šupljoća

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
iliti jelda polovičnost
uglavnom smo čitali ovde o seksu bez emocija i ta se priča svako malo zapodene, a mene zanima jel su moguće emocije bez seksa ?
ako je bilo može lock, a ako postavljač smara može trajni ban za smarača
blagodarim
 
iliti jelda polovičnost
uglavnom smo čitali ovde o seksu bez emocija i ta se priča svako malo zapodene, a mene zanima jel su moguće emocije bez seksa ?
ako je bilo može lock, a ako postavljač smara može trajni ban za smarača
blagodarim

Pa moguce su... sad da li u tom m-z veza, ovo ono... ne znam, nisam probala... Na kraju krajeva sex stvara colovitost te price. A sto se tice sexa sa emocijama i bez, meni je sex sex.
 
iliti jelda polovičnost
uglavnom smo čitali ovde o seksu bez emocija i ta se priča svako malo zapodene, a mene zanima jel su moguće emocije bez seksa ?
ako je bilo može lock, a ako postavljač smara može trajni ban za smarača
blagodarim

jesu naravno da su moguce ko sto je i seks bez emocija moguc
 
pa ako je tebi ljubav prema ženi i prema majci ista, onda misim nebi dalje stobom raspravljo

- - - - - - - - - -

a inače et tema...slažem se i ja ono što kaže lajon dear gastos, nego eto da čujem možda ima drugačije mišljenje
 
nikad nisi voleo zenu koja ti nije rod a da nisi teo da je poyebes?
voleo je kao osobu prijatelja itd, ali nema hemije niti se poklapate na taj nachin
ako nisi nije problem u meni
 
iliti jelda polovičnost
uglavnom smo čitali ovde o seksu bez emocija i ta se priča svako malo zapodene, a mene zanima jel su moguće emocije bez seksa ?
ako je bilo može lock, a ako postavljač smara može trajni ban za smarača
blagodarim

Moguce je...to su ti one platonske neyebicarske veze. A imas i aseksualnih ljudi, znam jedan par :lol:

- - - - - - - - - -

Ja mislio tema ce biti o "one night stands"...jbg
kad udari "supljoca" naredno jutro :rotf:
 
Mislim da može. Dvoje ljudi se mogu voleti a živeti bez seksa dok ne odluče da je vreme da naprave porodicu. Čak taj seks može i uneti probleme u vezu kojih nebi bilo kada nebi razmišljali o njemu
 
iliti jelda polovičnost
uglavnom smo čitali ovde o seksu bez emocija i ta se priča svako malo zapodene, a mene zanima jel su moguće emocije bez seksa ?
ako je bilo može lock, a ako postavljač smara može trajni ban za smarača
blagodarim
Jesu, moguce su emocije bez sexa:)...mislim da ovo nije bilo ranije.
 
Poslednja izmena:

Back
Top