густо насељена подручја. Но, застрашујуће је летети и знати да они с даљинским управљачем могу управљати нашим авионима. Но у позадини свести ми сви знамо да је тај програм заправо програм за контролисање нас и наших активности. Они би нас радије убили у лету него допустили јавно деловање.

Јесте ли икада видели да је било који члан посаде преживео неки судар након што се догодио? Сваки војни авион који је пао, потпуно је уништен. Добри су разлози – ми то знамо. Ми ризикујемо своје животе сваки пут када полетимо. Поготово када су у питању ноћни летови. Они стално захтевају да летимо на све нижим и нижим висинама. Осећамо се као масивне „мрачне силе царства“. Као запрашивачи усева. И људи нас виде јер смо ниско. А неки фармери чак и пуцају на нас. Но, до медија никада неће доћи ове информације. Они једноставно то игноришу и не објављују. А исто тако медијима није допуштено да знају и учествују или прате наше летове. То вам је истина. Требало би видети дубинске и детаљне извештаје наших мисија. Неки су и процурили но њих можете наћи дискредитоване под појмом „теорија завере“ и на алтернативним медијима које намерно дискредитују. Врло тешко ће се наћи неко ко ће ризиковати и објавити ове информаце попут мене.

Чак и моја посада, они би ме ухапсили и одвели пред војни суд да сазнају за овај дијалог. То је разлог зашто не могу директно да комуницирам преко електронске поште. Тако бих волео да одем кући и да им не поклоним више ни секунду тог отровног лета. И мени недостаје лепо, плаво небо из моје младости и срамота ме је што сам заслужан да га више нема. Можда још који од мојих колега ово прочита и одлучи да учини нешто за опште добро. Ја знам само мали делић велике слике коју познају само ретки. Дакле ово је само оно што ја знам, а истина је далеко дубља и већа. Мислим да свет треба да постане свестан овог тајног царства и нових значајних збивања на планети, ширите ове информације…“

Secret Chemtrail Pilot Speaks, on Dec 8, 2014

Poslednji put ažurirao/la dlugomir : 09.02.2015. u 11:59
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3678

Podrazumevano Re: ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"

Na jednom sastanku americkih i Ruskih pilota u Pragu ( neka konferencija na liniji NATO - Rusija ) , Ruski pilot je pitao americkog kolegu : ,, Kako vas nije bilo sramota da bombardujete Srbiju- kako ste mogi da bombardujete bolnice, skole , mostove, vrtice, stambene zgrade ? ,, ,, - na sta mu je americki pilot odgovorio : ,, Da mi narede da bombardujem Njujork - izvrsio bih naredjenje ! ,, ..posle toga je dobio klasican nokaut - a skandal su prenele ceske novine ....

Dakle, ovaj lik je JEDAN -JEDINI , koji je uspeo da ostane COVEK ....
    Poslednji put ažurirao/la Lepi Bora : 09.02.2015. u 15:31
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Domaćin GasMaska (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Podrazumevano Re: ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"

Ono što je zapanjujuće je da u 2015toj godini i dalje ima ljudi koji smatraju da je video sa Youtuba validan izvor informacija.

BGHighlander nije na forumu
    jedini na celom forumu koji nije opštio ni samakar jednom forumašicom
    Veoma poznat
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Na jednom sastanku americkih i Ruskih pilota u Pragu ( neka konferencija na liniji NATO - Rusija ) , Ruski pilot je pitao americkog kolegu : ,, Kako vas nije bilo sramota da bombardujete Srbiju- kako ste mogi da bombardujete bolnice, skole , mostove, vrtice, stambene zgrade ? ,, ,, - na sta mu je americki pilot mu je odgovorio : ,, Da mi narede da bombardujem Njujork - izvrsio bih naredjenje ! ,, ..posle toga je dobio klasican nokaut - a skandal su prenele ceske novine ....

Dakle, ovaj lik je JEDAN -JEDINI , koji je uspeo da ostane COVEK ....
    Zapadnjaci su disciplinovani, podržavaju autoritete i izvršavaju naređenja, što je dobro, to im je dosta pomoglo da ojačaju.
    Ali kako nijedan ekstrem ne valja tako su i oni zastranili - postali su ovce i to sve dok bleje kako su slobodni i pametni.

Njihove gazde ih za sada samo šišaju ali ako odluče da ih pokolju , biće im lakše sa amerikancima nego sa musavim Šiptarima.

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    550

Citat Original postavio GasMaska Pogledaj poruku
    Ono što je zapanjujuće je da u 2015toj godini i dalje ima ljudi koji smatraju da je video sa Youtuba validan izvor informacija.

Ono što je zapanjujuće je da u 2015toj godini i dalje ima ljudi koji mogu da spore bilo kakvu tvrdnju bez kontraargumenata.
    "Nije važno odakle sam, sve dok znadeš kuda putujem..."

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kakve veze ima što je na You Tube, šta tebi to dokazuje? Kusturica na You Tube je i dalje Kusturica.
    Čovek je spomenuo da zvanični mediji ne smeju da pričaju o tome, pa gde misliš da se onda objave ovakve stvari?
    Strašno...

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Gas Masko, ne prdi!
    Meni nije jasno da u 2015toj godini ima ljudi koji misle da mediji nisu korumpirani i u vlasništvu svetskih oligarha! Da se pušta na TV samo što treba da se pusti!
    Kada SAD pospe uranijum po Srbiji i kasetne bombe, pobije civile, opljačka državu... zapad kompletan nema pojma o tome!
    www.jugiliks.info

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Citat Original postavio fight NWO Pogledaj poruku
    Kakve veze ima što je na You Tube, šta tebi to dokazuje? Kusturica na You Tube je i dalje Kusturica.
    Čovek je spomenuo da zvanični mediji ne smeju da pričaju o tome, pa gde misliš da se onda objave ovakve stvari?
    Strašno...
    Citat Original postavio OvajOnaj Pogledaj poruku
    Gas Masko, ne prdi!
    Meni nije jasno da u 2015toj godini ima ljudi koji misle da mediji nisu korumpirani i u vlasništvu svetskih oligarha! Da se pušta na TV samo što treba da se pusti!
    Kada SAD pospe uranijum po Srbiji i kasetne bombe, pobije civile, opljačka državu... zapad kompletan nema pojma o tome!
    Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
    Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
    Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1223

Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
    Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
    Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično

Naravno da smo svesni, al smo isto tako svesni i svega ostalog što se dešava vezano za manipulaciju klimom i raznim klimatskim oržjima pred kojima neki od vernika u zvanične verzije biraju da žmure.
    Poslednji put ažurirao/la buudala : 09.02.2015. u 20:02
    zzz

Aktivan član esteer (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

Zašto bi ime i prezime pilota bilo merodavno za istinitost informacije kad i ono može biti lažno?
    Mada, lako je tebi tvrditi da je sve u redu kad imaš gas masu.

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    Naravno da smo svesni, al smo isto tako svesni i svega ostalog što se dešava vezano za manipulaciju klimom i raznim klimatskim oržjima pred kojima neki od vernika u zvanične verzije biraju da žmure.
    To dolazi iz poluinformacija i nerazumevanja. Vrlo su male šanse da postoje tako moćna oružja za izmenu klime. Uostalom, zašto bi iko klimu činio opasnijom, kad i sam živi na istoj planeti? Samim tim bi ugrožavao i sebe.

Citat Original postavio esteer Pogledaj poruku
    Zašto bi ime i prezime pilota bilo merodavno za istinitost informacije kad i ono može biti lažno?
    Pa ono....pomaže kad je kredibilitet u pitanju

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1223

To dolazi iz poluinformacija i nerazumevanja. Vrlo su male šanse da postoje tako moćna oružja za izmenu klime. Uostalom, zašto bi iko klimu činio opasnijom, kad i sam živi na istoj planeti? Samim tim bi ugrožavao i sebe.

Pa ono....pomaže kad je kredibilitet u pitanju
    Zapravo, male šanse su da ne postoje .

Al uživaj ti i dalje u svojoj verziji realnosti.
    zzz

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT? Pa se iščuđavaš...
    Ja ne uzimam sve zdravo za gotovo, ali kada vidim tebe da sve negiraš, bude mi smešnije nego bilo koja teorija zavere...
    www.jugiliks.info

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    Zapravo, male šanse su da ne postoje .

Al uživaj ti i dalje u svojoj verziji realnosti.
    Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT? Pa se iščuđavaš...
    Ja ne uzimam sve zdravo za gotovo, ali kada vidim tebe da sve negiraš, bude mi smešnije nego bilo koja teorija zavere...
    Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka
    Al dobro, zanimajte se vi time i dalje

Domaćin
    Učlanjen
    17.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka
    Treće Oko i Zonu Sumraka ne čitam, a bilo je o tome i na ZDF-u, Novosti su pisale o tome, bila je velika konvencija o kemtrejlsima u Americi,
    a ti i dalje misli da je to vodena para...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2130

Види, види...... чувени "објективни" модератор длугомир ми је ову ОЗБИЉНУ ТЕМУ преместио на ТЕОРИЈЕ ЗАВЕРЕ....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Vidim informisan si Trećim okom
    Ipak je YT za tebe mnogo pouzdaniji
    www.jugiliks.info

Aktivan član
    Učlanjen
    13.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Види, види...... чувени "објективни" модератор длугомир ми је ову ОЗБИЉНУ ТЕМУ преместио на ТЕОРИЈЕ ЗАВЕРЕ....
    Svarno? A gde si je bio postavio?

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Vidim informisan si Trećim okom
    Ipak je YT za tebe mnogo pouzdaniji
    Za mene,a ?
    Pa tamo obično pišu stručnjaci bez imena iz "pouzdanih izvora". To bi za tebe trebalo isto da bude, lol

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Koja si ti blentovina
    Pa ti si pominjao Treće oko, jesam te pitao :
    "Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT?"

ti kažeš : "
    Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka"
    Skini tu gas masku i gledaj svojim očima a ne trećim okom
    www.jugiliks.info

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Koja si ti blentovina
    Pa ti si pominjao Treće oko, jesam te pitao :
    "Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT?"

ti kažeš : "
    Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka"
    Skini tu gas masku i gledaj svojim očima a ne trećim okom
    Šta tebe buni, tupsone?
    Naveo sam ti te novine kao primere budalaština, a isto to možeš naći i na youtube, da bi ti pokazao kako su i jedno i drugo loši izvori informacija. Ali ti je to izgleda previše komplikovano da shvatiš.
    Kako da se ne nasmeje čovek, kad ti je jedan izvor ok, a drugom se podsmevaš

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Ja sam te pitao a ti si odgovorio. Teleće oko i Zona šumarka
    Pa dobro, nemam ja ništa protiv tvojih izvora informacija, svak čita šta mu paše

nego da vidimo šta kaže "svevideće oko" RTS (verujte našim očima)

Već duže vreme kruže razne teorije o geoinženjeringu. I dok većina tvrdi da je zaprašivanje iz vazduha bezazleno i da služi isključivo u borbi protiv globalnog zagrevanja, Nasin naučnik Rajli Djuren ne isključuje mogućnost zloupotrebe, dok švedska političarka Pernila Hagberg tvrdi da je to eksperiment američke obaveštajne i bezbednosne agencije - CIA i NSA.
    http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/1882/Tehnologija/1583129/Dugi+beli%C2%A0tragovi%C2%A0vrebaju+sa+neba%3F.html

I šta kažeš Gas masketo?
    www.jugiliks.info

Učlanjen
    25.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    241

Ja sam te pitao a ti si odgovorio. Teleće oko i Zona šumarka
    Pa dobro, nemam ja ništa protiv tvojih izvora informacija, svak čita šta mu paše

nego da vidimo šta kaže "svevideće oko" RTS (verujte našim očima)

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/1882/Tehnologija/1583129/Dugi+beli%C2%A0tragovi%C2%A0vrebaju+sa+neba%3F.html

I šta kažeš Gas masketo?
    Reče čovek "mož da bidne"
    Uverio me, moram da priznam

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2200

Reče čovek "mož da bidne"
    Uverio me, moram da priznam
    Nisam ni imao nameru da te uverim, već da te informišem.
    Vidiš da se priča o tome na sve strane, a sada da li je istina ili nije, to je već za diskusiju.
    A da bi učestvovao u diskusiji treba da izneseš neke argumente. A ne da se iščuđavaš i podsmevaš, onda biva suprotno.

Eto i ja se slažem sa čovekom "mož da bidne" !
    www.jugiliks.info

Poznat Arkania (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Ja svaki drugi dan vidim avione kako prave takozvanu resetku iznad mog grada.
    I svaka prica kako su to obicni tragovi je S R A NJ E, jer znam da ti tragovi nestanu iza obicnih aviona za najvise minut.
    Ovi avioni sto zaprasuju non stop kruze dok ne naprave vec pomenutu resetku.....

Slične teme

1. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.09.2012., 13:14
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.01.2012., 17:53
  3. Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 09.07.2009., 13:27
  4. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.06.2009., 01:50
  5. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 27.12.2003., 21:30

Pravila za slanje poruka