Koliko možete da trpite i šta se događa kada vam pukne film

vecic

Starosedelac
Poruka
152.814
Da li smo tolerantni i šta se desi (kako reagujete) kad se pređe prag tolerancije.

Znam da postoji tema na više pdf ali ovde pričamo o različitim stvarima dešavanja i reagovanje kada vam pukne film



Izuzetno sam tolerantna prema svojim prijateljima i dosta toga mogu da im oprostim, ali kad mi pukne film ti prijatelji se izbrišu i iz liste sećanja.

Kada sam saznala za laži i prevaru trpela sam i opraštala još neko vreme, nije se popravilo, okrenula sam se i otišla. Iako ima nekih posledica ta osoba je za mene umrla.
 
Da li smo tolerantni i šta se desi (kako reagujete) kad se pređe prag tolerancije.

Znam da postoji tema na više pdf ali ovde pričamo o različitim stvarima dešavanja i reagovanje kada vam pukne film



Izuzetno sam tolerantna prema svojim prijateljima i dosta toga mogu da im oprostim, ali kad mi pukne film ti prijatelji se izbrišu i iz liste sećanja.

Kada sam saznala za laži i prevaru trpela sam i opraštala još neko vreme, nije se popravilo, okrenula sam se i otišla. Iako ima nekih posledica ta osoba je za mene umrla.

ne trpim ništa!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da li smo tolerantni i šta se desi (kako reagujete) kad se pređe prag tolerancije.

Znam da postoji tema na više pdf ali ovde pričamo o različitim stvarima dešavanja i reagovanje kada vam pukne film



Izuzetno sam tolerantna prema svojim prijateljima i dosta toga mogu da im oprostim, ali kad mi pukne film ti prijatelji se izbrišu i iz liste sećanja.

Kada sam saznala za laži i prevaru trpela sam i opraštala još neko vreme, nije se popravilo, okrenula sam se i otišla. Iako ima nekih posledica ta osoba je za mene umrla.
ne vise nista ne tolerisem,dam vise puta sanse i uvek se zajebem,ocekujes da se neko opameti a nema teorije,i svaki sledeci put kad prekinem sto pre nevidjeno se dobro osecam sa zbacenim teretom,kao da i tudj terer i grizu savesti nosim dok njih boli uvo
 
Ova tema po mom skromnom mišljenju bi trebala da se zove: "Koliko možete da trpite i šta se događa kada vam pukne film ili zablokira memorijska kartica". Otkad ja filmove ne upotrebljavam...


35i37uu.gif
 
Meni recimo mnogo smeta kada se neko upliće u moje odnose sa drugim osobama (drugarice, drugovi).
Opomenem jednom, lepo kažem: ne mešaj se ti, ja ću reći/uraditi/postupiti onako kako hoću, kada hoću.
Doživim posle toga da se ''vadim iz g****a'' jer taj neko nije umeo/la da drži jezik za zubima, pod parolom ''hoću da pomognem''
e hbg, tada sam se izvikala najstrašnije i to je bilo to. Ende.
 
Da li smo tolerantni i šta se desi (kako reagujete) kad se pređe prag tolerancije.

Znam da postoji tema na više pdf ali ovde pričamo o različitim stvarima dešavanja i reagovanje kada vam pukne film

Jako puno mogu da istrpim i da ne odreagujem.
Otac je najblizi tome da proveri dokle mi je granica, strah me je sta ce se desiti kada me toliko iznervira da odreagujem.
 

Back
Top