STA SE SA MNOM DESAVA?

Haos mi je u glavi. Imam 16 godina i puno psihickih problema.
Molim za pomoc ako ima ovde nekih psihologa da popricamo malo preko skype-a pa da me posavetuju sta da radim.
Hvala unapred!

Ti bi radije da ti neki covek koji se predstavlja kao psiholog deli savete preko interneta umesto da odes kod pravog psihologa? U dom zdravlja, objasnis doktoru sta ti treba i resis problem.
Ali posto ti je 16 godina, taj haos u glavi je najverovatnije pubertet... svi smo prosli kroz to.
 
Haos mi je u glavi. Imam 16 godina i puno psihickih problema.
Molim za pomoc ako ima ovde nekih psihologa da popricamo malo preko skype-a pa da me posavetuju sta da radim.
Hvala unapred!
Aludiram na tvoje godine...sa 16 god normalno je imati haos u glavi,to te ne treba zabrinjavati.
Pomaze da se dobro "iscrpis"...
Ali ako mislis da je ozbiljno trazi pomoc psihologa, a ne ovako preko foruma i skype.
 
nekako ste dečka svi brzo skinuli s dnevnog reda
to je najlakše
sumnajm da ovdje ima neki psiholog, a možda i ima...ali do tad možeš reći šta te muči
ovdje ima vrlo iskusnih i pametnih likova koji često "ubodu" pravim savjetima
nekoliko gore već pomenutih su odlični
ali, ipak ne znamo u čemu je PROBLJEM?
Trebaš reći---
 
Ti bi radije da ti neki covek koji se predstavlja kao psiholog deli savete preko interneta umesto da odes kod pravog psihologa? U dom zdravlja, objasnis doktoru sta ti treba i resis problem.
Ali posto ti je 16 godina, taj haos u glavi je najverovatnije pubertet... svi smo prosli kroz to.

Upravu je kolega. Možda i i nas što sve komentarišem neko zeza nekim novim temama. Najbolje odeš kod doktora, nemora niko to da zna ako te je sramota, ispričaš njemu svoje probleme. Ti razgovori će ti ako ništa drugo prijati, a sigurno ti nemogu škoditi
 

Back
Top